Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamawiki

1,5 roczne dziecko przestalo spac w dzien:(

Polecane posty

Gość mamawiki

Moj syn tydzien temu skonczyl 1,5 roku.Od jakis 2 tyg nie chce sypiac w dzien.Do tej pory drzemki trwaly od godz do 2,5 .jedyny plus ze wieczorem w ciagu 10 min zasypia i jest to kolo 20 30 .Spi w sumie 12 godz ale z pobudkami.Rosna mu teraz trzonowe zeby i niestety wybudza sie nawet z 4 razy w nocy:(.Czy to normalne by juz 1,5 roczniak odmawial snu w dzien?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja miała rok i 9 mies jak przestała spac w dzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złakobieta
Tak jest to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moja córka miała
11 miesięy, kiedy przestała spać, zdarzały się drzemki tylko w czasie choroby. A wczesniej robiła sobie 2 drzemki 15-25 minutowe, więc jak dla mnie, to i tak długo miałyście ten luksus;) Jak ja wtedy marzyłam o 2 godzinkach spokoju w ciagu dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna03933
kurcze moja cora ma 22 miesiace i spi 3 godziny w dzien ale niestety bujac musze ją w wózku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna03933
zresztą Ona od początku tylkow wózku zasypiala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamawiki
dzieki dziewczyny za odpowiedzi.Pocieszylyscie mnie .Juz myslalam ze cos jest nie tak.Coz musze sie przestawic na jego niespanie w dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do martyna03933
a twoja corka spi w lozku czy tylko w wozku????czy usypia w wozku i potem ja przenosisz do lozka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co będzie jak przestanie sie miescic w tym wózku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna03933
w dzien w wózku niestety i trzeba siedziec przy niej bo jak sie budzi to pierwsze patrzy czy jestem przy niej czy nie -jak wyszlam gdzies np,do kuchni to placz i znowu musze bujac. nATOmiast wieczorem jak kladziemy sie spac to nie bujam sama usypia jak jej bajke opowiadam lub jak ogląda teletubisie .w dzien tylko taka jazda z tym wózkiem -a jak za krótko spi w dzien to pózniej ma takie muchy w nosie ze sie wytrzymac nie daje -narzekanie i złosc na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna03933
niewiem własnie -- narazie się miesci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do martyna03933
to chore by prawie 2 letnie dziecko spalo w wozku;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahiaoansol
a moj syn ma 20 miesiecy i spi ze mna:(.On od pocztku nie chial spac w lozeczku.Teraz ciezko go stamtad wygonic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahiaoansol
no i w dzien tez juz nie spi od jakis 3 miechow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahiaoansol - nie chce ci źle wróżyć ale... albo sie postarasz teraz i go oduczysz albo bedziesz miec jak moi znajomy. 5 letni synek i 3 letnia córka - o północy rozpoczyna sie marsz ;) i lądują w łóżku rodziców. i do rana tam śpią. wiec śpią w jednym łózku we czwórkę + kot od 5 lat nie spali sami MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkotka uk
moja przestala spac w dzien jak miala ok 20 miesiecy. Na sile jej nie kladlam bo jak raz sie uparlam ze ma zasnac to bylo to dosc pozno i potem mialam ja do 23 na nogach a takto o 20 juz spi do 8-9 rano. Dla mnie usypiania dziecka w wozku czy pozwalanie na spanie z rodzicami dzieci 5 letnich to troszke nienormalne.... polecam ksiazke Tracy Hogg jezyk niemowlat - jej metoda usypiania sprawdzila sie swietnie w moim i jeszcze kilku moich kolezanek przypadkach. Moja corka praktycznie od samego poczatku sama zasypiala w lozeczku - nigdy przy piersi czy ze smoczkiem i pewnie dlatego od 3 miesiace jej zycia przesypia cale noce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkotak, Tracy Hogg to psychopatka, która nie ma pojęcia o emocjonalnym rozwoju dzieci a jej metody nie maja nic wspólnego z dobrem dla dziecka a jedynie sa poradnikiem dla wygodnickich rodziców polecam poczytać cokolwiek o rodzicielstwie bliskości - zupełnie przeciwna metoda a dająca znacznie większe korzyści - oczywiście jest to metoda dla ludzi którzy pragnęli miec dziecko, lubia się nim zajmować i nie myśla tylko o tym zeby 3 tyg. dziecko samo spało całą noc w drugim pokoju, w wieku 6 miesięcy samo robiło do nocnika itp stosując się do Tracy Hogg można zrobić z dziecka emocjonalną kalekę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkolorowy
Mój synek tez przestał sypiać w dzien mniej więcej w tym samym czasie. Teraz ma trzy latka i sypia po 12 godzin z jedną pobudką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkotka uk
do jaheira1 jesli uwazasz ze kilkakrotne pobudki w nocy daja jakies korzysci dla mamy i dziecka to nie mamy o czym rozmawiac. Nie uwazam zeby Tracy byla psychopatka - jesli rozumie sie to co pisze w swoich ksiazkach i dokladnie sie to stosuje. To ze moje dziecko spalo cala noc od 3 miesiaca wyszlo nie tylko jej na dobre (bo byla wyspana i nigdy nie marudzila mi w dzien) oraz mnie bo bylam wypoczeta i moglam caly czas poswiecic dla niej wymyslajac nowe zabawy i chodzac z nia na rozne dodatkowe zajecia. Moje kolezanki wstaja po kilka razy do prawie 2 letnich dzieci i to uwazam za nienormalne. Sa tak wykonczone ze pozniej w dzien najlepiej usiadly by na kanapie a dziecku wlaczyly bajki. Dziecko trzeba nauczyc zasypiac a nie dawac mu piers czy smoczka zeby zasnelo a pozniej sie dziwic ze nie potrafi calej nocy przespac bez budzenia. mozesz podac przyklad porad Tracy po ktorych twierdzisz ze moze zrobic kaleke emocjonalna z dziecka ? bo ja takich nie zauwazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez stosowalam
metody z tej ksiazki i jestem zadowolana. moj spi do tej pory a niedlugo bedzie mial 2 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna piosenka
Coś o tym wiem :o Mój mały dopiero za 2m-ce skończy 1,5 roku, a już od 3 dni NIE MA MOWY o śnie... Może to chwilowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatko1990
Tracy Hogg propaguje TRESURĘ dzieci a nie WYCHOWANIE. I jak to z tresurą jest ona skuteczna. Wywołując spustoszenie w psychice dziecka. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie mamy. Kochamy nasze dzieci i niech każda robi to według swojego uznania. Czy coś jest dziwne dla nas wcale nie musi być dla innych. Wierzę że wszystkie wyrosnac na cudownych ludzi. Ps. Moja poltoraroczna córka też przestaje spać w dzień więc trzeba przeorganizowac zabawy i czas dla niej. Koniec z drzemka koniec z czasem wolnym dla mamy. Pozdrawiam wszystkie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka4
Moja 16 miesięczna córeczka zawsze sama zasypia w dzień od godz.10 -12.Czasami pół godziny dłużej. Druga córka 2,8 miesięcy też śpi w dzień, tyle samo.Wreszcie noce przesypiają obie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×