Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bernikka

Dziwne i nietypowe potrawy, ktore lubicie

Polecane posty

Gość Fajna faza
Fioletowe irysy-ja jak Twój mąż -Wielkopolska czyli poznańska pyra.Placki ziemniaczane smażę na całą patelnie,jem je z cukrem i popijam kawą zbożową z mlekiem .A rosół jem czasami z kaszą manną ugotowaną na gęsto i pokrojoną w kostkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jesssu
Ubóstwiam kiszone lub korniszone ogóry maczane w majonezie. Mniaaaaaaaaaaam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolerko
Hmmm...z dzoiwnych to jadlam rosol z nalensikami a dokaldniej to nalesnik byl pokrojony w cienkie paseczki:D Zupa-krem marchewkowa:D Frykandela- cos podobnego do parowki bpolskiej bo nikt nie wie z jakiego miesa sa zrobione frykandelki:D Lubie jesc slone poaluiszki z czekolada slbo krakersy z maslem i sola Placki ziemniaczane kocham jesc z zielona cebulka i ketchupem Moj ojciec je makaron z mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryyyynaaa
ja do zupy ogorkowej smaruje chleb maslem i maczam w zupie:) a chleb lubie wcinac ze slodka, rzadka smietana i cukrem... Moj dziadek wcina kopytka z tlusczem (smalec) z cukrem, to jest dopiero hardcore:) a moj Tz jajka na twardo z ketchupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolerko
jajka na twardo tez jadlam z ketchupem i nie widze w tym nic dziwnego W Krakowie jedza chleb posmarowany smietana i posypany cukrem albo gotowany makaron z cukrem i smietana./...ochyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryyyynaaa
akurat makaron ze smietana i cukrem, badz mlekiem nie jest taki starszny:) polecam makaron+ ser bialy+smietana+cukier pychotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilde98798
A ja od dziecka ogórkową z ryżem kocham. Taką na maksa kwaśną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolerko
Dla mnie jest niw dobry bo ja nie przepadam za slodkim i jak cos jem to musi byc sol:D Lubie tez dodawac do kanapek sos czosnkowy,pychota Kanapka z miodem tez pycha a zima jem duzo czosnku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolerko
Tez jadam ogorkowa z ryzem:D Jadlyscie moze wazrywa z makaronem z zupki chionskiej?Widzialam,ze takie cos reklamuja w tv...musze to zrobic Ostatnio zrobilam pizzerinki i wysz;ly bardzo dobre:D Tam po prostu sa sproszkowane drozdze i w proszku sos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryyyynaaa
sos czosnkowy mmmm... :) do wszystkiego, do frytek, do pizzy, do tostow, a nawet do kanapek z serem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keczuuuuup!!!
pomidor z ketchupem! jajka z ketchupem! salatka jarzynowa, taka domowa, polana ketchupem!!! uwielbiam ketchup!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryyyynaaa
a i jakbym mogla zapomniec o mizerii:) z octem i smietana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolerko
oooo mizzeria:D Ja gotujac rosol dodaje do niego selera:D Pychota i sliczny zapach z niego wydobywa sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolerko
Przy[pomnialo mi sie...libie tez zjesc ryz z musem truskawkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego na pewno nie jadlyscie! w gorace lato jadam pokrojone nalesniki z kompotem z rabarbaru.... te potrawe poznala moja babcia jak pracowala u bałera....strrasznie mi to smakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolerko
Pokrojone i wrzucone do kompotu te nalesniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chleb z masłem i surówką z kiszonej kapusty a hicior z dzieciństwa to chleb z cukrem i śmietaną albo zamiast śmietany lekko polany mlekiem żeby sie cukier nie rozsypał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię parówkę ze słodką bułką lub ciastkami. Makaron z mlekiem lub śmietaną i cukrem mnie nie dziwi, moja córka mówi na to pyszności :D Jak byłam pierwszy raz u teściów to zdziwienie wywołało to, że jem ser żółty z musztardą. U nich ser żółty i biały je się z dżemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolerko
Ser zolty i bialy z dzemem? woooow to dopiero dziwactwo!Ja tez ser zolty jem z musztarda.ketchuem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolerko
Przypomnialo mi sie...mam znajomego ,ktory jedzac jakas zupe musi miec do niej kawalek chleba...nawet do rosolu hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nude
ja uwielbiam chleb maczany z jajku i smażony, makaron z bialym serem i cebulką ze skwarkami placki ziemniaczane tylko z smietana na słono a u lubię jesć serek wiejski biały z bułką i kiełbasą .heheh oj wiele rzeczy dziwnych lubię;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubię kiszoną kapustę
ale taką domową, chrupiącą posypaną cukrem! pychota!!! Poza tym lubię pizzę z majonezem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubię kiszoną kapustę
ale taką domową, chrupiącą posypaną cukrem! pychota!!! Poza tym lubię pizzę z majonezem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do placki ziemniaczane lubie polać śmietana i posypać cukrem, lubię chleb z musztardą, chleb z masłem i solą, jak jem frytki to muszę posolić ketchup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolerko
nude, lala9 - nie jedna osoba je tak jak Wy...nic w tym dziwnego:P Tez ;lubie maczana kromke chelba w jajku i usmazone na patelni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi znajomi zawsze się dziwią, że jem placki z cukrem. A chleb z musztardą to już w ogóle dla nich nowość i dziwactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryyynaaa
kanapki z serem bialym i dzemem pychoka:) ale zolty tylko z sosem badz ketchupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolerko
lala9 - a mnie dziwi,ze innych dziwi chleb z musztarda!:P Mnie bardzo zdziwilo,ze ktos je ser zolty z dzemem i zdziwily mnie kanapki z kiszona kapusta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dontudare
Bolerko- ale do rosołu się po prostu daje seler, co w tym niezwykłego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryyynaaa
no i uwielbiam! Frytki z vinegarem (octem) mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×