Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gumowy Joe

Zakladam ten temat z nudow :-(

Polecane posty

Mojej miłości do człowieka, który składa się dla mnie wyłącznie z nicka i czarnych literek. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joe, a lepiej w ogóle sobie pytań nie zadawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istnieje ryzyko, ze mozna sie w tym wszystkim zatracic, dochodzi sie do takiego punktu, ze nie wie sie juz co jest prawda a co falszem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzichu, czy w tej wypowiedzi jest przecinek i czy jest to skierowane do mnie, bo nie wiem czy i co mam odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joe, mogłabym Ci podrzucić z piętnaście demotywatorów o podejmowaniu ryzyka i że ''rzucając się na głęboką wodę masz dalej do dna'', itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak przy okazji, ladnie to tak bluzgac wlasne boty? Nie przystoi ''swoich'' deptac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po faktach Deka, moglbym podac kilka topikow w ktorch poierdooolily ci sie botki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaj, podaj, będę wdzięczna. Chyba coś się dzieje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, czy na prawde teraz musze? nie chce mi sie tego dzisiaj szukac. Nastawiam JD i ide spac, bo rano trzeba wstac (jak zwykl to mawiac Ferdynand) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden przykładzik, kiedy to gubię się w przykładach, bo nie usnę.😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha. Widzę. Pytanie tylko po co miałabym to robić i jakim cudem utrzymuję tak dobrą kondycję palców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie gonic wstecz, ale ostatni pamietam z tym, no, jak mu bylo, na 'j' sie zaczynal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebujaca czułości
Słuchajcie, mój partner jest za granicą na studiach. Boję się, że mnie zdradzi, bo będzie niezaspokojony seksualnie, poza tym wiecie jakie ejst życie studenckie. Co więcej, ja też czuję się niezaspokojona, chciałabym go chociaż pooglądać nago. Zastanawiam się, czy to dobry pomysł aby kiedyś odebrać rozmowę z nim na skype i włączyć kamerkę, nie mając nic na sobie? Myślicie, że go to podnieci, czy raczej uzna że seks przez internet jest żałosny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebujaca czułości
Wiem sorry, ale nikt mi nie odpisuje, a tutaj widze troche ludzi jest. Może ktoś pomoże ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×