Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiemsamajakmamprac

jasne rzeczy mozna prac z białymi?

Polecane posty

Gość niewiemsamajakmamprac

mam jasne reczniki do prania (ale nie białe, raczej pastelowe) i białe skarpetki. I zastanawiam się czy mogę te rzeczy wrzucić razem do pralki? A oprócz tego jeszcze jakąs jasną bieliznę i cos juz w mocniejszym kolorze (pomaranczowy szlafrok, ale na pewno nie farbuje- w sumie z materiału podobnego do reczników ) Zastanawiam sie kurcze bo żal mi nastawiać pralkę dla kilku par skarpetek.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemsamajakmamprac
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pranie dziele na -białe ale te ładniejsze tzn eleganckie bluzki, białe spodnie -białe te codzienne tzn jakieś skarpetki wtedy wrzucam też jasne ubranie takie własnie pastelowe jak piszesz -kolorowe ogólne - czarne -czerwone - ścierki - kocyki psa Jesli to białe pranie to nic eleganckiego to ja bym dorzuciła te kolory jesli wiesz ze nie zafarbują i zeby to nie byly takie kolory typu czerwony granatowy bo to już za ciemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzielę wg kolorów tak: 1. białe i blade (jasnoniebieskie, jasnoszare, kremowe) 2. szare i niebieskie 3. granatowe i czarne (plus czerwone, których mam kilka sztuk t-shirtów) 4. żółte i pomarańczowe białe z kolorami nie idzie w parze też ze względu na proszek, który to proszek do białych wybiela, czyli kolory będą blaknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dziele rzeczy na jasne,
ciemne i swetry (czy inne delikatne). Nie mam tylu biały6ch rzeczy, żeby prać je osobno. Piorę w proszku do kolorów, a jak cos białego jest zaplamione - to najpierw moczę w wybielaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×