Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fioletowe irysy

kołdry, pościele, prześcieradła... gdzie kupić?

Polecane posty

Gość Viniulka
Ja widziałam super pościel na majunto.com Koleżanka kupiła i naprawdę jest super. Niestety nie tanio, ale jakość warta tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam cały komplet u jednego sprzedawcy :) sklep nazywa się ZYGÓWEK www.zygowek.pl :) kupiłam do kompletu poszwę na kołdrę, poduszki (4szt!), jaśki i prześcieradło. Jestem bardzo zadowolona, świetny materiał, dobrze się pod nim śpi :) Ciekawe jest to, że można kupować na sztuki i podawać wymiary jakie się chce bez dodatkowych opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita098
Kupiłam pościel przez internet http://www.wyjatkowaposciel.pl/category/posciel Sklep poleciła mi przyjaciółka, która sama tam zamawiała. Rzeczywiście, okazuje się, że pościel jest gatunkowo bardzo dobra i łatwa w utrzymaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bylisma
Ja zakupy w sieci robię dzięki tej stronie http://tanieporownanie.pl/ Uwielbiam ją, bo mogę przejrzeć oferty różnych sklepów i wybrać najtańszą. A tak błąkałabym się bez sensu po sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrgr
W dzisiejszych czasach bardzo trudno znaleźć wystarczająco dużo czasu na sen, a jest on nam bardzo potrzebny. Nie mając dużo czasu trzeba zapewnić jak najlepszą jakość snu. Ja się świetnie wysypiam dzięki www.kolorowesny.net.pl i polecam wszystkim chcącym przespać dobrze noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można tu: www.metrykwadratowe.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stacjonarnie dobrą jakościowo polską pościel i kołdry kupisz w sklepach Społem jak ktoś szuka czegoś oryginalnego to powinien zajrzeć do internetowych galerii rękodzieła. wwwkropkadomowyazylkropkablogspotkropkacom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsww
www.kolorowesny.net.pl to naprawdę świetna strona na której można naprawdę wybrać sobie świetną kołdrę, czy poduszkę w przystępnej cenie, która nie zrujnuje nam portfela. Naprawdę wszystkim polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię pogrzebać w internecie w poszukiwaniu ciekawych pdoruktów, i właśnie tak natrafiłam na sklep z prześcieradłami i pościelami godnymi polecenia. Sama zamawiałam i dla siebie i na prezent bo niektóre wzory są rewelacjne. http://www.elway.biz/przescieradla/450-przescieradla-180x200.html a prześcieradła w bardzo ciekawych kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarianoItaliano1515
Najlepszy wybór to chyba w www.fashioncentrum.pl mają tam wszystko. Jakość super. Prowadzę sklep i bardzo dużo osób kupuje na prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widziałam pościele na Elway sa super i jeszcze polecam przescieradła 3D, są to prześcieradła ze wzorem jak na pościeli. Super eprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiha
Prześcieradła z gumką polecam z tej firmy http://www.elway.biz/44-przescieradla , mam żółte i zielone. Jakość bardzo dobra i przede wszystkim istotnym jest fakt że nie farbują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustownezakupy
zapraszam do sklepu http://www.gustownezakupy.pl w sprzedaży posiadamy pościele, kołdry puchowe, antyalergiczne, poduszki, narzuty do sypialni, prześcieradła. Są to polskie produkty. W sprzedaży mamy też artykuły dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam pościele Home&You. Może i nie są najtańsze, ale doskonale znoszą pranie i nie blakną. Poza tym mają przepiękne wzory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja serdecznie polecam ten sklep: na-wspolnej.com.pl Mają rewelacyjne pościele, kołdry, poduszki, prześcieradła i ręczniki. Wszystko w jednym miejscu i naprawdę świetna jakość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pościel ostatnio kupowałam przez http://poscielowo.com - znalazłam piękny komplet i nie mogłam się oprzeć :) Muszę powiedzieć, że jakościowo super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją kupiłam w sklepie Podusie.pl www.podusie.pl. Można u nich wybierać i przebierać w tych wszystkich pościelach. Ogólnie jestem z tych osób które lubią jak pościel ma ładny wzór i jestem na tym punkcie wyczulona ;-). Jeżeli chodzi o materiał to zdecydowanie satyna bawełniana. Oprócz tego że jest przyjemna dla ciała to jeszcze jak po wypraniu się ją odpowiednio złoży to nie trzeba prasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam całe wyposażenie przez internet w sklepie poscielpoduszki.pl, a odebrałam w ich sklepie stacjonarnym. Wyszło o wiele taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam całe wyposażenie przez internet w sklepie www.poscielpoduszki.pl a odebrałam w ich sklepie stacjonarnym. Wyszło o wiele taniej usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga767
A ja Ci polecam sklep robi24.pl bądź klimatdomu.pl Bardzo dużo rzeczy u nich kupiłam i jestem bardzo zadowolona, szczególnie z wysokiej jakości tych produktów (w moim przypadku pościeli satynowej, poduszek itd.) oraz bardzo szybkiej dostawy. Także polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładną pościel w stylu 3D zamawiałam parę tygodni temu przez portal www.kasandra.com.pl Pościel już jest po jednym praniu i nic nie ucierpiała na tym fakcie, kolor się nie stracił, a materiał nie zmechacił, a wiem, że często są problemy po praniu w przypadku pościeli. Sklep z szeroką gamą wzorów i sprawną wysyłką, jakoś specjalnie długo nie kazali mi czekać na dostawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia40l
Ja ostatnio kupiłam prześcieradła frotte z gumką na olx firma nazywa się Igomar. Nie mam zaufania do sprzedawców, ale ta firma okazała się rewelacyjna. Super kontakt ze sprzedającym. Ponadto prześcieradła są rzeczywiście grube i w bardzo dobrej cenie. Wczoraj je wyprałam i nic się nie stało. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez polecam produkty firmy Elway, przede wszystkim jest od lat na rynku i ich towar mozna kupic w kazdym miescie a to o czyms swiadczy http://www.elway.biz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci sklep internetowy Robi24.pl chętnie tam kupuję ponieważ mają ciekawą ofertę i bardzo dobrą jakość produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdziłam i też polecam Elway

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×