Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

kilka rozstępów przybyło mi tylko na UU :( ale mam nadzieję, że szybko zbledną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja mam 10kg ale Twoja dzidzia sama waży o o 2kg więcej niż moje:) Smaruj intensywnie UU to na pewno zbledną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara2012
Hej dziewczyny, Fotki super, ale Ci się Liska przytyło od poprzednich fotek :-) Margii faktycznie brzuszek jak na 7-mc, ale niektóre kobitki tak mają, ze ledwo widać, a to się okazuje, ze to 9-mc i już urodziła, znam kilka takich przypadków... ja również wysłałam fotki, mój brzuszek jest najmniejszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara, bo dr Siejkowski liczył dokładne tygodnie czyli 14t4d to dla niego 14 tydzień, a dr Fuchs liczy jakby rozpoczęte tygodnie, czyli jak masz np 15t3d to jest to już 16 tydzień. I nie mów mi, że Ty masz maly brzuszek!!Tzn nie jest duży, ale ciązy już nie ukryjesz! Ale widzę, że kostki tak jak mi Ci zaniknęły! Ile przytyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara2012
Narazie przytyłam 6kg, wydaje mi się, że nie tak dużo :-) a ty ile przytyłas? bo ty masz 23tc tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara faktycznie nie jest duży, ale jeszcze urośnie ;) który to już u ciebie tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara2012
Koncówka 16 tygodnia :-) także, jeszcze urośnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, z tymi brzuszkami to nie ma też reguly, ostatnio spotkałam dziewczynę w sklepie, spytała który u mnie tydzień i otworzyła oczy szeroko ze zdumienia, powiedziała, że ona jest w 16 i ma taki sam jak ja( choć ja uważam, że mniejszy), a jak jej powiedziałam, ze u mnie dwójka siedzi to się za głowę złapała. KAżdemu inaczej rośnie. Ale jak patrzę w kalendarz to Szczęśiaro w 17 tygodniu mialam 5kg, no i poczulam pierwsze wężyki w brzuszku:) Wyraźniejsze 1,5 tygodnia później! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim:) Dziewczynki oglądałam Wasze brzuszki:)Margi Ty to pobiłaś wszelkie rekordy;)Ja widziałam wiele cięzaróweczek,ale takiego zgrabnego brzusia w 9 msc to jeszcze nie widziałam;)Też bym chciała przytyć tylko 14 kg,ale raczej się na to nie zanosi.Już mam 7,5 kg na plus a jestem w 18/2.Bedę szczęśliwa jak nie przekroczę 20 kg. Liska Ty teraz wystrzeliłaś z brzuszkiem,masz taki fajny okrąglutki jak piłeczka,no a wagowo to wg mnie nie przytyłaś dużo,jakoś po Tobie nie widać tej "dychy";) Szczęściara Twój brzusio też już sporawy jest:)Zobaczysz teraz to z dnia na dzień będzie się powiększał.Masz mało kilosów na + jak na blizniaczą ciążę,ale teraz to Ci waga poszybuje,bo będziesz w domku odpoczywała i człowiek bardziej na pokusy narażony jest;) Pózniej zrobię fotki i wrzucę swój" bembzonek" do galerii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam dwie fotki:)Uprzedzam,że robione po obfitym 3 daniowym obiedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia twój brzusio też jest bardzo fajny, ja z kolei w 18/4 miałam 5 kg na plusie więc nie jest tak źle :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara2012
sylwia fajny masz brzusio,prawdziwe z nas ciężaróweczki heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uwierzycie, przyszedł dziś do mnie emek i mówi:" zbieraj się jedziemy na zakupy" Ok tylko na jakie?? " no wóżek i resztę trzeba kupić" A ja na to wieeeelkie oczy, on tak średnio się tym interesuje, nie wie kompletnie co jest na rynku i co jest potrzebne a co nie. Ale ok pojechaliśmy do Askotu, kupiliśmy wózek ten z wystawy bo w dobrej cenie nam Pan zrobił, dwa foteliki maxi cosi pebble, do tego dwa łóżeczka PINIO z kolekcji MArsylia, do tego komode z przewijakiem, dwa różne bujaczki dla niemowląt, jedno łóżeczko turystyczne z materacem i materace do normalnych łóżeczek, no i wanienkę:)Masakra wózek już się pakuje i w tygodniu go odbieramy, na mebelki czeka się 4-6 tygodni. A ja byłam przekonana, że tylko zamówimy i odbierzemy za miesiąc a to już jest:)Ale jaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara2012
Liska ale sie rozkupiliście heheh :-) bardzo dobrze, że cie zabrał emek :-) na takie zakupy aż chce się jechac :-) to chyba juz nic nie potrzebujesz? ja jeszcze nie byłam nigdy w tym askocie, słyszałam tylko, że jest o wiele drożej nic by się zamawialo na necie, a ja uwielbiam kupywać prze allegro :-) pojedziemy i zobaczymy, czy faktycznie tak jest :-) porównywałas może ceny? Z jakiej firmy masz wózek? prosze o jakies wskazówki przy zakupach, bo ja jestem zielona w tych sprawach jak twój emek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci to czasem potrafią zaskoczyć;)Bardzo miłe te niespodziewane zakupy i pewnie dlatego takie udane:)W sumie najważniejsze rzeczy już macie,zostały tylko drobiazgi do dokupienia.Dziś był dobry dzień dla Was,bo naprawde jestem pełna podziwu,że pokój już umeblowany i dyliżans dla dziewczynek też jest;)Szybko ,sprawnie i z jakim efektem,oj zazdroszcze zazdroszcze...ja dopiero po urlopie sie biorę za realizację listy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie rzecz w tym że wcale nie jest drogo, wózek bas wyszedł 3000 z gondolamgondolami. w necie znalazłam za 2900. fotelik pebble kosztowały 619 zł, na allegro 599. mebelki też o jakieś 50 zł więcej niż najtańsza oferta w necie . Jak so tego wszystkiego doliczyć koszta przesyłki to wyjdzie to samo. wózek abc design zoom czarno czerwony model ZOOM. mebelki są zamówione ale będą dopiero Za 4-5 tygodni więc pokoik jeszcze nie urządzony,ale je już dawno wypatrzylam necie i wiedziałam czego chce, pozostało tylko m przekonać do ceny;-)chodzi o firmę PINIO.ode marsylia. Wzięliśmy dwa lozeczka i komode z przewijakiem;-) a reszta kupiona bez większego zastanowienia;-)ale sprawdziła w domu i ceny bardzo zbliżonedo tych w necie. co do porad ro ją nie mam pojęcia czy to co wybraliśmy będzie ok więc nie mogę radzić, a listę Sylwia to ją dopiero zamierZam stworzyć;-)przepraszam za błędy pisze z telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć w Askocie nie maja możlwiosci zamówienia czarno- białego, ale nie wnikałam czemu, choć wizualnie najbardziej mi się podoba to byłby nie praktyczny, bo akurat białe jest to co nie powinno, czyli cala wkładka do siedzenia i obwoluty a to się najszybciej brudzi. A z rzeczy do kupienia to dopiero początek, zostały pościele, videonianie, kocyki itp itd a to się tylko wydaje, że tego jest mało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny chciałam się tylko pochwalić ,że urodziłam córeczke 3350grpozdrawiam i życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna tylko tyle??? pochwal się coś więcej, czy wszystko u Was w porządku td!!! GRATULACJE kochana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara2012
Ja równiez dołączam sie do gratulacji, ale ten czas szybko leci :-) a co tam słychać u was dziewczynki? Powiem Wam, że mi jest jakoś ciężko sie przyzwyczaić do siedzenia w domu, to chyba nie dla mnie :-) musze wpasć w ten dowomy rytm i będzie ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochana przyzwyczajaj się, potem będziesz miała ręce pełne roboty więc lepiej sobie dobrze odpocznij. A w domu niestety jest też mnóstwo do roboty, a to internet a to jakieś pranie hehe:) JAk Ty się czujesz w ogóle? u mnie twardnienia brzucha sie pojawiły, myślałam, że to inaczej wygląda, że brzuch robi sie stożkowaty ale chyba nie zawsze. Twardnieje mi tylko jak chodzę i to nie zawsze, ale np teraz jak bylam z psem na spacerze to czuję taki ciężki brzuch na dole, mamuśki czy to normalne? co brać na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Joanna gratuluję córeczki, napisz coś więcej jak będziesz miała wolną chwilkę :):) Liska takie twardnienia brzucha to rzecz normalna, nie masz się czym przejmowac, no chyba że towarzyszą temu jeszcze inne dolegliwości takie jak np. plamienie, odejście czopa śluzowego lub wód płodowych , silny ból pleców itp. Wtedy musisz jak najszybciej udac się do szpitala. A te twardnienia to skurcze Braxtona Hicksa, które pojawiają się po 20 tc i przygotowują macicę do porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla nowej mamuśki :) Liska mi też tak twardniał , niby to normalne , ale jednak nie było , więc zgłoś to lekarzowi . Powinnaś zacząć brać magnez ,a jeżeli już bierzesz i nadal to masz to jedyne co możesz na to dostać to fenoterol , a po tym to już jest niezła jazda ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Oj Szczęściara Ty nie narzekej,jeszcze zatęsknisz za taką domową nudą i spokojem;)Także celebruj te chwile:) Liska przypadła Ci rola uświadamiania nas i zapoznawania z dolegliwościami związanymi z ciążą;Ty od mamusiek, a my od Ciebie zbieramy info:) Dziewczyny mam do Was pytanie,dobrze sypiacie???Bo ja od bardzo długiego czasu nie przespałam spokojnie całej nocy.Budzę się w środku nocy i przewracam z boku na bok przez 2-3 godziny i dopiero wczesnym rankiem zasypiam i śpię do 9-10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×