Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfjdjdjdjjd

A jednak to matka zabiła MAdzię !!!! tvn24

Polecane posty

Gość czy moge.........
czy moge prosic link z tym filmikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też bym chciała zobaczyć link do nagrania z teściową, bo akurat nie mogłam obejrzeć... widziałam ten z fragmentami jak mówi że dziecku jest dobrze tam gdzie jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgb111
http://uwaga.tvn.pl/55349,wideo,332907,nie_chce_pomocy__nie_chce_takiego_zycia,nie_chce_pomocy__nie_chce_takiego_zycia,reportaz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a słyszeliście
ten filmik jest na stronie UWAGI tvn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgb111
http://uwaga.tvn.pl/55351,wideo,332908,wiem__ze_klamiesz,wiem__ze_klamiesz,reportaz.html TUTAJ KŁÓTNIA Z TEŚCIOWĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak szczerze to powiedzcie sobie sami jak dostanie nawet te kilka lat więzienia to i tak nie będzie miała życia, nie ma rodziny itp .Przejebane jednym słowem.;=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurde ale psychol
:O poważnie dodał to zdjęcie na nk? jak ja wchodziłam to można było zobaczyć tylko zdjecia ze ślubu i 2 zdjęcia małej Madzi tego nei widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaaaaaaaaaaa
a macie może link do tego filmiku, gdzie mówi o madzi, że nieważne gdzie jest??? albo tę konferencję co pokazano całą rozmowę rutkowskiego z nią z ukrytedj kamery? ja wszędzie znajduję tylko te ok. 30 sek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgb111
JA PIERDOLE CO ZA DEBILE... OCZYWIŚCIE NA TYM KWEJKU. jESTEŚCIE ŻAAAŁOŚNI I MACIE NASRANE. JASNE, KREW WYPILI.. MATOŁY DURNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgb111
KASIAAAAAA wysłane jest- poszukaj wyżej linków, na str TVN uwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgb111
to jest jakieś stare zdjęcie, zwykłe gówniarskie zdjęcie. Czy wymacie naprawde aż tak źle w tych łbach ludziska.. oj.. zamiast mydła to głupoty wymyślają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaaaaaaaaaaaa Wejdź na google.pl wpisz hasło : uwaga kliknij na ich strone oficjalną , potem na video i wszystko tam masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no faktycznie STARE ZDJĘCIE
z 2009 roku, a w 2011 został ojcem:O wtedy stał się nagle bardzo mądrym i dojrzałym człowiekiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie ma co oceniać ludzi po zdjęciach...Bo czlowiek może mieć na portalu różne śmieszne,dziwne zdjęcia a wcale nie jest psychopatą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy moge.........
to zdjecie bartka, mi sie skojarzyla przepowiednia jackowskiego-"ludzie bez zrenic"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyskata bestia
z tej mamuni a taka grzeczna w tv była .... I wcale sie teściowej nie dziwie ze tak do niej mówiła gówniara popaprana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgb111
tak tak a mnie zaswędziała lewa pacha i co na to wasz jackowski? którego przepowiednie się NIE SPRAWDZAJĄ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda matki tez
matki troche szkoda jak miala taka tesciowa to faktycznie mogla w szoku pozbyc sie dziecka zaniast zadzwonic po karetke po tesciow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy moge.........
ja nie wiem dokladnie, gdzies byla zacytowana jego przepowiednia, i tak mi sie skojarzylo z tym zdjeciem Bartka-te oczy......... nie bede sie klocic, nie mam zamiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy moge.........
a gdzie jest filmik, ze tesciowa jest zla? ja tak pytam, bo nie wszystko dzis widzialam w telewizji, i mam tylko takie strzepy informacji, które mi sie nie kleją. dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś dr Filip też się wypowiadał, że upuszczenie dziecka z rąk raczej nie spowoduje śmierci na miejscu.. No w medycynie głosu nie zabieram , bo się nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgb111
może dla was zdj tego Bartka to egzotyka- dla mnie nie- takich jak Bartek z podobnymi zdjęciami jest setki tysięcy- i nie maja oni żadnych "skłonności" i nie są dewiantami. Znam odpowiedzialnym ojców grających black metal.. Ludzie oj... głupie gówniarskie zdjęcie typoweeee do bólu:) a wy chcecie pokazać, ze jest on wampirem - o łał do kina poszedł. następny news będzie taki, że kaśka ma w domu błyszczyk kupiony w Duglasie- ale z serii twilight? hahahahaha:d małe dzieci bawią się zabawkami wampirami. a ja.. zjadłam chrupki wampirki i drugą paczkę monstersów mam w szafce.. buuuuuuuuuuuuu auuuuuuu bóoóóóójcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy moge.........
nie jestem przeciwko ojcu. lużna uwaga z mojej strony. i tez chcialam napisac, ze ten dr sie wypowiadal, że taki upadek nie powoduje smierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze faktycznie tak upadla ze zlamala sobie karczek? chociaz patrzac na to jak pyskuje do tesciowej to chyba ma jeszcze duzo do opowiadania :( ech- niech juz sie ta spraw skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgb111
ale ona mówiła, że dziecku głowa latała- to jakby skręcenie karku- z wysokości 150 cm około może być nie? może nawet ręce do góry podniosła z tym dzieckiem? Ten ekspert mówi o upadku z .. krzesła a Kasia karlicą nie ejst. Poza tym była mowa o progu, mogło tak być, że Magda upadła i nieszczęśliwie skręciła kark. Ekspert mówi tylko o rozstrzaskaniu czaski. Była taka afera z chłopcem, który się walnął o kant stołu i umarł- podczas zabawy z rówieśnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaaaaaaaaaaa
dzięki :) wróciłam właśnie z roboty po 17-nastu godzinach pracy i nieco zmulona jestem. A to z teściową też tam jest? Bo ktoś podał wcześniej ale strona nie istnieje... Wg mnie to nie jest koniec tej sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgb111
dziecko jest wczesniakiem- ur miesiąc za wcześnie- stan kośćca miało w takim wypadku jak 5 miesięczne dziecko- pod warunkeim że rozwijało się bardzo prawidłowo- te kosteczki są delikatne, kark mogło skręcić sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×