Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kozetka

Sukienka na ślub

Polecane posty

Ktos chętny, żeby doradzić mi sukienke na ślub brata? Ślub co prawda we wrześniu ale pozniej nie będę miala czasu na szukanie sukienki. Wpadła mi w oko w top secret sliczna różowa sukienka z karmelowym paskiem. W sklepie na zywo ma ładniejszy, różowy kolor, ale to chyba ta: http://www.sklep.topsecret.pl/ts/ubrania-damskie/tradycyjnie/sukienki/sukienka_damska/11/0/17 Chociaż ta na zdjeciu ma taki sino-różowy kolor :/ Jakies sugestie? opinie? Z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama28
a co do tego ?:) jakie dodatki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda bardziej jak sukienka do pracy niż na ślub. Jest ładna, klasyczna w kroju, tylko mało wyjściowa - jeśli wiesz co mam na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturks4
Ładna! I bardzo stosowna. Do Kicia: gdybyś była chociaż 10 % mądra, tak jak ta sukienka ładna, to powinnaś na mszę dać z wdzięczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malakotka
Bardzo dobrze wybrałaś. Na wrzesień jest idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosem w kałuże
kozetka- bardzo ładna sukienka. jakieś dodatki zaserwuj i dawaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka cudna. Jak otwierałam link miałam wrażenie, że zaraz wyskoczy jakaś satynowa tandeta... a tu bardzo ładnie i stosownie. Na wrzesień idealnie. Do tego do kościoła jakiś żakiecik bo może być chłodno... może szary? i będzie dobrze. Świetny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Mi się podoba, ale bardziej do pracy bym ją nosiła niż na wesele. Ale wiadomo, ma być wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na ślub
Jasne,jest ładna,skromna i klasyczna,ale...nie nadaje się na taką okazję,jak ślub brata! Ja nie twierdzę,że w takim wypadku należy założyć jakiś satynowy koszmarek,ale ta sukienka jest idealna do pracy,a nie na ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerwana 26
jak dla mnie tu sukienka codzienna a nie na ślub, ale ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 244
Te z Top Secret to wszystkie/większość jest z wiskozy albo poliestru, kolory i fasony uszłyby ale fakt, że są to sztuczne tkaniny sprawia, że ja raczej bym tego nie ubrała. A też czegoś szukam na ślub brata. I zgodzę się z innymi, ze zaproponowana przez Ciebie sukienka jest zbyt mało elegancka jak na ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmarzlam dzis znow strasznie
ta pierwsza topscret jest ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wszelkie komentarze :) za sukienki bez ramiączek dziękuje, nie chce całą noc wkurzac się, że sukienka mi zjezdza tym bardziej, że obfitego biustu nie mam ;) Mam 160, jestem szczupła, 24 lata a więc młoda ;) hehe do pracy tego typu sukienek w zyciu nie mogłabym nosić ;) Na co dzień ubieram się raczek w stylu "casual" także taka sukienka jest dla mnie dość elegancka, ale rozumiem, że inni moga uważać inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×