Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LittleBrie

Imię KONSTANCJA! pomocy!

Polecane posty

Gość gość
Gderam, bo nastała moda na takie okropne imiona, a potem dziecko ma zniszczone życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewidentnie żal Ci dupę ściska i czegośbim zazdrościsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tyle pięknych NORMALNYCH imion to wymyślacie jakieś Konstancje, Antoniny, Melanie, Apolonie czy Stanisławy, a potem dzieci mają zje/ba/ne życie i są nieszczęśliwe. To imiona dla starych bab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego mam ich zazdrościć? Głupoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czego im zazdrościsz. Ale czegoś na pewno. Pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba 4oni mogą mi zazdrościć inteligencji, szczęśliwego życia i udanych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekne imie.Moje ulubione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
The Best !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oryginalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywne i spokojne imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli bedzie dziewczynka,to bedzie wlasnie Konstancja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Http://j.gs/4X8y tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja starałam si e nie zdrabniać mówiłam do córki Konstantynka, Konstantusia i tak została Tusią, Tuśką; sama się tak nazwała. Ma 5 lat, ale nie lubi jak się mówi do niej Kosia (kosia kosi trawę) i skrótu Koni, gdyż nie jest konikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Kosi
Ja mam dwuletnią córkę Konstancję i większość ludzi zachwyca się tym imieniem. Najczęściej mowimy do niej Kosia, Kosiunia, Kosiaczek. Jedynie teściowa(zresztą przyszywana) jeszcze nie oswoiła się z imieniem Konstancja i kiedy byłam w kolejnej ciąży zgryźliwie zainsynuowała żeby dziewczynce dać na imię Hatszipsu. Małpa jedna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak na imię - masakra. Mi się nie podoba, jest długie "arystokratyczne" i taką osobą będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się osobiście to imię podoba, też chciałbym aby moja córka tak miała na imię. I tez próbuję przekonać moją żonę do tego aby nasza córeczka urodzi się za jakieś dwa miesiące miała tak na imię. Poza tym teraz jest moda na powrót do tego co było kiedyś, moja babcia miała tak na imię. Podoba mi się, także osobiście, ten blog, zapraszam wszystkich ciekawskich! http://inwestujzkuba.soup.io/post/572836656/Zainwestuj-w-sw-j-zesp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja Konti ma 8 lat. Od początku mówimy rodzinnie Konstancja lub Konti. Póki co, ilekroć corcia sie przedstawia obcym, to reakcja jest standardowa -"ale piękne imię". Do tego nie jest jedna z 5 Julii ani Wiktorii :) lekarze i nauczyciele dobrze ja zapamiętują :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne imię. Koleżanka ma córkę Konstancę (nie Konastancję, jest pół-Macedonką), mówi na nią Koni - moim zdaniem ślicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie trochę staromodne, fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość konia
Ja mam na imię pierwsze Ludmiła, na drugie właśnie Konstancja....obydwa imiona to była trauma mojego dzieciństwa...a teraz jestem z tego dumna, piękne imiona niepowtarzalne, charakterystyczne w szkole, potem w pracy, rozpoznawalne i od razu kojarzone ze mną...byłam jedyna wszędzie. Jak czytam opis imienia Konstancja to prawie wszystko się zgadza z moją osobowością. Dzieciństwo szybko mija, a jako dorosła, piękne i dostojne imię. Ja bardzo je polubiłam i używam obydwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soszi
Kosti:)) piekne imię :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konstancja98
Od 17 lat żyję z tym imieniem. Jedyny skrót jaki stosuję i jaki językowo ma swoje wytłumaczenie to Koni od francuskiego Connie. Ale czy tak ładne imię należy skracać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dwa miesiące zostanę mamą córeczki. Myślę intensywnie o Konstancji, bo jest wdzięczna, oryginalna i wydaje mi się, że wśród Jaśków, Amelek, Antosiów i Julek świetnie wpisze się w trend nowoczesnych za 30 lat imion (przewiduję, że dziadek Łukasz, Marcin i babcia Agnieszka będą śmieszne jak dla nas za młodu dziadek Stasiek :D). Jednym słowem imię jest dla mnie idealne, ale ...! Dziadkowie uważają to imię za "paniusiowate" (WTF?!) a inni pytają mnie też o zdrobnienia (WTF 2?!). Może tylko mnie te zarzuty wydają się bez sensu, ale wolę zapytać bezstronnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmiski
Moja corcia ma to imię każdy nauczyciel w szkole podziwia ja ze ma tak piękne i niespotykane a na dodatek jest piękna dwunastolatka jestem z niej dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmiski
Ja zdrobniale mowie do niej niekiedy ,,Konsi"ale bardzo rzadko ale w szkole nauczyciele Konstancja lub KONSTANCYJKA moja corcia bardzo lubi to imię gdyż nikt w mojej miejscowości nie ma takiego nawet w szkole jest jedna w swoim rodzaju wśród wielu Weronik Patrycji Jolkow Itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojej córki w klasie jest Konstancja i wszystko dzieci się z niej śmieją przez to jakie ma imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×