Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfjdjdjdjjd

A jednak to matka zabiła MAdzię !!!! tvn24

Polecane posty

Gość katarzynanana
jaki cyrk myslisz? ja spodziewam sie jeszcze udzialu ojca w tym wszystkim.. lub jej przydupasa.. o ktorym czasem sa jakies wzmianki. moze nie chcial z nia sie wiazac ze wzgledu na dziecko i powiedzial ze moga sie go pozbyc i zaplanowali wszystko za plecami ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znależli Madzie
Mała był w śpioszkach, beciku, i kombinezonie , i kocyku , i ona twierdzi że dziecko jej upadło i umarło z miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkafiolka1975
ta Madzia byla taka sliczna i bezbronna, biedne dzieciatko, ciagle dreczy mnie mysl, ze ta dziewczynka zyla jak ta ja tam pod tym gruzem zakopywala, biedactwo, nikt nie zasluguje na taka smierc a tym bardziej na taki pogrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massssssakra
katarzyna tez mi cos takiego przeszlo przez mysl-to wlasnie ten cyrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alimtagosiekoom
biedne dziecko..przynajmniej dziecko zostanie godnie pochowane jestem przekonana ze to smiertelnie pobicie dziecka...sama matka wypowiadała si e wUwadze,że Madzie często płakała i była marudna nie moge w to uwierzyć , jak można zabić własne dziecko!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamary
Jak to powiedział mój mąż ta mała była śliczna i radosna jak nasz synuś:(Straszne, że takie osoby żyją na tym świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynanana
napewno bedzie pobicie, moze zlamane zebra... ogólnie napewno niexle musiala ja zmasakrowac ze zabila. albo beda slady uduszenia i zgon przez uduszenie badz utopila ja w tej kapieli, ale watpie by potem zwloki ubierala.. pierwsza wersja najbardziej prawdopodobna.. jezu jak sobie przypomne ta akcje z ulotkami jak wieszala na slupach, jak ryczala na konferencji ze madziuni nie bylo jak sie ocknela, a tfuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, teraz będzie wyścig na kafe, kto pierwszy prawidłowo odgadnie protokól z sekcji zwłok... a może cisza nad tą trumną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynanana
nad jaka trumna? jeszcze jej nie ma ex debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A22A
rzygac sie chce od tych durnowatych wpisów co tak rozpaczaja typu "biedny aniołeczek nie zyje nie będe mogła zasnac itp...po co ta fałszywa durna hipokryzja zbiorowej histerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarzyno jesteś nie mniej chora niż mama tej małej, idź spać i zamknij się - czasem trzeba wiedzieć kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynanana
no a co tobie plakac sie nie chce? trzeba plakac i pisac o tym jak sie czuje i nazywac ja anioeczkiem. tak wypada w takich sytuacjach nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płaczesz i jednocześnie opisujesz swoje wymysły na temat tego co się stało: zmasakrowanie, utopienie, uduszenie...sorry, ja tego nie ogarniam - ale normalne to nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko juz wiecie
Byliscie zobaczyliscie .tak hieny z Was .Podniecacie sie zdarzeniami .nic nie wiecie .a moze to ojciec zabil dziecko a moze tesciowa a moze babcia ? Nie potraficie poczekac na wynik sledztwa Osądzacie od razu bezwglednie .Wy wszystko wiecie najlepiej !!!Byliscie ,zyliscie z nimi .!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b4rigihhte
Biedna Kasia, teraz sekcja pokaże o co chodziło. Mam nadzieję, że jeśli ktoś jeszcze współwinien to wyjdzie to na jaw a tak naprawdę mam nadzieję, że był to wypadek, skręcenie karku itp. Magda umarła ale Kasia jeszcze zyje. żal mi jej. Nawet, jesli walneła to dziecko w szale bo ją rozdrażniło. I nie piszcie, ze tak się nie da. Myślę, ze w szale niejeden rodzic da klapsa. Tylko Magda była malutka i taki klaps mógł ją zabić.Przykra i smutna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynanana
ja w doopie bylam gowno widzialem, ale pisac sobie moge bo lubie takie domysly by w poniedzialek zobaczyc czy odgadlem chociaz jedna wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynanana
tak klaps mogl ja zabic hahaah klaps to jest w tylek? a to mieciutka czesc ciala i nic tak nie ma co moglo by sie uszkodzic i doprowadzic do smierci.. obsawiajmy kolekjne hipotezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b4rigihhte
jackowski GDZIE TEN KONTENER? ZSYP? koło opuszczoych zabudowań leżą zwłoki.... tak można mówić, ze wszędzie. ale to darmowa reklama PR i biznes się kręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez względu na to, czy to był wypadek, czy zrobiła to specjalnie, czy ktokolwiek jej pomagał- za samo takie potraktowanie dziecka,a raczej ciała-niech jej sumienie nie da żyć.I oby osoby odpowiedzialne za to poniosły odpowiednią karę, a domysły na temat w jaki sposób zmarło dziecko-pozostawmy ludziom kompetentnym. A odpowiedzialni za to niech się użerają z własnym sumieniem do grobowej deski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b4rigihhte
klaps w główkę zreszt a to przenośnia, mogła samym dzieckiem huknąc o podłogę. Kurwa mać, powinna być darmowa antykoncepcja w kraju:/aborcja też mówcie co chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynanana
tylko użeranie sie do grobowej deski dla nich? a wyrok, dlugie lata w wiezienoiu? wyrzuty sumienia to nie kara a ty tylko taka bys chciala dla morderców mgdaleny wasniewskiej z sosonowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynanana
no powinna byc tak jak w UK, panstwo nie rzadzi kobietom kiedy maja zostac matkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b4rigihhte z dwojga złego masz rację... Kobieta, która kiedyś miałaby dokonać podobnych rzeczy na swoim dziecku-chyba lepiej niech usunie ciążę...A potem znajdują noworodki w rzekach,reklamówkach czy na śmietnikach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarzynananan więzienie,odsiadka swoją drogą,owszem jak najbardziej powinni ponieść karę w sensie prawnym. Ale ponadto aby sumienie zgnębiło tych sprawców tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynanana
kasieńko aleksander to wasz synek a te dwie daty wyzej to tez daty ur pozostalej dwojki? czemu nie ma przy nich imienia czyzby to byly mniej wazne dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarzynanana nie, dziecko mamy tylko jedno,Aleksandra.A powyższe daty to nasze rocznice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynanana
kaienka takie moje podejrzenia ze to daty ur ale pewnie nie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynanana
aha rozumiem dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b4rigihhte
tak myslałam o niej - jesli wyszła za mąż, nie miała wsparcia w domu rodzinnym, u teściowych była intruzem i "tą co złamała synowi życie"- bo tak wyglądało nastawienie teściowej. Jak zaszła w ciążę to musiała urodzić- i nawet jeśli nie chciała dziecka- nie mogła oddać bo skazałaby się tym samym na bezdomność... Chociaż.. dziecko było zadbane i dobre utrzymane. Musiała je kochać. Pewnie nie dorosła do roli matki, przerosło ją to. na swój sposób kochała małą - ale nie umiała panować nad nerwami. Mogło się faktycznie skończyć wypadkiem- jeśli teściowa ją "ustawiała" - to robisz źle jak ty to dziecko trzymasz itp itd to mogła zwyczajnie spanikowac po wypadku. Mam nadzieję, że był to wypadek. Jednego życia już wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×