Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słowa ojca

Czy wasi rodzice nie pytaja sie was dlaczego nikogo nie macie?

Polecane posty

Gość do Argen
a dlaczego tak agresywnie zareagowała? dobierałeś się do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ty też tak jak darker startowałeś tylko do ślicznotek? " Nie ważne czy ślicznotka czy brzydula - tacy sami się każdej podobają. Skąd tylu matołów na tym forum? Lekcji chuju nie masz do odrobienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Raz nawet spie**alaj frajerze usłyszałem." To się cieszyć powinieneś - nie narobiła ci nadziei :D. Ale mordę obić jej w ciemnej uliczce prawo miałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Darker
pobiłbyś kobietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ojciec się pyta kiedy ślub - bo on ma na ten cel odłożone tysiąc pięćset sto dziewięćset owszem jestem oświadczona rodzina go lubi - oprócz mamy i babci - bo bambo jak go określają - Amerykanin pochodzenia kenijkiego i te pytania mnie dobijają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fiku mikuuu
masz downa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój ojciec jest jakiś nienorm
oliwka_kontolina i ty w przeciwieństwie do autorki masz normalnego ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem pytają...
Wtedy zmieniam temat.. albo ich rzadziej odwiedzam.. w sumie to wiedzą, dlaczego: mam pecha i nie takich przyciągam, z jakimi można coś zbudować na dłużej, niż parę miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Argen
widać, że jesteś dżentelmenem, prawdziwy mężczyzna nie podniesie ręki na kobietę. a co do tamtej dziewczyny to widocznie trafiłeś na jakąś choleryczkę, zapomnij o niej i poszukaj spokojniejszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"prawdziwy mężczyzna nie podniesie ręki na kobietę" A prawdziwa kobieta nie będzie podskakiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Argen
darker jest agresywny i też dobrze na tym nie wyszedł. dlaczego nie chcesz szukać? masz duże szanse zwłaszcza ze jestes jednym z najmlodszych prawiczków na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowa ojca
Ale też zauważyłam że jeśli chodzi o synów to rodzice bardziej oczekują tego że oni się z kimś zwiążą. Natomiast córkom już nie stawiają takich wymagań. Np. mój tata cały czas podkreśla braciom by się ożenili, by stali się już ojcami, i tak ciągle. A mnie i siostrze powiedział kiedyś że jemu rzeczywiście wystarczy jak damy tylko po wnuku i będziemy sobie z nim mieszkały, i taki tekst słyszymy raz w tygodniu, czy raz na dwa tygodnie, natomiast bracia słyszą codziennie teksty o ożenku i dzieciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Argen
to weź tego swojego kumpla o którym wspominałeś i idzcie na panny. chyba nie mieszkasz w jakiejś wiosce jak darker żeby nie było kogo wyrywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Argen
to musi być jakiś sztywniak, ale na miasto możesz go i tak zabrać. będzie więcej panienek dla ciebie ;) a uderzasz tylko do młodek czy rówieśniczki i starsze też wchodzą w grę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak nikogo nie zauroczymy. Tak trudno zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Darker
jak chcesz je bić to żadnej nie znajdziesz. kobiety lubią być adorowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co z tego, ze lubią? Z każdym co je adoruje się nie spotkają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nikogo nie mam a mam już 22 lata :) :) :) w sumie facet najlepiej by był wykastrowany jak ma duże potrzeby seksualne, baba kosztuje, trzeba jej kupowac sukienki, spodnie, i wszystki modne ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Darker
bo to trzeba po męsku adorować a nie jak pizduś. ten drugi zawsze będzie koleżką, a nie kochankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co spuszczac???? co jak np. spuści tą sperme do toalety, sperma poleci do jakiejś innej wanny i jakaś kobieta się zapłodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Federico Pacienca
najlepiej nasienie zakopać w parku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiszpanin "Ktoś kogoś na basenie w ten sposób zapłodnił!!!" To chyba Twoją matkę, a po 9 miesiącach powiła Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio to ten twój ojcec ma jakiś problem chyba z głową :O Mojemu by w życiu nie przyszło do głowy wyskakiwać z takimi tekstami. W ogóle to nie znam nikogo kto tak by mówił do swojego dziecka. Jakaś patologia jesteście czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie czasem mama powkurwia zaczyna sie tak: " twoje koleżanki mają chłopaków?" :D a taty to nie obchodzi raczej, jak sie jakieś dziady pytają czy mam kogoś to odpowiada że narazie mam szkołe :P może nawet sie cieszy z takiego obrotu sprawy... a najlepsze jest w tym to że jakbym juz kogoś miała to by napewno coś im nie pasowało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość what goes around comes around
Babcia czy dalsza rodziana ciagle pytaja. a Mama z ojcem kompletnie nie. Czasem cos tam powiemmamie z e zkims sie spotkalam, czy ze ktos mi sie podoba , to ucina temat tak jakby nie chciala o tym sluchac kompletnie, a przeciez nei jestem nastolatka tylko dorosla juz kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×