Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

!ryż!

Dieta ryżowa! Kto ze mną?

Polecane posty

Gość 078521
a ty ryz czemu chcesz przytyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny hallo? u mnie nudy nudy i problemy przez straszne burze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie ma:( ja od wczoraj znowu próbuję south beach po raz kolejny i bez kolacji może się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny już wróciłam miałam nie planowany wypad nad morze pogoda super ,córa miała tak plecy opalone chyba miała poparzenie 1 stopnia miała aż takie bąble,dobrze jej już to zeszło ,nie było gdzie się schować,nie lubię takich upałów,za parę dni znowu wyjadę na mazury ,ryż dobrze że coś zmieniasz zawsze to podnosi na duchu ,60-ja też walczę z wagą 2-3 kg.raz w dół a raz w górę i tak już mam od 2 miesięcy chyba,mnie gubią te lody nie mogę się oprzeć im,co ja mogę jak jestem taką lodziarą,potrafię zjeść 4 lody codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suonce jesteś jeszcze na diecie? judyta a co u ciebie?już dobrze?kasia nawet się nie pochwaliła jak tam było na weselu ,dziewczyny meldować się co tam u was słychać,mnie nie było ale myślami przy was byłam,dobranoc i mam nadzieję że jutro będzie was więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem, ale gdzie reszta ja na razie trwam w SB ale bez kolacji i wczoraj rano miałam 1,6kg mniej od pon więc super jak dla mnie wynik chce do niedz tak jeść z przerwą na sob imprezke ma mój mąż z pracy i wiadomo % ale z jedzeniem bede sie trzymać. Liczę na wyczekane 60 do poniedziałku. Oby tylko bez wpadek a dam rade. Pozdrawiam laskie i dajcie znać co tam słychać. Jestem najabardziej ciekawa tych co kolacji nie jedzą jak waga leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey piękne nie pisałam kilka dni, bo przez te burze groziła ma powódź i siedziałam na walizkach by w razie czego szybko się ewakuować, w zeszłym roku woda z rzeczki, która jest 5m od nas wylała gdy byłam sama z sykiem w domu, uratowałam psa i zabrałam kilka rzeczy i potem było czekanie czy do domu też wejdzie. Na szczęście do domu woda nie weszła ale i tak było dużo strat... no właśnie piszcie kobietki co u Was? Ja akurat muszę się pochwalić, że organizuję gry, zabawy, spacery itp dla dzieci z ulicy, bo masa mimo ładnej pogody siedzi przed komputerem... na razie mam 2 stałych uczestników, no nic tyle u mnie uciekam obiad gotować i dalej na wycieczkę w las... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki wreszcie się odrobiłam ,dzisiaj u mnie pada cały dzień więc siedziałam w kuchni i pitrasiłam różne potrawy i 2 ciasta upiekłam jedno dla mnie dietetyczne i drugie sernik dla rodzinki,ryż to super że pomagasz dzieciom coś ze sobą zrobić w te wolne dni,a co do powodzi to jest straszne,wiem coś o tym bo też mam rodzinę co mieszkają koło rzeki i też byli 2 razy co roku zalani,woda oknami się lała do domu mój wujek aż z tego powodu zmarł tak się załamał jak drugi raz ich zalało po roku i jak zrobili sobie generalny remont po 1 powodzi,współczuję tym co mieszkają koło wody,60-ja robię sobie posiłki do 15-16 i wtedy waga leci super ale od 3 dni daję ciała -podjadam chyba @ się zbliża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
60-ja mam takiego bzika ,jak już dużo schudnę i jestem blisko celu 2-3 kg.do końca to włącza mi się taki diabełek co mnie kusi-zjedz sobie coś dobrego przecież tak już schudłam i zaczynam grzeszyć i klops znowu waga idzie do góry,chyba tą wagę schowam żebym nie wiedziała ile ważę wtedy będę się pilnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarikaAMZ
Ryż jest super, sama jestem na "diecie" ryżowej... Uwielbiam jeść ryż, ryż z jogurtem rewelacyjnie mi smakuje... Niezbędne informacje o dietach, odchudzaniu i samych ćwiczeniach znajdziesz na: http://trening-fitness.pl/ świetna stronka, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorkaaa
jak zaczac ta diete ile jesc ryzu i czy sam ryz? ile dni a co potem? jest tu gdzies jakas rozpiska na stronie - dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorkaaa na pierwszej stronie masz mój plan, powinien Ci pomóc,,, oj merry diabełki są straszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga159
witajcie, czytałam Wasze wypowiedzi i chciałam się podzielić swoimi doświadczeniami. Więc zaczęłam odchudzanie jakoś końcem maja mój wzrost to 171 a waga na początku 73 a tym momencie 61. Jestem po diecie Kopenhaskiej i to dzięki niej taki spadek wagi, oczywiście w tym momencie dalej się oszczędzam chciałabym ważyć 58.. Jeżeli chodzi o Kopenhaską jak dla mnie do przejścia jest spokojnie i wcale nie jest taka tragiczna jak by się wydawało ;-) uczy silnej woli która teraz się mi przydaje ;D Chciałabym wypróbować DietaLight ale jakoś nie mam do niej przekonania.. Powodzenia wszystkim..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć aga gratulacje że ukończyłaś kopenhadzką i że tyle już schudłaś ,ja też ją ukończyłam przed świętami i żołądek miałam bardzo skurczony po tej diecie ,zostało ci już niewiele do upragnionej wagi i życzę ci powodzenia w osiągnięciu celu,ja też byłam już niedaleko do końca ale ostatnio nie mogę się powstrzymać od podjadania lodów,i to mnie gubi ,ale ciągle mam nadzieję że mi się uda,-dziewczyny proszę podpisać listę obecności gdzie wy jesteście ?chyba nie na spacerku bo ciągle pada od 2 tygodni np.u mnie tak jest ,mam już dość tej pogody,wolę już te upały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć podglądaczki gdzie wy jesteście?ryż co tam u ciebie słychać już w porządku? odezwij się ,judyta a co u ciebie? 60-jak ci idzie sb lepiej już?albo tak jak u mnie pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja dalej na sb ale zmodyfikowanym bez kolacji codziennie ok 300g mniej na razie 61,3 wczoraj sobie pozwoliłam i w weekend też zazwyczaj jem inaczej i do tego jakieś % a tak to staram się trzymać dietke chce zaczac cwiczyc na skakance i hula hop ale z czasem lipnie u mnie wiec na razie odkładam to. Cieszę się z efektów choć powolnych nei to co na kopenhaskiej ale cel już blisko:) Pozdrawiam i odezwijcie się reszta dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jak ja nie wiem, jak nie piszę to się odzywacie he he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana, !ryż! na razie my tylko w 3 z Mery piszemy. Jak u Ciebie z wagą? Udaje Ci się utrzymać to co wypracowałaś? Ja dziś na wadze 60,9 także jestem przeszczęśliwa jeszcze troszke i bedzie cel. Wzrost 160cm Waga 71 START 20.02 Ryżowa 20.02-19.03. 71,0-67,3 Kopenhaska 19-31.03. 67,3-62,1 South beach 4.06. 64,6 WSTYD 9.07. 62,9 South beach po raz kolejny 16.07. 61,6 1 Cel 64kg osiągnięty 22.03.2012 2 Cel 60kg 3 Cel ostateczny 55,5kg Motto "Piękny wygląd jest słodszy od czekolady"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny-60-podoba mi się twoje motto he he,ryż odezwij się co tam u ciebie nowego słychać?ja też postanowiłam skakać na skakance ale muszę ją z działki przynieść bo kiedyś ją tam zaniosłam ale raz tylko skakałam i dużo gapiów miałam więc tak mi zapał przeszedł i muszę w domu skakać ,jak przyjadę z mazur to ostro się biorę za skakanie,u nas wreszcie piękna pogoda jutro jedziemy na wycieczkę do mikołajek będziemy płynąć statkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam co tu tak cicho?dzisiaj wróciłam z wycieczki było super tyle chodziłam przez 12 godzin to jutro muszę mieć kilogram mniej na wadze,córka była zadowolona i pogoda też dopisała a co u was?myślałam że mam dużo do czytania i się ucieszyłam że topik ożył a tu mi się strony pomyliły,no co z wami bo pójdziecie na groch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... ja nadal 55kg mimo, że grzeszę... no ale sporo ruchu i wszystko spalam:) 60 gratuluję osiągnięcia.... u mnie nudy dalej zabawiam dzieci, na ogród nie chodzę zalało go i wszystko teraz gnije, bo strach było zbierać cokolwiek... a co u was?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jesteście Kochane??? NIe mam się komu pochwalić z postępów :P Mi waga leci coraz lepiej po SB pomimo że grzeszę piję % i jem słodycze i wszystko na co mam ochote to kg i tak spadają aż jestem w szoku dziś już 60,6 wracajcie bo chce dalej jakąś dietkę zacząć a nie mam z kim:( Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem 60 ale nie na diecie... ale chętnie ci potowarzyszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja walczę od jakiegos czasu z kilogramami.waże 68kg przy wzroście 166. od poniedziałku jestem na ryzowej/ w sumie to uwoelbiam ryz, dlatego nazwałam te diete ryzową, ale przede wszystkim jem mnie, nie jem makaronu, ziemniaków, chleba/napojów gazowanych i słodyczy o fast foodach i ciezkich sosach nie wspomnę, bo to głownie do tej pory towarzyszło w moim codziennym jadlospisie... nie waże sie czesto bo nie mam wagi. od poniedziałku robie odziennie wieczorem 50 brzuszków, chodzę na spacery godzinne.teraz szukam sobie rolek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki wreszcie miałam coś do poczytania malutko ale zawsze coś-60 gratulacje spadków chyba też spróbuję tej sb kiedyś miałam na nią iść tylko poszłam na inną bo tam trzeba jeść 6 posiłków 60 -powiedz mi gdybym poszła na sb i jadła 4 posiłki do 16 czy waga by mi spadała?do której ty jesz?i ile tego -możesz mi napisać jadłospis np. na 1 dzień żebym się mogła zorientować ile tego zjadasz że tak ci waga leci witam nową koleżankę pisz jakie masz postępy na tej ryżowej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×