Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość internautka.........

WIRTUALNE BIURO- korzysta ktoś z takiego biura?

Polecane posty

Gość gość
Cześć, Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usługi Wirtualnego Adresu w naszym Coworking Space. Oferujemy odbiór korespondencji zwykłej/ awiz poczty poleconej. Powiadamiamy naszych klientów o nowej poczcie oraz na życzenie skanujemy pisma, które przyszły. Przy wystawieniu pełnomocnictwa pocztowego odbieramy całość korespondencji. Więcej informacji o usłudze znajdziecie na naszej stronie: http://fantastic-studio.com/wirtualne-biuro-warszawa/ . Pozdrawiamy i życzymy udanego tygodnia :) Team Fantastic Studio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coworkzakopane
Cześć! W Zakopanem też oferujemy wirtualne biuro oraz coworking. Jeśli potrzebujesz miejsca do pracy pod Tatrami zapraszamy na www.coworkzakopane.pl :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że to bardzo ciekawe rozwiązanie. Ja osobiście korzystam z usług niemieckiej firmy w Poznaniu. Mają bardzo konkurencyjne ceny, a pracownicy to przemili profesjonaliści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko usługa wirtualnego biura jest fajna, ale również wirtualny sekretariat! Możemy nie korzystać z adresu, czy lokalu, ale z samej zdalnej obsługi biura! Taka firma zapewni wtedy osobę, która będzie odbierać nasze telefony, maile, a nawet pocztę! Znacznie ułatwia to pracę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wirtualny sekretariat? Nie rozumiem, jak miałoby to działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz firmę, w której masz osobę odpowiedzialną za odbieranie twoich telefonów, ewentualnie maili poczty zwykłej. Jest to tańsze niż "klasyczna" sekretarka, bo jedna osoba obsługuje kilka firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian443
Ciekawe możliwości dajecie w zakresie wirtualnego biura. Podobają mi się takie projekty, według mnie trzeba iść z przyszłością i duchem czasu a za tym stoją wirtualne biura. Po co przepłacać nagminnie pieniądze ? Według inwestycja w takie wirtualne biura jak http://www.fullserviceoffice.pl/wirtualne-biuro/ to świetna opcja, można zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy i na dodatek cały czas rozwijać swoją działalność !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestiach finansowych polecam www.igortreneronline.pl. Za własną przemianę można wygrać dziesięć tysięcy złotych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem za stacjonarnymi biurami. jeśli ktoś potrzebuje wynająć biuro to polecam www.gwiazda.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil893
Powiem szczerze, że bardzo interesuje się takim wirtualnym biurem, bo mam zamiar założyć firmę i troszkę dowiadywałem się na ten temat. Przejrzałem fora i różne wątki, strony internetowe i artykuły. Zależy mi na tym, aby biuro mieściło się w Warszawie i najkorzystniejsza dla mnie oferta jest w tym miejscu http://www.chmielna2.com Myślę, że się zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam od dłuższego czasu z usług wirtualnego biura księgowego www.amset.pl. Firma solidna i rzetelna. Ceny usług przystępne. Współpraca układa się znakomicie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy wynajęte biuro z www.ratuszowa11.itr.org.pl . Jeśli ktoś potrzebuje lokalu na swoje biuro, serdecznie polecam te firmę, Maja biura w dobrej lokalizacji, w naszej pięknej Warszawie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orenda
Zapraszamy do naszego Wirtualnego Biura w Warszawie! Oferujemy szereg usług, które pomogą Państwa firmie wejść na rynek, ograniczyć koszty, utrzymać porządek administracyjny czy zwiększyć mobilność. Pomożemy ograniczyć liczbę odbieranych telefonów do tych naprawdę niezbędnych i liczbę niechcianej poczty do zera. Zajmiemy się wystawianiem faktur, redagowaniem i wysyłaniem pism w Państwa imieniu, a wszystko w imię oszczędności czasu, a więc*****eniędzy. www.orenda.waw.pl tel. 503 316 968 biuro@orenda.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolmor
Wiele osób korzysta z takiego rozwiązania i według mnie jak najbardziej się ono opłaca. Na stronie https://www.cubecentre.com/ można poczytać o wiele więcej na temat korzyści posiadania takiego biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie :)) potrzebuję biura do wynajęcia na Ochocie na już. Czy ktoś zna może firmę, która pomaga w wynajmowaniu www.gwiazda.info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie , jeśli poszukują Państwo adresu do rejestracji swojej działalności czy może prestiżowej Sali Konferencyjnej, szkoleniowej? To wszystko i więcej znajdą Państwo w centrum biznesowym – Ebiurowłodzi.pl. Biuro znajduje się w doskonałej lokalizacji w centrum miasta Łodzi, stwarzając tym samym możliwość poszerzenia działań biznesowych oraz podniesienia prestiżu firmy. Z naszej strony gwarantujemy miejsce do codziennej pracy, spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji, zapewniając przy tym nowoczesne pomoce biurowe. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz m. in: • możliwość rejestracji firmy pod naszym adresem • profesjonalną obsługę sekretariatu • nadzorowanie przepływu korespondencji (skan, wysyłka pod wybrany adres, informowanie o każdej przychodzącej korespondencji) • dostęp do nowoczesnej Sali Konferencyjnej na 10 osób oraz dostęp do wszelkich niezbędnych urządzeń biurowych • 2 stanowiska pracy • dedykowany specjalnie dla Ciebie numer telefonu Usługi dodatkowe: • usługi concierge • możliwość stworzenia profesjonalnej strony www. Twojej Firmy • prowadzenie kalendarza • aktywne poszukiwanie klientów • doradztwo w zakresie pozyskiwania środków z UE Więcej informacji mogą Państwo uzyskać kontaktując się bezpośrednio z nami poprzez podany numer telefonu lub adres e-mail. : kontakt@ebiurowlodzi.pl lub 668-585-850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetną ofertę ma mBiuro http://mbiuro.com/. Mają w Warszawie 4 oddziały: Na Nowogrodzkiej, Domaniewskiej, Młynarskiej i al.Solidarności. Do wyboru są bardzo elastyczne pakiety, ceny są konkurencyjne i co najważniejsze: firma jest bardzo profesjonalna - dba o swoich klientów, a obsługa jest zawsze bardzo pomocna i sympatyczna.:) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ze swoim zespołem szukam obecnie kilku biur do wynajęcia na warszawskiej ochocie. czy ktoś mógłby wyrazić opinie na temat www.gwiazda.info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shakirra
Zerknij sobie na wirtualne biuro Warszawa http://www.chmielna2.com/ mają korzystną ofertę szczególnie dla początkujących przedsiębiorców. Dodatkowo oferują usługi księgowe i pomoc prawną. Myślę ze to dobre rozwiązanie bo masz wszystko w jednym miejscu i to bez wychodzenia z domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka i Klawiatura
Ja korzystam z takiego biura: Na codzień pracuję jako porgramista ale nie lubię pracować w domu. Dlatego wynająłem sobie miejsce w Clockwork Wirtualne Biuro Poznań. Oni mają połączony coworking z wirtualnym biurem. I generalnie są niezwykle tani bo mają sprytnie zorganizowany odbiór oraz wysyłkę poczty. Koniecznie zerknijcie na ich stronę http://www.clockwork-poznan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolon

Co do księgowości to polecam skorzystanie z usług biura www.biuroksiegowepruszczgdanski.pl. Podchodzą w sposób rzetelny i profesjonalny do powierzonych im zadań. Solidna firma uczciwie wykonująca swoją pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłoszz

Tez korzystam z wirtualnego biura, konkretnie z oleśnickiego MERITUM – Centrum Obsługi Biznesu  i sprawdza mi się ten model idealnie, korzystnie cenowo. Biuro jest prowadzone mega profesjonalnie, solidnie, jestem w pełni zadowolony z takiego rozwiązania. Ta sama firma prowadzi mi rachunkowość, także kompleksowo działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

osobiście korzystam z wirtualnego biura w rachmistrzowie.pl bardzo fajne rozwiazanie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszkaaaaa

Warto zgłosić się do firmy www.brbilans.com/. Prowadzenie ksiąg rachunkowych lub książki przychodów i rozchodów, sporządzanie sprawozdań finansowych, prowadzenie dokumentacji kadrowej czy asystowanie w trakcie kontroli podatkowych to dla nich chleb powszedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×