Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

!ryż!

Dieta ryżowa! Kto ze mną?

Polecane posty

Hej, ja nawet 4 nie jem i nieregularnie i do 16 tylko ten tydz i tak sobie odpuściłam od pon znowu zacznę. Jem bardzo mało np serek wiejski albo pomidor z jogurtem na obiad zazwyczaj zupka jakas np fasolę czerwoną puszkę ugotuję na patelni podsmaze pomidor z cebula i do tego. Albo zywkłą warzywną czy ogórkową ale wszytsko wg sb. Mi super waga leci czasem jakis owoc dodam no i wode duzo pije. Jak mi sie chce czegos slodkiego to kosteczke czasnbej czekolady. Fajna dietka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedż ja też jem do 16 ale wcinam lody śmietankowe po kilka dziennie i to mnie gubi wciąga mnie jak narkotyk ,już tyle razy sobie obiecuje że koniec ale wytrzymam 3 dni bez loda i znowu ,mi waga skaka 4kg.raz schudne potem tyje i tak od kilku miesięcy ,może gdybym odmówiła sobie tych lodów to waga by mi sie ustabilizowała ale od pierwszego postanowiłam że muszę się ostro wziąść za siebie i więcej ćwiczyć,ja jak mam dietę ustawioną konkretnie co mam jeść jak kopen.to wytrzymam ale jak mam sobie sama ustawiać to już grzeszę,ale dam radę-muszę!!!pozdrawiam wszystkie podgladaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochane cieszę się, że jesteście... mam na prawdę brak czasu:) mam nadzieję, że niedługo wrócę do was na pełen etat... gratuluję postępów i zapraszam nowe koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Serafi
Witam, Rozpocznij odchudzanie z programem Elavia 4321 Slim, a na pewno efekty będą piorunujące. Jest to nowa marka na rynku oferująca produkty wspomagające naturalne funkcje organizmu, które sprzyjają odchudzaniu. Dostępna jest w dwóch wariantach: Elavia intensive (kuracja) oraz Elavia anti yo-yo (stabilizacja). Zapraszam na elavia.pl, gdzie możesz zapoznać się ze składem preparatów. Czekam również na pytania, na które chętnie odpowiem. Pozdrawiam, Alicja _____________________________ eRzecznik marki Elavia 4321 Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_80
hej, dziewuszki. moze ktos tak po krotce powie mi, c jesc? i w jakim czasie ile zrzuciłyscie balastu??? bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie było mnie wieki... mam nadzieję, że pochudłyście:) ja zaszłam w ciążę w międzyczasie:) więc dieta bez kolacji poszła w łeb:) powodzenia i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny już wróciłam z wakacji imyślałam że będę miała co czytać a tu co cisza? ryżówka gratulacje na kiedy masz termin?widzę że topik umarł,odzywajcie się chociaż raz na tydzień co tam u was słychać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barabaśka
Cześć dziewczyny! Od jutra zaczynam dietę ryżową. Kto się przyłącza?? PLAN: Jutro: przez cały dzień ryż + gotowane jabłka Kolejne dni: oprócz jabłek do ryżu dołączę inne owoce, jogurt 0% i warzywa Dziewczyny czekam na odzew!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barabaśka
zero chętnych? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc podglądaczki wychodzić z ukrycia wiem że zaglądacie czy ktoś odpisał ja ostatnio nie zagladałam bo mam remont już 3 tydzień i jeszcze z 2 tygodnie pociagnę zanim wszystko mi zrobią ,co do wagi to stoję w miejscu ,odezwijcie sie co tam u was słychać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakatakaja
jak to jest z tym ryzem> mozna schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rice85
Hej dziewczyny! Nie wiem czy jeszcze ktos tu zaglada, ale napisze tez cos o sobie. 158 cm, 58,8 kg. Wlasnie oczyszczam organizm bedac 3 dni na ryzu. Zaczelam wczoraj. Dzis rano waga pokazala 58,1. cwiczylam wczoraj 40 minut i zjadlam 3 torebki ryzu brazowego. Czulam sie jednak nie za dobrze. Bardzo glowa mnie bolala. Jadlam tylko ryz i pilam wode. Dzis 2 dzien. Niestety bol glowy dalej byl, wiec musialam wypic czarna bez cukru kawke. Bolu nie ma :) a na reszte dnia planuje tylko ryz i do picia wode niegazowana. Sprobuje sie ograniczyc dzis jednak do 2 torebek :) Mam nadzieje, ze mimo ze dodalam kawe efekty bede. Chcialabym, zeby waga po nastepnych dwoch dniach pokazala 57 kg. Im mniej pokaze, tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10123948uytyt
3 torebki ryzu na dzienn to o 2 za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wcale że nie za dużo bo przy trzydniowym oczyszczaniu im więcej ryżu tym lepiej. Głowa Cię bolała, bo to efekt oczyszczania i tutaj nie chodzi o zrzucenie kg ale o oczyszczenie i przygotowanie do odchudzania aczkolwiek ja schudłam na tym 3 dniowym samym ryżu i wodzie 2,5kg i nie wróciło (ale musiałam mieć śmieci w sobie hoho) Życzę powodzenia, dietka ryżowa działa naprawdę dobrze i można sporo schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10123948uytyt
no mnie kiedys tu napisano ze 1 torebka na dzien tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10123948uytyt
a mozna bialy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jadłam biały, a bo tutaj są 2 wersje jedna mówi że tylko 1 torebka na dzień, a moja wersja której ja się trzymałam robiąc 3-dniówkę to ryż do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rice85
Hej dziewczyny, hej 60. ja duzo czytalam o 3 dniowym oczyszczaniu organizmu i zgadzam sie z toba - wszedzie pisalo ryz do woli :) Wczoraj dalam rade i zjadlam tylko dwie - na dzis rowniez dwie przygotowalam i musi starczyc :) oprocz ryzu kawka i woda, woda, woda :) Wczoraj 50 minut cwiczen na steperku i 3 km spacer. Dzis 3 dzien. Ciekawa jestem ile waga pokaze jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rice napisz koniecznie ile Ci spadło bo jestem ciekawa, też by mi się przydało jeszcze raz takie oczyszczenie, chyba się wezmę za to wtedy się człowiek taki lekki czuje i pełen energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rice85
Witam 60, Dzis rano waga pokazala 57,5. zaczynalam od 58,8 - czyli 1,3 kg mniej w 3 dni. W sumie nie za duzo, ale lepiej niz nic :) wczoraj zadnych cwiczen nie bylo. Czuje sie bardzo dobrze :) w drugim i trzecim dniu nie pilam samej wody, musialam kawe wypic. Jutro szykuje mi sie 6 dniowy wyjazd. Musze sie pilnowac, by nie przytyc z powrotem ( bedzie ciezko) Tylko problem z wc mam. Juz 5 dzien z k... Nie bylam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rice85
Witam 60, Dzis rano waga pokazala 57,5. zaczynalam od 58,8 - czyli 1,3 kg mniej w 3 dni. W sumie nie za duzo, ale lepiej niz nic :) wczoraj zadnych cwiczen nie bylo. Czuje sie bardzo dobrze :) w drugim i trzecim dniu nie pilam samej wody, musialam kawe wypic. Jutro szykuje mi sie 6 dniowy wyjazd. Musze sie pilnowac, by nie przytyc z powrotem ( bedzie ciezko) Tylko problem z wc mam. Juz 5 dzien z k... Nie bylam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka89i
iryz co zrobiłas ze tyle schudłas w miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek_skr
Witam, jutro na próbę zapisuję się na ryżową 62 kg 169cm Dobrze się czuję przy max 58kg - Krążki ryżowe preparowane można jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek_skr
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim :) Mam zamiar dolaczyc do was dziewczyny.Byloby super jakby ktos sie przylaczyl lub wesparl poczatkujaca... :) Wiem napewno,ze nie bede w stanie codziennie na samym ryzu,bo tak srednio raz w tygodniu facet zabiera mnie na jakies jedzonko do restauracji.Ale w pozostale dni bede mogla przestrzegac dietki. Sama nie wiem ile waze bo dawno nie wchodzilam na wage-boje sie spojrzec!! lol ale przypuszczam, ze ok 65kg, wzrost mam 168kg. Kiedys wazylam 75 kg,udalo mi sie schudnac do 58kg i utrzymac wage przez kilka lat, ale jakos potem przybralam i nie moge sie tego pozbyc. :( Mam ogromna nadzieje,ze ryz to jest to!he he pozdrawiam!buziaki xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynianka34 Zdrowe Odchudzanie
Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu Chiński meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Term Line, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Adipex NOVOSLIM, ASYSTORSLIM i itp. TO CHIŃSKE CHEMICZNE TRUCIZNY. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adka423
Jest tu jeszcze kto? :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarażona ideą
ależ mi się spodobał ten temat, szkoda że od dawna jest nieaktywny a może jednak ówczesne bywalczynie dadzą znak życia? apeluję ze wszystkich sił! ;) i oczywiście od jutra zaczynam dietę wg zasad by !ryż! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×