Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słowa ojca

Czy wasi rodzice nie pytaja sie was dlaczego nikogo nie macie?

Polecane posty

Gość słowa ojca

Czy wasi rodzice nie pytaja sie was dlaczego nikogo nie macie? U nas w dom jest tak, dwaj bracia, oraz ja z siostra. Ojciec caly czas dogryza braciom ze nikogo nie maja, a mnie i siostrze powiedzial ze nie musimy miec zadnych facetow ale chcialby miec po nas rowniez wnuki i jesli jestesmy w ciazy to dla niego nie jest to zaden problem, bylam zdziwiona tymi slowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się pytali do niedawna
teraz już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monxa
bo ojciec nie moze pogodzic sie z mysla ze ktos moglby posuwac jego corke.Zapomnial ze bez tego wnukow nie bedzie. Moze wiec isc na kompromis:ktos raz posunie i do konca zycia alimenty ma placic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej powyżej
Tylko czy dziadek moze kochac nieslubnego wnuka? zastanow sie za nim cos napiszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monxa
wyobraź sobie że może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pillot Pirx
do tej powyżej Tylko czy dziadek moze kochac nieslubnego wnuka? zastanow sie za nim cos napiszesz pierwsze słyszę aby miłość była uzależniona od slubu :D może sama się zastanów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej powyżej
To skoro może kochac wnuka którego córka urodziła to jaki problem widzi w zięciu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej powyżej
W końcu nawet lepiej by córka miała męża, który będzie ją utrzymywał (nawet nie miała dziecka) a miała dziecko przy którym rodzice będą jej pomagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pillot Pirx
To skoro może kochac wnuka którego córka urodziła to jaki problem widzi w zięciu???? wnuk nie posuwa jego córki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyobraź sobie że może bo
ziec to obcy czlowiek ktory posuwa jego corke, natomiast wnuk to jego krew z ktorym bardzo chetnie moze spedzac czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej powyżej?
No nie posuwa jego córki ale skąd ten wnuk wyszedł? z pipy jego córki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej powyżej?
No i jeszcze jedno wnuk moze nie posuwa jego corki ale tez w pewnym momencie sypia z matka(bez podtekstow erotycznych), jako dziecko. Np. moi sie sam spac, chce zeby go przytulic, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waszz offerma
a ojciec nie może sam sobie zrobić tego wnuka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowa ojca
No chyba trafiliście :D :D Moj ojciec jak mialam jakiegokolwiek chlopaka nigdy tego nie akceptowal. Mialam 3 i z zadnym nie spalam, a teraz mam 22 lata i ojciec raz namknal ze jakbym byla w ciazy to by nie mial nic przeciwko temu i nawet by sie ucieszyl. Tylko tez samej z dzieckiem wcale mi sie nie usmiecha, byc uzalezniona od pomocy innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowa ojca
Niczego nie przegrałeś, ja mam 22 lata, miałam 3 facetów a i tak z żadnym nie spałam. Właśnie to był powód rozstania. Dlatego jestem zdziwiona że ojciec wyskoczył z czymś takim że chętnie by mnie czy moją siostrę widział w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przegrałem, gdyż w przeciwieństwie do Ciebie nie miałem nigdy dziewczyny, jestem niesmiały i mam już 25 lat, a od facetów w tym wieku oczekuje się już czego innego. Fakt, że z żadnym z nich nie spałaś zadnemu normalnemu facetowi przeszkadzał nie będzie. A doświadczenie bycia w związku przynajmniej masz. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie szykuje się w tym roku wesele w rodzinie więc nawet nie ma szans abym się wykręcił i tym samym pojawił się dylemat z kim iść. Tzn. jest to dylemat moich rodziców bo ja mam na to wyjebane. Trują dupę i przypominają, że powinienem kogoś mieć w ten dzień. Ojciec dokłada swoje trzy grosze mówiąc "bo ja w twoim wieku to w piątki i soboty w domu nie siedziałem". Ech... Jedna znajoma chciała iść ze mną - gdyby była wtedy wolna - jej słowa. Jako, że jej facet ja wydymał i zostawił a ja posłałem ją wcześniej do diabła - to już przypieczętowane, że idę sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedną miałem. W dodatku taką w której się kochałem. Jak przejrzałem na oczy, że dla niej nic nie znaczę to wyrwałem chwasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do prawiczek bez wiary
a czego oczekuje się od kobiety a czego oczekuje się od mężczyzny w wieku 25 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GŁUPIE PORÓWNANIE
"To skoro może kochac wnuka którego córka urodziła to jaki problem widzi w zięciu????" i to bardzo głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kobiety niczego. Od mężczyzny wszystkiego co opisują w tv i kolorowych magazynach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darker ile masz lat?
ja 16, mnie wujek mówiłbym sobie poszukał dziewczyny to powiedziałem mu spier.dalaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój ojciec jest jakiś nienorm
alny? jak mozna chciec dla corki bekarta???? i jeszcze sie z tego cieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Argen
a ty też tak jak darker startowałeś tylko do ślicznotek? czy wolałeś te spokojniejsze szare myszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Argen
a czy widzisz jakieś różnice w traktowaniu cię przez kobiety? czy te ładniejsze były bardziej chamskie i szybciej cię zlewały? czy może tak samo cię traktowały jak szare myszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×