Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gumowy Joe

Zakladam ten temat z nudow :-(

Polecane posty

Chyba sie wcięłam między walke kogutów. Moglabym zasiąść na trybunach i tylko oglądac, ale w środku ciekawiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy, więc powiem ci tak może tego jabłka nie należy zrywać, bo już jest robaczywe?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd wiesz, że robaczywe? Nawet nie sprawdziłes ;) Wiesz ile zdrowych, soczystych i pysznych jabłuszek sie marnuje przez idiotyczne lęki i obawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, dobra, ja do rwania nie namawiam :) Dyskutuje dla samego dyskutowania i wymiany argumentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy, czasem jest lepiej nie probowac, bo wyrzuty sumienia ciezko sie leczy. Moje doswiadczenie mi mowi, ze jablka przewaznie nie maja nic do powiedzenia, sa po prostu zrywane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam, że rwanie jabłuszek jest dla odważnych. Jak sie zrobi, to sie nie żałuje. A odmian jabłuszek jest od groma, trzeba umiec wybrać to najslodsze. Coś Ty chłopie rwał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, no proszę, to może zwyczajnie sie przejadłeś :) Sama bym sobie cos zerwała ale się boje, czy mnie znów brzuch nie rozboli. Kwasiury jedynie mi sie trafiały i nabrałam tchórzostwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy, nie przejadlem sie, przestalem bywac w sadzie. mam swoje jablko i jest mi z nim (nia) dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, jaka piękna puenta. Niech Ci własne jabłko słodkim bedzie po wsze czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zamierzam zrobic. Nie wszyscy faceci to swinie, a jesli ktos odniosl inne wrazenie, to tylko pozory :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne nie wszyscy. Zastanawiam sie tylko, czy Ci porządni czy sa rzeczywiście tacy nieugięci, czy też po prostu nie trafili dotąd na wyjatkowo kuszącą okazję. No ale... nie będę dalej miętosic owocowego tematu, wystarczy jabłuszek na dziś :) Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzchu Kajdanowicz
Dobryj wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogonek :) nie mam ogonka ;) lubie sie bawic nickami gumowy, jeszcze w niejednej postaci mnie zobaczysz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówię, że były złe, tylko zastanawia mnie top jak tu się nie gubisz w tej całej polemice botami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko grzecznie chcę oznajmić, że to nie o Nowego chodziło. :)🖐️ W Nowym! Na taki niż nawet ja, nieświadoma wielu rzeczy, bym sobie nie pozwoliła. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe już to wie, tylko sobie tego nie uświadamia. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×