Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość NieśmiałyChłopaczek

Licze na waszą pomoc

Polecane posty

Gość NieśmiałyChłopaczek

O co chodzi. Mianowicie spodobała mi się pewna dziewczna jest o demnie młodsza o 2 lata i chodzi do tej samej szkoły. Czasami gdy przechodzimy obok siebie to na siebie zerkamy. Jest ona bardzo piekną kobietą powiedzmy ze najpiękniejsza w szkole.Ja natomiast nie jestem super piękny (jestem brzytki)ani bogaty. Co do ostatnieo już niedługo bede miał dużo kasy ale mniejsza o to.Pieniądze nie mają dla mnie wartości . To kim jestem kształtuje moja przeszłość (pochodze z bardzo biednej rodziny) mam dużo różnych problemów które sam staram sie rozwiązwać choć wiem iz niektórych już nie da się rozwiązać ale wmawiam sobie że bedzie lepiej i dla tego lepiej warto żyć. Jestem indywidualistom wszystko robie sam nie lubie prosić o pomoc. Jestem tez uparty i trzymam sie swoich zasad i ideii.Różnie sie bardzo od typowego 20l jestem osobą poważną ale bez przesady lubie pożartować szanuje ludzi nigdy się z nich nienabijam zawsze staram sie ich zrozumieć. Szanuje tez ich wolność nieobchodzi mnie co sąsiad robił wczoraj i jak sie ubrał.Jestem tajemniczy mam wiele tajemic o których niemoge nikomu powiedziec.Mam też coś z filantropa.Wracam do dziewczny jest w niej coś wyjątkowego coś co sprawia ze mysle o niej już od 3 tygodni.Jest też nieśmiała. Moje pytanie jest takie czy mam u niej szanse i czy taki chłopak miał by szanse u ciebie.(z drugiej strony myśle że zasługuje ona na kogoś lepszego , ladnieszego ,kogoś z kim będzie szczęśliwa) mam 20 a ona 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×