Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dusiaap6

Bateria umywalkowa - jakiej firmy jest dobra ??

Polecane posty

Gość gość
Ja mam baterie firmy FERRO i jestem z niej zadowolona, kupiłam z wyciąganą rączką i po dwóch latach wciąż nie przecieka, co miało miejsce z poprzednią baterią. Strona https://hydrotermo.pl ma dobrą ofertę, jeżeli chodzi o baterię. Mam nadzieję, że pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Świątek
Dużo teraz na rynku sklepów oferujących baterię umywalkowe, zresztą nie tylko. Ogólnie strasznie rozwinęła się sprzedaż internetowa i sama się łapię na tym, że nie wiem jak trafić w sieci na dobry produkt - a nie kolejny, który będzie wymagał po pewnym czasie wymiany. Najlepiej chyba korzystać z rekomendacji znajomych, tutaj mi się udało bo znajoma też kupowała kran i poleciła mi krakowskie Hydro Termo: http://hydrotermo.pl/technika-sanitarna , dostałam fajną baterię, w korzystnej cenie, także warto odwiedzić sklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wszystkim zajrzeć do oferty firmy www.karolewscy.pl . Jak ktoś się buduje, bądź remontuje, to szczególnie doceni ofertę jaką maja na stronie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć, ja uważam, że dobrej jakości armaturę retro ma firma www.armaret.pl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja ostatnio odwiedziałam salon łazienek http://dagmaplytki.pl/ i muszę przyznać, że naprawdę jestem zadowolona z zakupów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotkaiToto
Moim zdaniem dobre baterię umywalkowe można kupić od firmy Armatura Kraków KFA . Jest to polska marka, artykuły sa w przystępnych cenach także jak ktoś remontuje łazienkę to myślę,że warto się tu zaopatrzyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka33
Jakiej firmy jest dobra ? A to wszystko zalezy kto jakie ma oczekiwania. Ja mam baterię od Armatury Kraków i mam baterię umywalkową oraz wannową. Mam je od jakichś 5 lat i jak narazie wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaja781
Można też sobie sprawdzić propozycje, które są dostępne tutaj https://lazienka-rea.com.pl/baterie.html . Przejrzyjcie je sobie, porównajcie oferty. W ten sposób można znaleźć rozwiązania w pełni dopasowane do swoich potrzeb i budżetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
armatura tylko od www.armaret.pl, naprawdę niesamowita jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorka

Wybierasz taką, jaka ci się podoba, a nie taką jaką ci ktoś doradzi. To twój dom i tobie ma się podobać 🙂

Duzy wybór baterii kuchennych i łazienkowych znajdziesz w Disanie w Milanówku. Ewentualnie w ich sklepie internetowym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tylko Kludi! Miałam w mieszkaniu, teraz buduję dom i na pewno znowu wybiorę baterie tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amyy

Jak lubicie oryginalne rzeczy to zerknijcie sobie na baterie drewniane  Green Home Design. Dostaniecie tam  cudne, dekoracyjne baterie wykonane z drewna, z ceramiczną głowicą w środku. Baterie mogą być wykonane z różnego rodzaju drewna – dębu, orzecha, mahoniu, palisandru czy habanu, my mamy baterie z powłoką z  dębu. Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni, nie tylko są ładne, ale i porządnie wykonane, mamy na nie 5letnią gwarancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystofer

Moi rodzice wymieniali niedawno baterię pod prysznicem i zdecydowali się na producenta Sotbe bo mieli akurat takie baterie jakie pasowały im do nowoczesnej aranżacji łazienki. I z tego co mówili to jakość jest dobra, bateria wykonana solidnie, ja też niedługo muszę wymienić ale do umywalki i też u nich zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos99

ja swoją armaturę kupowałam od www.armaret.pl i szczerze polecam! super jakość 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebestos

Bardzo ładne i nowoczesne baterie zamawialismy w tym sklepie Sotbe , na prawdę nowoczesne i stylowe baterie. Jest duży wybór, nie taka tandeta jak w tych marketach budowlanych https://sklep.sotbe.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waz

Ja osobiscie wybralbym kosmiczne, tutaj macie all


nsobczak.pl/kosmiczne-baterie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam  Pytlakowski

Wiadomo Każdy ma inne preferencje, ja uważam że od nich bostal.com.pl baterie są bardzo solidne, u mnie się już bardzo długo nic nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że ja najbardziej lubię kupować w internecie. Nie raz człowiek chodzi po tych sklepach stacjonarnych i nic znaleźć nie potrafi. Według mnie bogaty wybór i spoko ceny mają w https://sklep.sotbe.com/  moja znajoma ma taką baterię w łazience i jest z niej bardzo zadowolona, także śmiało możecie kupić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Też się nad tym zastanawialiśmy i wybraliśmy baterie firmy Paffoni. Doradził nam ją fachowiec ze sklepu Unistal mają duży wybór i świetne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sotbe

Jeśli potrzebna będzie jednocześnie funkcjonalna i trwała bateria łazienkowa to zwróćcie uwagę na naszą ofertę - sklep.sotbe.com gdzie znajdziecie wiele propozycji baterii umywalkowych, prysznicowych itd. z perlatorami, dodatkowymi funkcjami oraz wyposażeniem m.in w słuchawkę do mycia oraz aż 5 letnią gwarancją na nasze produkty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My mamy baterię w stylu skandynawskim, zamawialiśmy w Sotbe, śmiało mogę polecić bo serio porządna jak nie wiem. A i ładna, lubię takie proste ale nowoczesne wykończenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście bardzo dobre baterie robi Sotbe, sami mamy od nich baterię juz przeszło rok i sprawnie działa. No i jest ładna, akurat dopasowana do naszego wystroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też właśnie mamy i to w całym domu baterie marki Sotbe,powiem szczerze, sprawdzaja się doskonale. Rok mieszkania i zadnej reklamacji. No i jakie nowoczesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam baterię sotbe, dobra jakosc, ładna , w stylu skandynawskim. Warta zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ze sklepu Armadesi i mogę polecić. Bardzo dobra jakość, bateria trwała i wytrzymała. Przede wszystkim przekonał mnie niebanalny design jaki oferują,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×