Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kafelinka

Czy nosicie markowe ubrania?

Polecane posty

Gość gość
Czasami mi się to zdarza,natomiast większą uwagę niż do markowej odzieży przywiązuje do dobrych i markowych, wygodnych butów. Często zamawiam na www.Alfasan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo cenie sobie markowe ubrania, są po prostu lepiej wykonane, często w tej samej cenie, co chińskie podróbki. Ja znalazłam stronę https://lamoda.pl/wyprzedaze ,  gdzie mogę te ładne ciuszki kupić sobie za niższą cenę. Nie musisz mi wierzyć na słowo, wystarczy, że sama porównasz jak to wygląda. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Birus

osobiście lubię kupować w Nico - sklep jest na prawdę dobrze wyposażony, teraz ma znizki nawet do 80%, także spokojnie można coś dla siebie znaleźć w bardzo dobrej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mank

Ja wolę coś sama uszyć i wtedy mam gwarancję, że ubranie będzie oryginalne. Często też przerabiam ubrania. Ciekawe dodatki krawieckie kupuję w hurtowni dodatków Bottonex z Kielc, sporo tam mają fajnych rzeczy. Łatwo takim dodatkiem sprawić, że ubranie będzie miało inny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy 🙂 Wszystko zależy od tego czy jest promocja czy nie 😄 A tak serio to zdarza się, ale raczej staram się kupować tańsze rzeczy patrząc na to, jakie ostatnio miałam problemy z ubraniami oryginalnymi, które po chwili się rozwalały w jakości 😞 Outlety sa fajną rzeczy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriana55

Dla mnie osobiście marka ma drugorzędne znaczenie, liczy się faktycznie jakość odzieży czy obuwia plus jej wygląd, a do grona sklepów w których często zamawiam należy BucikSklep.pl  polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaDe

Jeżeli mam fundusze to jak najbardziej 😉 mam już taki swój ulubiony sklep Nico w Swadzimiu koło Poznania. Zawsze coś tutaj znajde dla siebie. Często sa jakieś wyprzedaże czy promocje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupujemy z żoną markowe ciuchy, bo nie ukrywajmy, ich jakość przewyższa rzeczy z sieciówek. Zaopatrujemy się na https://www.modisimo.pl/marki, bo tutaj zawsze jest coś w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michasia

Tak jak najbardziej, przeważnie kupuję ubrania markowe ze względu na to że są bardzo dobrej jakości. Ubrania markowe mimo wielu prań nadal są jak nowe dzięki czemu nie mam potrzeby kupować kolejnej bluzy. Ubrania markowe teraz przeważnie zamawiam na ubierzsie.com mają bardzo często mega promocje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

Markowe ubrania mają to do siebie że nawet po 3 latach wyglądają jak nowe. Niestety ubrania z sieciowek już po pierwszym praniu czasami nie nadają się do wyjścia.  Na ubierzsie.com znajdziecie sporo markowych ubrań w dobrych cenach. Warto zajrzeć, kupiłam tam ostatnio bardzo ładną ...enkę do pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Noszę markowe ubrania i przyznam bez bicia że nie tylko ze względu na jakość ale też moje samopoczucie.  Lubię mieć świadomość że kupuję coś drogiego i firmowego.  Zaraz powiecie że to głupota przepłacać za metke i pewnie macie rację,  ale w swoich zakupach nie zawsze kieruje się logiką i kalkulacją.  Kupowanie drogich ciuchów to taka moja przyjemność 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie mam parcia na noszenie markowych rzeczy na co dzień, bo wg mnie większość z nich jest po prostu przereklamowana. Z kolei treningi to dla mnie już zupełnie inna sprawa - tutaj zdecydowanie kieruję się marką. Np. od wielu lat jestem wierny The North Face i chociaż czasem trzeba więcej wyłożyć na kurtkę, to wychodzę z założenia, że warto. Ich produkty są wytrzymałe i niektóre z nich używam regularnie już od kilku lat. Ostatnio sprawiłem sobie na wyprzedaży t-shirt (model T92S7Z6X0 dla ciekawych) i ponownie - planuję nosić, aż się nie rozleci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka
Dnia 5.09.2019 o 09:49, Gość kaja napisał:

Markowe ubrania mają to do siebie że nawet po 3 latach wyglądają jak nowe. Niestety ubrania z sieciowek już po pierwszym praniu czasami nie nadają się do wyjścia.  Na ubierzsie.com znajdziecie sporo markowych ubrań w dobrych cenach. Warto zajrzeć, kupiłam tam ostatnio bardzo ładną ...enkę do pracy 

Ja również bardzo dobrze kojarzę ten sklep ubierzsie zamawiam tam naprawdę bardzo często ubrania. Są rewelacyjnej jakości, i w dobrych cenach. wolę mieć mniej ubrań ale chociaż dobrej jakości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Białka Tatrzańska

Ja wolę Txm.Bez super marki ale jakościowo dobre.

Moja koleżanka kupuje namiętnie chińskie przez chińską stronę ,a kasy ma jak lodu.Markowe rzeczy nosi się tylko po to, żeby się  dowartościować 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
Dnia 13.09.2019 o 14:24, Gość Białka Tatrzańska napisał:

Ja wolę Txm.Bez super marki ale jakościowo dobre.

Moja koleżanka kupuje namiętnie chińskie przez chińską stronę ,a kasy ma jak lodu.Markowe rzeczy nosi się tylko po to, żeby się  dowartościować 🙂

Nie zaprzecze ale w moim przypadku pomaga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ściery w Txm?Nie sądzę.

W Pepco niektóre rzeczy to szmaty i nie raz nacięłam się w markowych sklepach.Trzeba macać niestety.A przez internet już nie zamawiam,bo lubię przymierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam że bycie markowym jest istotne ale markowe ciuchy są po prostu lepsze od podrabianych 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamela

Zależy co to sa markowe. ja nosze rzeczy dobrej jakosci bo szkoda mi pieniedzy najnormalniej w swiecie kilka razy wydawac. np mam 1 porzadna ...enke od violi piekut na wielkie wyjscia. dorwalam ja na wyprzedazy i juz bylam na dwoch weselach i balu. barzo duzo kompelmentow slyszalam i jakos nikt nie byl oburzony ze drugi raz zakladam te sama kiecke 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Ja najczęściej zamawiam włoskie rzeczy ze strony zwegrodzki.pl 🙂 Lubie wyglądać szykownie, ale nie znoszę sztucznych, ciężkich tkanin, więc w tych czuję sie najlepiej. A ceny są całkiem rozsądne moim zdaniem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się, że markowe rzeczy nie różnią się niczym, od tych zakupionych w sieciówkach. A mianowicie dzieli je coś więcej, niż tylko cena (cash
Przede wszystkim jakość tych rzeczy jest inna, no nikt mi nie powie, że torebka np. Miu Miu za 1000 euro jest porównywalna z kupioną w Zarze, no ja Cię proszę..bez jaj Obrazek
Jakość jest diametralnie różna i rzeczy markowe służą lata, a te z sieciówek sezon, no może czasem dwa 

Ze swojej strony polecam na przyklad Mos Mosh

https://adventurefashion.pl/3_mos-mosh

Fajne, dobrej jakości ciuchy z mocnych materialów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA

Nie trzeba markowych żeby było dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też uważam, że nie logo jest najważniejsze. Są fajne i na prawdę tanie ciuchy które mają dobre materiały. Teraz nawet markowe ciuchy często są po kilku praniach jak wyciągnięte psu z gardła ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze kupuje dla siebie i dla córek na Odzież damska - sklep internetowy - CosmosModa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pasek kupiony na oficjalnej stronie po użyciu go kilka razy wygląda jak miał rok, nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2020 o 13:15, PNINA napisał:

Nie trzeba markowych żeby było dobre.

Zgadzam się! Najważniejsza jest jakość a nie marka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest mi troche wszystko jedno - markowe, niemarkowe, wszystko zalezy od tego jak mi sie podoba dany ciuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.02.2012 o 14:31, Gość Kafelinka napisał:

Pracuję w banku i wypada się jakoś ubierać, żeby dobrze wyglądać. Dotychczas ubierałam się m.in. w salonie Favola w Galerii Graffica w Rzeszowie, przeważnie w ubrania Guess. Czy myślicie, że Guess to dobra marka? Jakie macie o niej zdanie?

Guess to bardzo fajna firma. Mam kilka ubrań. Lubię też Trussardi Jeans, Calvin Klein, Levis. Trochę tego jest. Ale najważniejsze to żeby chodzić czysto i schludnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×