Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mała ale słodziutkaaa

fantazje erotyczne

Polecane posty

Gość czerwona kartka
trojkat byl z moimi 2 dobrymi kolegami, przed obecnym facetem czyli 6 lat temu ;). on nic o tym nie wie na szczescie bo wiem, ze bardzo by go to wkurzalo i bankowo pryz klotnaich mialabym to wypominane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny Polish
Oprócz tego pociagu który jest szczytem jak na razie moich fantazji, Myśle czasami o jakieś, sekretarce, szefowej. w czarnej mini i posuwałbym ja na biureczku. Oczywićie wcześciej zrobił minetkę że ahhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona kartka
wiesz...czy to bedzie zwykle jebanie zalezy od podejscia ewentualnych kochankow ;). ja mialam to szczescie, ze mielismy do siebie super podejsie, szacunek? w kazdym razie nie bylo zadnego przymuszania itd. to ja glownie decydowalam na ile moga sobie pozwolic. na poczatku to wiadomo, bylo w miare delikatnie wszystko ale przy kolejnych podejciach ohhh...iskry szly:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny Polish
mała ja mogę być pierwszym, chętnie Cię zerżnę jak suczkę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona kartka
gdzie to Ci nie podpowiem bo nie wiem ;). u nas wyszedl totalny spontan po jednej z imprez nad morzem jak bylismy z ekipa... Z jednym z nich zostalam sama nad ranem bo wszyscy juz spali. Myslalam ze tamten juz tez spi ale jak sie po chwili okazalo, wcale nie spal i gdy zobaczyl, ze szykuje sie akcja z tamtym to postanowil sie dolaczyc. Wszyscy bylismy pod wplywem alkoholu wiec nie myslelismy za bardzo o tym co robimy tylko poddalismy sie chwili. Rano o dziwo nie bylo zadnych dziwnych spojrzen, wstydu. Wszystko wyszlo niesamowicie naturalnie i dziwie sie az do dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, sorry ze sie wpieeerdalam, ale co powiecie na fantazje typu: Chlopak lezy sobie w lozku, (hostel) przychodzi do niego dziewczyna, ktora zna z widzenia, ale nie zamienil z nia ani slowa nigdy wczesniej. Ona zaczyna go piescic i ma znim jazde okolo 2h. Dziewczyna przezywa tak orgazmy, ze niewiadomo czy ona placze ze wzgledu na wyrzuty sumienia, czy doznaje takiej rozkszy. Po wszystkim, dziewczyna i chlopak, nigdy sie juz nie widzieli i nie kontaktowali ze soba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny Polish
czerwona kartka musisz byc ostrą suką skoro lubisz na dwa baty ;) wziełaś każdemu do buzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyskoteka. Tańczę w tłumie. Patrzę, ona. Te ruchy. Ona spogląda na mnie. Tańczymy, blizej, blizej nasze ręce sie spotykają. Blizej, balujemy sie namiętnie w tańcu. Odwraca sie i przytula tyłeczek do mojego krocza. Czuje zapach jej włosów, skóry. Moje ręce błądzą po jej ciele. W rytm muzyki nasze ciała sie ocierają o siebie. Jest coraz bardziej gorąco. Kątem oka widzę jak w tańcu przygląda mam sie nieśmiało brunetka. Pokazuje ja blondynce z którą tańczę. Zapraszamy ją do naszego tańca. Bierzemy ją w środek i mocno dociskamy do nas. Brunetce w środku wsuwam rączkę miedzy uda. Ku mojemu zdziwieniu jest juz tam ręka blondynki. Kilkoma ruchami doprowadzany brunetkę do orgazmu. Jest cudownie. Tańczymy tak jeszcze kilka kawałków. Pijemy kilka drinków wychodzimy. Pakujemy sie do taksówki kierujemy ją do najbliższego hotelu. Taksowka. Czułe pocałunki. Pieszczoty dyskretna palcówka. Odlot blondynki. Hotel. Wpadamy do pokoju. Zaczyna sie gra. Brunetka siada na fotelu. Blondynka mnie rozbiera, przywiązuje do łóżka. Zaczyna tańczyć zdejmując ciuchy. Zaczyna całować brunetkę. Siada tyłem na jak kolanach. Patrząc sie na mnie rozchyla nóżki i zaczyna sie pieścić przy pomocy palców brunetki. Leże na łóżku nie mogąc nic zrobic. Blondynka po doprowadzeniu sie do orgazmu wstaje i podchodzi do łóżka. Rozbiera mnie i zaczyna ssać mojego sztywnego kutasa. Dosiada mnie. Brunetka siedząc na fotelu obserwując nas zaczyna sie pieścić. Blondynka ujezdza mnie tym razem siedząc na mnie tyłem. Dziewczyny patrzą sie na siebie zachęcająco pieszczac... Potem seks seks i jeszcze wiecej seksu:) po zabawie każde z nas rozchodzi sie w swoim kierunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona kartka
mala-polecam zdecydowanie jak bedziesz miala okazje! :) johnny-tylko bez takich epitetow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny Polish
mała, daj sięskusić na minetkę w końcu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no joe nieźle:) tylko nigdy nie widziałam kobiety przeżywającej tak orgazm...może to z bólu płacze a nie z wyrzutów sumienia... ale jak na jednorazowa akcje całkiem spoko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny Polish
Ok sorki myśl,ałem że jestes ostro wyuzdana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę, że z bólu, dziewczyna była bardzo spokojną osobą i bardzo cichą. wyglądała na taką, co się określa "niewydymka", wtedy sam byłem w szoku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie chciałem sie rozpisywać. Wszyscy wiemy o co chodzi:) lubię fantazjować ale niestety ciężko przelać to na słowo pisane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona kartka
wyuzdana jestem ale zaden koles nie bedzie mnie nazywal suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona kartka
ja czasem placze gdy mam orgazm ;). emocje i napiecie puszczaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestawalem, bo nie wiedziałem jak mam się zachować, ale już po chwili ona zaczęła się ruszać, więc i ja zacząłem. Ona musiała być bardzo konserwatywna, jej wygląd, ubiór, sposób zachowania na to wskazywał, a na dodatek miała największego bobra jakiego widziałem w życiu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×