Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mała ale słodziutkaaa

fantazje erotyczne

Polecane posty

Wypije 2 drinki, no może 3 i to wszystko. Powiedziałem że nie lubię alkoholu, ale do towarzystwa mogę wypić, ale nigdy nie jestem pijany:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuul
Witam , mam zapytanie lubicie być cool ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, skończyłam pisać ten shit, weekend!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: to podstawa i do tego pełen luz. :D Ale jak widzę takie pierdoły jak carolina_free, odechciewa mi się żyć. :O Powinni zabronić pisać ludziom, którzy mają dłuższą stopkę niż to co mają do napisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja żegnam wspaniałych, padam ze zmęczenia, a jutro jeszcze muszę na kilka godzin wskoczyć do pracy, więc: spokojnej nocy :) ale i tak jestem wdzięczna wszechświatu, że papierowa robota już za mną, aaaaa! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Częstotliwość
Młoda godzina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pokłóćmy się teraz o to, czy nad ranem, czy w nocy. :O Wręcz idealnie wkomponujemy się w atmosferę tego w chuuj jałowego topu. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krutkowa
Grzesław napisz swoja a nie czytaj cudze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
Serdecznie odradzam nabycie tej pozycji.Mialem to w reku i przyznam ze odzrzuca mnie od tej ksiazki 1. jak na taka pozycje kiepski papier i w ogole szmatlawe wydanie graficzne .Powinno byc na papierze kredowym i full kolor a nie jest. 2.Malo interesujaca tresc.To powinno az tryskac humorem ,swietntm stylem metaforami ,jednym slowem intelibentna trescia a dano nam do reki nudziarstwo. 3.Niezbyt sie autor napracowal skoro pominol mnostwo interesujacych pozycji i autorow 4.Z pewnoscia fani nic nie straca a zaoszczedza pare zloty darujac sobie te pozycje Widzialem za granica podobne publikacje i za te same pieniadze sa o niebo ,niebo lepsze! Generalnie to na piec punktow oceny dalbym dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec i ja tez i ja tez
mała jaką miałaś fantazje? ja to bym sie chciał umówic w hotelu z nieznajomą ot randka w ciemno z tym ze wczesniej sie widzielibysmy na kam czy na fotkach....kiedys ze szczegolami opisyawłem jak by to wyglądało i nawet chetne były ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec i ja tez i ja tez
tu jest 18 stron, wyświadcz mi przysługe i skopiuj swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
skoro odswizasz to jedziemy:) Jestem malym 6 letnim chlopcem i bawie sie w chowanego z trzema 18tkami.One piekne ,z dorodnymi piersiatkami i podkolanowkami ,wlosy w kucyki. Bawimy sie na podworku gospodarstwa rolnego ale swietnie utrzymanego z wylozonym piaskiem podworkiem ,w tle kibel Slawojka z czystycg mjasnych wycheblowanych desek.Ogolnie bardzo czysto i schludnie. Jedna z dziewczat zaczyna odliczac ,ja sie chowam do kibla ,za chwile siedzimy w trojke wtym kiblu.Otwor zasloniety specjalnym przykryciem ,smrodu nie ma ,ogolne wrazenie -bardzo czysto i sludnie. Jedna z dziewczym kladzie sie na siedzisku na plecach i przyciaga mnie do siebie na brzuch.Szepcze-Jak twoj tatus robi mamusi? czuje jak moj penis napina sie ! druga dziewczyna wsadza mi reke pod spodenki i maca penisa- o! jaki napalony ! W tle slychac jak tzrecia dziewczyna wola nas ze pora na obiad ! Czuje cieply brzuch tej pierwszej i ciepla reke na nabrzmialym penisie tej drugiej. Teraz ona szepcze mi do ucha -Czy mamusia tak robi tatusiowi ? Strzelam sperma w spodenki i jest Eden ! i czuje jak ta druga caluje mnie namietnie w posladki.Po chwili czuje jej piersi na swoich posladkach .:) jak omiataja jej delikatnie swoim ciepelkiem i delikatnoscia .Chce sie wyrwac ale one obie trzymaja mnie i zarliwie caluja .Czuje zar i podniecenie plynace z nich. Przerywa nam ta trzecia otwierajac drzwi-Wolalam was na obiad!- krzyczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmotywuj mnie, to coś tu kiedyś napiszę. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siarkofruit
Banda robotnikow z mlotami pneumatycznymi goni cie po budowie stadionu narodowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×