Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanie do mammmm

Jaki rozmiar Pampersa noszą wasze 10 miesięczne dzieci ???

Polecane posty

Gość Pytanie do mammmm

Moje ledwo sie miesci w ,,5,, Pampersowe :O,dodam,że dziecko jest bardzo szczupłe ale długie. Ile rozmiarów jest po ,,5,, ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój jak miał 10 miesięcy i teraz jak ma 12 miesięcy cały czas nosi 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastercookk
Moje 2,5 latki (spore są) noszą 5 pampersa i są dobre, 5 huggiesy są nawet za luźne - co Ty masz za dziecko wielkie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesada chyba2
Nie przesadzasz trochę? przeciez5 sa od 11 do 25 kg.Mój ma 2 latka i jeszcze w 4 sie miesci wazy 15 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosił 4 jak miał 10 mies teraz ma 13 mies i nadal 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesada chyba2
doczytałam ze w pampersach no fakt zesa mniejsze troche od innych ale i tak to przesada ze w 5 sie nie miesci 10 mies dziecko to ile ono wazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje były szczupłe i nigdy do 5 nie doszły, nawet 4+ nie zakładałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja do 10 miesiaca nosila 3, od 10 do teraz 4. Jeste chuda, ale tez wysoka, bo ciagle na 75 centylu z wzrostem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę wiem o prowokatorkach
Czy żadna z Was nie wpadła na to,że to zwykle prowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do mammmm
Jakie ,,prowo,, ? Dziecko wazy niecałe 10 kilo ,ma 80 cm dlugosci!! Ma na sobie własnie pieluchy ,,5,, pampers i nieraz je przesika bo sa ciasne! w sensie ze ,,bokiem ,,mu siku wypłynie a staram sie dobrze zapinac,inna rzecza jest to,ze mu te ,,5 ,, z pupy zjezdzaja jak raczkuje :O i sa w pasie opięte... :O w tym problem! Te pieluchy maja dziecku pod pepkiem byc zapiane tak niosko ??? ale mu zjedzaja ,a za mocno nie będe go sciskac w pasie bo uwierają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampki
Myślę, że mu przeciekają, bo ma za duże i są po prostu za długie. Dlatego też zjeżdżają mu z pupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie są za małe-tylko za duże!
Co ma długość ciała dziecka do rozmiaru pieluchy? liczy się obwód w pasie i waga. Twoje dziecko powinno nosić rozmiar 4!!!! pielucha to nie namiot,że ma się w nim schować. a 80cm to normalny wzrost jak na około roczne dziecko,więc nie cuduj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na wage jaka jest na opakowaniu nie patrze,tylko an to jak lezy na tyłku dziecka :D bo to oczywiste mój odkąd miał jakieś 14 mc nosi pieluchomajtki 15-30 kg wiec zaczelam zakladac jak miał jakieś 13 kg max w wieku 10mcy nosił chyba 4 ale i 5 mu zakłądałam-waga jakieś 11-11,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie są za małe-tylko za duże!
Pielucha ma być dopasowana a nie luźna jak spódnica babci Rózi! Ona nie ma powiewać na wietrze! Skoro spada przy raczkowaniu to chyba nawet średnio inteligentna małpa by się domyśliła,że jest ZA DUŻA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do mammmm
Tłumaczę WŁASNIE ze dziecku zjezdza z tyłka pielucha jak jest DOPASOWANA W PASIE :O wyobrazasz sobie jak wygladaja spodnie kiedy raczkuje iz robi kupe? wszystko wyłazi tylem bo pielucha sie obsuwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie są za małe-tylko za duże!
Boże daj mi cierpliwość... jak Ty to dziecko wychowujesz jak nawet pieluch nie uniesz dopasować? naprawdę uwierz mi że wiele mnie teraz kosztuje zachowanie spokoju. oddycham GŁĘBOKO. Ok. Tłumaczę i objaśniam-pielucha powinna się znajdować z przodu pod pępkiem-minimalnie poniżej linii bioder. te falbanki powinny się znajdować przy ciele w pachwinach i nigdy nie może pielucha wisieć niżej. zapięcia jeżeli dziecko jest szczupłe mogą się stykać,ale na ogół są od siebie lekko odsunięte jeśli dziecko nosi odpowiedni rozmiar. pielucha dziecka nie ściska jeżeli jest zapięta tak,że nie robią się nad nią fałdki,jest dobrze jeśli nic nie odstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie są za małe-tylko za duże!
Dodam jeszcze,że moje dziecię ma 18m-cy waży 11kg, mierzy 87cm i 4 podkreślam 4 są dobre i nic nie wycieka,ani się nie zsuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkotka uk
tez jestem zdania ze 5 sa stanowczo za duze. Jak mojej corce jakies 2 miesiace temu zalozyli 5 to wisiala jej w kroku jak jak pantalony po babci. Teraz skonczyla niedawno 2 latka i nie uzywamy juz pieluszek w ogole ale skonczylo sie na 4+ a wazyla prawie 16 kg i miala 93 cm. ale bardzo dlugo uzywala 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niektórych trzeba cierpliwo
ści Autorko otóż jeżeli Twoje dziecko waży 10 kg to najlepsze są 4,ewentualnie 4+, bo należy zakładać pieluchy takie,gdzie waga dziecka mieści się najlepiej w środku przedziału wagi na opakowaniu. a 5 są od 11 do dwudziestu paru kg... poza tym pielucha nie ma być pod pachą dziecka,ani nie może wisieć do kolan. Zrozumiałaś czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak,ze
moja córeczka ma prawie 11 mies i ma 4 ale ostatnio kupiłam inne pampersy i trochę te 4 ciasnawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioletta220387
Mój waży przeszło 13kg i nosi 5 Dada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamalesia
4 (7-18) 4+ (9-20) 5 (11-25) Pampersy są mniejsze od huggisów i happy. Mój syn 19miesięcy też nosi 4 i są ok. Waga 11.200 wzrost 90-91 cm. Więc też nie rozumiem czemu na autorki dziecko 10kg i 80cm miałyby być za małe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a ja powiem tak,ze
Co znaczy,że kupiłaś inne pampersy? chyba o inne pieluchy Ci chodziło? czy o to,że używasz np. active baby,a kupiłaś premium care? bo my zawsze kupujemy active baby,albo premium care i nie widziałam różnicy. ale zastanawiam się nad sleep &play,bo są dużo tańsze,a nie chciałabym się oszukać co do ich wielkości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do mammmm
No wlasnie ja używam SLEEP AND PLAY ma je na sobie dziecko i są na ,,styki,, :O jak mam was przekonac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opisz to bardziej obrazowo lub
wrzuć gdzieś zdjęcie,bo może źle to interpretujesz? skoro zsuwa się i wycieka to raczej są za duże. a jak nie to zacznij używać huggiesów-są większe,albo przejdź na 6. Zmierz swoje dziecko-ile ma w pasie, ile od kroku do pasa w cm podaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamalesia
Ale 6 są 16+ to giganty. co rozumiesz poprzez określenie na styki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona wariatka
Autorko, bo pampersy to do siebie mają,że są źle dopasowane. Przynajmniej ja miałam niemiłe z nimi doświadczenia. Wypróbuj inne firmy i autorki postów powyżej mają racje - 4 spokojnie wystarczą, pielucha nie może się zsuwać bo to znaczy że jest za luźna, lub źle zapięta. Po to są gumki w pasie, żeby "ciasno" zapiąc. Wśród moich znajomych bardzo były chwalone pieluchy z rossmana , nie pamiętam nazwy, ale ich firmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do mammmm
mmszalona wariatko,, dzieki za odp. wezmę to pod uwagę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym dla
ja tez uwazam ,ze pieluchy firmy pampers sa jakies "niewymiarowe"moja mala to zawsze po nocy w pampersach miala jakies mokre plamy na pleckach,wydaje mi sie ,ze wklad maja one krotki niz inne pieluchy.Ja uzywam pieluch z niemieckiej sieciowki DM wiec ci nie pomoge.Moze inne pieluchy beda ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssskkkkkkkkkkkkkkkk
nie ma za co! przecież żle dobrana pielucha to również dyskomfort dla maluszka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×