Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

!ryż!

Dieta ryżowa! Kto ze mną?

Polecane posty

Gość ZI
to ja zarażona ideą dziś będę jadła kaszę pęczak do tego surówka z kapusty (została z wczoraj), więc nie jest to jeszcze stricte dieta ryżowa, ale na początek takie wejście poza tym jestem pełna optymizmu, bo dieta jest naprawdę prosta, co ma dla mnie duże znaczenie, gdyż jestem na razie strasznie obłożona praca i czasem nie wiem, w co ręce włożyć w każdym razie jestem wdzięczna Ryżowi za ten temat, od dawna nic nie wydało mi się tak motywujące PS. Autorko, jeżeli zajrzysz, daj proszę znać, jak Twoja waga, utrzymuje się? I jak sprawy rodzinne? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super dietka ;) szkoda że tu pustki !! od jutra zaczynam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha9
powracam na diete i zaczne od ryzowej jutro wazenie i do dziela :) moze sie ktos przylaczy? mam dylemat , czy mozna jesc raz ryz raz kasze jaglana? tak na zmiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy mozna pic zielona kawe przy diecie ryzowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu tez cisza jakby zasial makiem czy nikt nie odchudza sie na ryzowo- kaszowej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Ja zaczelam wczoraj. Faktycznie przez jeden dzień spadl mi kg... Może to woda może to co innego... Ale czuje sie juz troche lepiej. Po jednym dniu. Ale mam kilka pytan! Czy faktycznie takim dużym grzechem jeść ryz po 17? Gdzies przeczytałam ze ktos jadl do 20 i wszystko bylo ok. Czy wreszcie można przez dzień jeść ile sie chce tego ryżu czy gotujecie jedna saszetkę ryżu na caly dzień? I jak tam wasze efekty? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryżyca
Zaczęłam dziś:) Co prawda od jakiś dwóch dni mój jadłospis w 80% stanowił ryż, ale teraz postanowiłam tydzień przetrwać ryżowo :) Tak więc dzień 1:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maritta85
Jak idzie dieta? też bym chciała zacząć kurcze podziwiam laski którym się udało. Próbowałam już tyle razy i zawsze kończyło się efektem jojo. Rzucenie palenia to dopiero był cios przytyłam 15 kg. Palę dalej a kg pozostały. Sylwester coraz bliżej przydało by się schudnąć. Może ktoś się przyłączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam dietę ryżową od jutra.Waga tragiczna :-( Przytyłam przez jesień i zimę 10 kg :-( Ma ochotę się ktoś przyłączyć? W grupie zawsze raźniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja też przez ostatni okres mam nadwyżki z 10 kg. zastanawiam się nad jakaś dietką i ta mi całkiem pasuje, ale gdzieś wyczytałam, ze ona może trwać 3 dni (jeżeli je się sam ryż) lub ok 10 jeżeli je się z dodatkami, masz jakieś informacje jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka555
Dzień Dobry :-) Zaczynam od dzisiaj 3 dniowym detoksem. Przez 3 dni będę tylko jadła brązowy ryż - dwie torebki dziennie. Potem dołączę inne produkty. Waga rano pokazała 74,7kg :-( Gosciu na forach,stronach o tej diecie jest napisane,ze można schudnąć nawet 10 kg w miesiąc, więc chyba można ją stosować dłużej niż 10 dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smerfetko pewnie tak jest, ze można dłuzej, ale właśnie przy włączeniu innych składników. Na samym ryżu słyszałam właśnie o tych trzech dniach aby poprzestać, ze względu na jeden składnik. No ale nic koniec końców i ja spróbowałam, ale oczywiście z urozmaiceniem. Kupiłam młody jęczmień i razem z nim próbuję ryżową. Dzisiaj była zupa z ryżem na drugie danie kasza z mięsem, na kolację dziki ryż z kaczką pieczoną. Jutro ma być pomidorowa z ryzem brązowym a na drugie kotlet mielony, którego chyba odpuszczę ;-) no i 2 razy jęczmień zielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj wytrzymałam cały dzień na tym ryżu jedynie, ale jutro chyba spasuje i chociaż jakieś warzywa dodam. Chyba ze super spadek jutro rano bedzie ;-) Gosciu a z jakiej wagi startujesz? Solisz potrawy? A ten jęczmień z czym jesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj rano waga pokazała 73,6 kg. Na bank woda,ale i tak się cieszę :-) Spróbuję nadal ten wtorek wytrzymać jedynie na ryżu. Zobaczymy,co z tego wyjdzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagląda tu ktoś od dziś zaczęłam . 170 - 72 kg nie ukrywam ze chciałabym te 10 zrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haaloooo , puk ,puk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaak
A ja ze swojej stron mogę zaproponować Acai Berry Extreme to absolutnie jeden z najlepszych preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera w jednej kapsułce aż 5000 mg jagody acai. Dzięki temu skutecznie wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów. Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc proces odchudzania oraz znaleźć w sobie dodatkowe pokłady energii, która jest niezbędna w trakcie trwania kuracji odchudzającej. NIE JEST TO SPALACZ TŁUSZCZU !!! Poczytajcie o tym produkcie i o jagodach Acai. Mi pomógł z racji tego że miałam tendencję do ciągłego podjadania. Ogranicza łaknienie. Efekt na duży plus :) Polecam. http://nplink.net/P8E8H2H1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka była na diecie i sporo zrzuciła. Dieta godna polecenia, ale przy tym trzeba pic koło 2l wody. Ważne aby zachować odpowiedni bilans wodny. Ja pije Veroni Hydration, woda która ma w sobie odpowiednia ilośc elektrolitów i minerałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam o wiele bardziej wolę dietę koktajlową- między innymi Herbalife. Koktajle są smaczne i odżywcze a dieta jest pełnowartościowa i niskokaloryczna. Odkąd koleżanka pokazała mi http://sklepdiety.pl/ zmieniłam swój sposób odżywiania o 180 stopni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czinka
i ta Veroni ma też najzdrowsze dla nas ph, 7,4, czyli jak nasza krew, lepiej się z nią miesza i lepiej nawadnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolni98
Oj tak ja też uwielbiam dietę koktajlową jest mega smaczna ale i odżywcza;) przy odchudzaniu trzeba dużo się ruszać bo to najważniejsze bo nie uwalić tyłka na łóżku i myśleć że samo spadnie;) ja dużo się ruszam chodzę na siłownie, basen czy nawet zumbe dodatkowo przyjmuję suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl bo to on zahamował mój wilczy apetyt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamcia
Witam :) Widzę, że watek trochę martwy ale może się ktoś znajdzie do "wsparcia" Wczoraj zaczęłam. Daję sobie na 3 tygodnie. Kilka lat temu przez 3 tygodnie zeszło mi 8 kg i wiem, ze to działa. Poczytałam i przygotowałam sobie jadłospisy ale tak naprawdę życie i "smak" najczęściej weryfikuje moje potrzeby. Dodam, ze wiele lat temu na forach pisano o tej diecie i ..cóż ciut się różniła od dzisiejszych wytycznych. Główną różnicą jest to.., że wtedy pisano " a surowych warzyw w każdej chwili do woli" I przetrwałam własnie dzięki warzywom, bo codziennie niemal robiłam sobie MICHĘ sałaty z pomidorami ogórkami cebulą papryką ziołami i kroplą oliwy. I co mi tam jeszcze chciało, nawet oliwki ale wiem, ze to już przegięcie. Teraz czytam, że to praktycznie "ryżu do woli" a wtedy pisali- 100 gram do każdego posiłku. Dlatego sądzę, że można sobie tę dietę po prostu UDOSKONALIĆ. Dziś mój drugi dzień. Nie głoduję. Wyjściówka:75 kg :) Gdyby ktoś akurat dołączał- najchętniej podzieliłabym się wiedzą "kaloryczną" - ile kcal ma dany produkt, żeby nie przekraczać jednak tego limitu.. Można znaleźć w necie..ale ..w grupie raźniej się wykonuje zadania :))) Pozdrawiam Tamcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×