Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Helio33

Gdzie pracujecie?

Polecane posty

Gość Helio33

Ehh sam początek miesiąca, wczoraj była wypłata a ja już dzisiaj prawie połowę zostawiłam na poczcie i w sklepie... tak trąbią jeszcze o tych podwyżkach, że aż strach pomyśleć...a jak u Was jest z pracą? też ledwo Wam starcza do 1? chyba muszę pomyśleć nad zmianą pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja pracuje
w Domu Dziecka, praca ciężka, a wypłata? śmieszna..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftnherherhtez to
a ja pracuję w kwiaciarni,teraz dopiero od miesiaca wiec wypłata taka sobie,ale to kwestia czasu moze bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek911
To może jakaś inna praca? Oderwanie od rzeczywistości - praca w przemyśle chemicznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcony haliocenryk
u mnie praca taka sobie ciężka, akurat dzisiaj pracowałem 6 godzin i 6 godzin się douczałem nowych rzeczy. wypłata zależnie od miesiąca nigdy nie jest stała (mam własną działalność gospodarczą) ale po niżej 2500 jeszcze nie zszedłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co ci takie info? w czym ci to pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia23
moj mąż pracuje w firmie http://www.ciech.com/PL/Strony/default6.aspx i jest z niej bardzo zadowolony a teraz podobno ma ma kupić jakiś inwestor "sołowow" i że ma byc jeszcze lepiej. Ja pracuje w domu z dziecmi i moja praca jest bezcenna i tez jestem z niej bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak masz takie male zarobki to zmien ja zmienilam i napewno gorzej nie bedzie chociaz w poprzedniej zarobki bylo ostatnio dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksenia50
ja też chętnie zmieniłabym ale kto przyjmnie 50 letnią kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawilżacz
To jak chcecie zmienić pracę postarajcie się zatrudnić w firmie CIECH. Słyszałem,że ta firma niedługo będzie firmą prywatną, więc warto zdobyć tam zatrudnienie i mieć dobrą płace. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×