Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kto pyta, nie błądzi.

Anal... Czy którakolwiek z Was to lubi? :/

Polecane posty

Gość Kto pyta, nie błądzi.

Pytanie, jak w temacie. Ja osobiście mam niemiłe wspomnienia, związane z tym doświadczeniem i nie zamierzam prędko do niego wracać... Ale chcę wiedzieć, czy to może być choć trochę znośne i co zrobić, żeby można było to wytrzymać? Może ja z moim partnerem po prostu coś źle zrobiliśmy wtedy? Może jakoś trzeba się do tego przygotować, a nie tak - wiecie - odrazu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, moja Pani uwielbia bo osiąga nieziemskie orgazmy. Źle zaczynasz przygode z analem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię, nie lubię... Facet lubi i mam ochotę czy nie, robię to dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analowaaaaaaa
Ja uwielbiam, ale robić to partnerowi. Już włożyłam w niego nawet 4 palce. Kilka razy już średni wibrator. Uwielbiam patrzeć na jego reakcje przy tym. Ale wiadomo, że facet ma tam prostatę i mu przyjemnie. Kobieta nie ma. Sama w swoim odbycie miałam tylko miniaturowy wibratorek wielkości pomadki, ale może przemogę się niedługo na więcej. Tym bardziej, że jemu sprawia to taką radość to może coś w tym naprawdę jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analowaaaaaaa
Mogę napisać jak ja go przygotowuję, że jest dobrze jakby ktoś chciał. Jakieś postępy w rozciąganiu męskiego tyłeczka już zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analowaaaaaaa
Nikogo teraz tu nie ma to może następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poka klase
Trzeba sie przygotowac psychicznie ;) a tak naprawde penis mniejszy jest bardziej znośny dla początkującej. Najlepiej probuj gdy bedziesz podniecona dopiero i stosuj żel do masażu czy jak to sie zwie. Moja lubi to bardzo. To strasznie przyjemne. Ale potrzeba zaufania delikatności i poślizgu. Niektórym konieczne jest tez podniecenie i jak facet ma dużego to niech zacznie paluszkiem potem bedzie latwiej. Przywykniesz i bedzie latwiej. Jesli nie masz oporów ku temu to polecam. Duża przyjemność dla kobiety tylko facet tez musi zaczynać delikatnie a potem to juz tylko przyjemność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kto pyta, nie błądzi.
właśnie, może spróbujcie w drugą stronę, że to ty jego będziesz pieścić w środku. tak też jest bardzo przyjemnie. nie ma to jak porządny masaż prostaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaa
Dłuuugie przygotowania i nastawienie psychiczne dużo robią w tym temacie. Powiem Ci tak - jak się zestresujesz i będziesz bała to klapa - żadnej przyjemności.. Najważniejsze to na maksa się rozluźnić no i musisz tego chcieć - jak jesteś negatywnie nastawiona do tego to żadnej przyjemności nie będzie. A anal może być przyjemny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prądem
coś wam się pomyliło - ta dziura nie służy do tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam to - niesamowite odjazdy, zwłaszcza po kilku dymkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowane do autorki
ja to wprost uwielbiam.jesli jednak sie boisz daj mu wymasowac jezyczkiem i paluszkiem swoj tyleczek i uwierz mi bedziesz go jeszcze prosic o to by todla ciebie robil ajesli zdecydujesz sie juz na cos wiecej niz tylko pieszczoty oralne polecam uzyc jakiegos zelu nawilzajacego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja lubic to
jak w opisie moja kobieta bardzo to lubi nawet bardziej niz zwykly seks :) ja tez bardzo bym chcial byc w ten sposob zaspokojony jak zreszta wiekszosc facetow lecz moja kobieta sie brzydzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaLinKa :*****
Do autorki tematu : Jestem z chłopakiem już 3 lata i wiem że on bardzo chciałby pieścić mnie analnie lecz ja się krepuje i jak narazie go nie dopuszczam :DDD bardzo chciała bym spróbować bo strasznie mnie to kreci:) jeśli skorzystasz z rad dziewczyn z góry to bardzo ale to bardzo cie proszę napisz jak było bo wtedy pewnie i ja się odważę:)buka:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaLiNka:****
Do autorki tematu : Jestem z chłopakiem już 3 lata i wiem że on bardzo chciałby pieścić mnie analnie lecz ja się krepuje i jak narazie go nie dopuszczam :DDD bardzo chciała bym spróbować bo strasznie mnie to kreci:) jeśli skorzystasz z rad dziewczyn z góry to bardzo ale to bardzo cie proszę napisz jak było bo wtedy pewnie i ja się odważę:)buka:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaLiNkA:***
Do autorki tematu : Jestem z chłopakiem już 3 lata i wiem że on bardzo chciałby pieścić mnie analnie lecz ja się krepuje i jak narazie go nie dopuszczam :DDD bardzo chciała bym spróbować bo strasznie mnie to kreci:) jeśli skorzystasz z rad dziewczyn z góry to bardzo ale to bardzo cie proszę napisz jak było bo wtedy pewnie i ja się odważę:)buka:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaLiNka:***
I jak autorka probowalas juz czy jeszcze nie widzialas sie z facetem ?:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIPILKA
oj ja uwielbiam lizanie mojego rowka tylko trzeba chwilke przetrzymac bo na poczatku odczuwam delikatny dyskomfort i mnie laskocze ale najgorzej jest wtedy przerwac. dopiero po jakis 3 min lizania dziurki to zaczyna byc strasznie przyjemne.orgazm analny jest najlepszy.aha i jeszcze najlepiej ustawic sie w takiej pozycji zeby tobie bylo wygodnie a nie partnerowi bo rozpraszanie nie jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg000
pozycja, która mi odpowiada to kiedy leżę na boku :) przynajmniej na poczatku, potem już różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trza kupować knigi, wszystko jest na forach tematycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjaaaczka
U mnie jest to samo tez na poczatku przez pare min dziwne uczucie i lasotanie i przez to na poczatku zawsze rezygnowalam bo myslalam ze to nie dla mnie i nie moze dac mi przyjemnosci ale raz postanowilam poczekac troche dluzej no i bęc.. lepszego orgazmu nie mialam,przez caly czas skrecalo mnie jak dzika z przyjemnosci jak piescil jezyczkiem moja dziurke:)podobno na poczatku laskocze i wg bo przez chwilke krew musi naplynac do tego naszego malego narządu rozkoszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antarka
faktycznie cos w tym musi byc bo ja tez tak mam ze na poczatku jest bez rewelacji a dopiero po chwili nagle zaczynam odczuwac dzika przyjemnosc.15 min takiego masazu jezyczkiem a ja sama prosze go by wlozyl tam paluszek bo juz nie wytrzymuje.. pozniej zalezy od nakrecenia bo czesto sam paluszek przestaje wystarczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lbuie i bardzo
ja lubię i to bardzo ale zależy z jakim facetem, z jednym wolałam bardziej niż zwykły seks , najlepsze przygotowanie to minetka, normlany seks, i dopiero potem od razu anal , totalny odlot , teraz jestem z takim który tego nie lubi, spróbował raz wżyciu i nie chc,e brakuje mi tamtego faceta echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowane do autorki
przepraszam ale zapomnialam ci wspomniec wlasnie o tym ze musisz chwilke poczekac zanim zaczniesz odczuwac przyjemnosc tak jak dziewczyny wyzej napisaly. w moim przypadku jest to pare minutek i na poczatku troszke mnie laskocze ale tak obojetnie ze da sie wytrzymac a pozniej to juz... jesli wiesz ze twojego faceta nie brzydzi taka zabawa mysle ze nie bedzie mial nic przeciwko dluzszemu pieszczeniu twojego oczka.jesli chcesz dodac do tego troszke pikanteri i otrzymac boski analny orgazm zrob tak jak ja kiedys: jak bedzie zblizal sie do twojej szparki zeby zrobic ci minetke zatrzymaj go i powiedz mu ze masz dzisiaj ochote na troszke inne niegrzeczne pieszczoty i to niekoniecznie twojej muszelki,mysle ze bardzo szybko sie domysli o co chodzi.. uluz sie w wygodna dla ciebie pozycje zeby mial dobry dostep do dziurki a zeby i tobie bylo wygodnie i powiedz ze jak sie spisze to zajmiesz sie nim pozniej tak ze bedzie jeszcze prosil zebys przestala.mysle ze po tym zabiegu naprawde to polubisz. sprobuj tak jak ci napisalam i napisz jak bylo.jesli twoj facet ma fantazje na tym punkcie to tez napewno bedzie bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja lbuie i bardzo
fajna dziewczyna musisz byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodrigoooo
antarka - masz rację na początku paluszek to zbt dużo a na końcy kutasek zbyt lużno sie posuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anal nie jest dla leszczy
są takie co lubią np. moja i są takie co jeszcze tego nie poznały !? :O ale mają potencjał ! :P 😘 reszta to tzw suche picze ! :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazm analny to mit
w przyrodzie nie wystepuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAALLLAAA
ja uwielbia .jesli ktos lubi eksperymenty i nie boi sie wszystkiego to naprawde warto probowac bo moze za pierwszym razem nie jest fajnie ale jak ktos wie jak sie do tego zabrac to naprwade jest to bardzo przyjemne dla obojga partnerow bo my mamy boski orgazm nieznany nam wczesniej a mezczyzna spelniona fantazje erotyczna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×