Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta która tęskni za...

Kobiety po 30stce, jak długo jesteście już same?

Polecane posty

Gość Kobieta która tęskni za...

Kobiety po 30stce jak długo jesteście same i jak sobie radzicie z samotnością? Czy nie brak wam faceta? Nie tęsknicie za wieczornym męskim ramieniem? W jakim facecie jesteście w stanie się zakochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta która tęskni za...
Są tutaj takie kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antykreatura
Są, ale wstydzą się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pełno jest tu takich...a zakochać się mogą tylko w odpowiednim facecie , chyba nie myślisz , ze wezmą jakiegoś mało przystojnego nieudacznika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta która tęskni za...
Dlatego pytam jaki dla Was musi być taki facet, bo kazda pewnie chciałaby innego? I niech się nie wstydzą:) jestesmy anonimowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moon Girl...
ja lubie wielkich chlopców z małymi pałkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qdroq
są. Nie wiem ale wydaje mi sie ze bć samonym to ozna być z własnej winy. Np ja mam 31 lat i męza a poszłam z koleżanką 1 raz na piwo do knajpy od 5 lat!! i co juz po pół godzinie pozaysmy fajnych facetów i jeden z nich jak pies za mną łaził .Poprostu siedziec w domu i narzekac to wiadomo ze sie bedzie samotnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"co juz po pół godzinie pozaysmy fajnych facetów i jeden z nich jak pies za mną łaził" jak byłaś ubrana w seksowną mini to się nie dziwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qdroq
no właśnie ze nie!! To byl babski wypad w dodatku łapało mnie przeziebieni.Zresztą tak pizdziło na dworze i śnieg walił ze nie musze pisać jak wyglądałysmy z mokrymi włosami po wejsciu do lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestesmy same
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co za bzdury :) Kto siedzi w domu ten siedzi. Nie wszyscy. Bywa, że żyjesz normalnie a po prostu tego odpowiedniego, właściwego po drodze nie spotykasz ;) Być z pierwszym lepszym tylko po to by nie być samemu to głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×