Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gumowy Joe

Zakladam ten temat z nudow :-(

Polecane posty

Gość ajadmdajm.a.
bym wolala sie nudzic niz smucic mam dwojkd dzieci starsza z pierwszego zwiazku a duga z obecnym partnerem on tez ma dziecko i jest u nas co wekend teraz kupil laptopa i powiedzial ze moja corka(7lat) niemoze go dotykac a jego(8lat) moze na nim grac bo to za jego kase a moja niemoze bo to nie jego dziecko. Niemoge jego zostawic bo niemam gdzie isc i zaco zyc. Wiec nie narzekaj ze ci nudno ja jestem zalamana;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dbasz o to by komuś aut nie pokradli Gumowy Joe ? Jak tak to masz luźny piątek. :D Nie wiem czy jakiemuś złodziejowi uda się odpalić samochód na parkingu, który tak zaciekle strzeżesz. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oboje macie rację. Nudzę się bo jestem przykuty do jednego miejsca, a na dodatek zapomniałem książki. Każdy w życiu ma inaczej. Gdybym był tam gdzie będę po pracy, to nie będę się nudził wcale :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tez, ale ksiazke tez czytalem :-), a poza tym, widze, ze nie tylko mnie jest nudno, bo ja raczej nie spedzalbym piatkowego wieczoru przed komputerem. W dni kiedy mam wolne komputer wlaczam tylko zeby cos zrobic, nie powiem co, bo to sie rozbija a acta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jesli lubisz spedzac czas przed kompem, to twoja sprawa, nikogo nie osadzam :-). uwazam tylko, ze jest wiele innych ciekawszych rzeczy, ktore mozna robic w piatkowy wieczor :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze dobrze gdzie nas nie ma. Już nie ściemniaj Joe. Można zakrywając sobie lewe oko prawą dłonią, zobaczyć że jak trafisz na imprezę to skutecznie dbasz o to by ściany budynku się nie zawaliły. Kręcąc przy tym ogromne kółka z nieśmiałości, jak jakaś, co specjalnie dla ciebie włosy poprawi, zaproponuje przygodę w kuchni. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no, ja też tak uważam, do rana daleko i zdążę zrobić wiele fajnych rzeczy ;) bynajmniej nudy mnie na kafe nie zawiodły, jak już to podzielna uwaga :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy, nie wiem na jakich ty imprezach bywales, ale tam gdzie ja bywalem, sciany ogladalem z dystansu. a tak na prawde, to zapominam ze sciany istnieja, bo zawsze jestem czyms zajety :-). mozesz mi wierzyc lub nie, tutaj nie ma sciemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy w końcu zalicza ten epizod i przez długie lata nie jest w stanie z tego wyleźć.:o A Nowy też zbyt delikatniście podchodzi do tematu. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bez z ściemy uderzaj w ostry lans Joe :) , bo widzę że masz branie w strefie zakazanych owoców. :D 🖐️ Może coś udowodnisz i przestań w końcu zajmować się swoim "interesem" :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, coś wreszcie ruszyło.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakazany owoc został stworzony po to, by go nie zrywać. Ja jestem żonaty i mam dość jabłek. Co najwyżej mogę zerknąć na nie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajadmdajm.a.
a mnie to juz nikt nie pocieszy tylko ten piepszony gumowy joe mam was dośc oszołomy bez serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy Deka się w tobie
zakochała bez wzajemności Pisała, że jej nie zauważasz... jakie to przykre :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak mam podchodzić Dek z małpą ? Joe tam nigdy się nie woził. Post - odpowiedź i tak że zadaje sobie tyle trudu i to zupełnie niepotrzebnie. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajadmdajm.a A jest jakaś szansa, jakakolwiek, na oderwanie się od niego w przyszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[coooooooooooooooooooooooooooooooooool do potęgi ....] :classic_cool: Będę później, żeby znowu podręczyć wasze wątki. :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może zakazany owoc został stworzony zostal po to, by ktoś odwazny go wreszcie zerwał? Ilez tak mozna wisiec na drzewie i czekać na kogos, kto nie ma pietra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zakochuje" 💤 w każdym, to chociaż raz wykaże się odrobiną zrozumienia Jej dość szaleńczym usposobieniem i szybką zmiennością nastrojów. :D :D pomarańczo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może odwagą jest właśnie to by go nie zrywać, bo taki czyn przychodzi zbyt łatwo?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, każde tchórzostwo mozna podobnie wytłumaczyc :) Jak swiat światem jabłka sa po to, żeby je rwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×