Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MooNNiiKKa

Pomoc dla 7 miesięcznego Kuby chorego na nowotwór.

Polecane posty

Gość Grzegorz tata Kubusia
witam Kubuś czuje się dobrze rozwija się normalnie , dużo biega , jest wesoły i uśmiechnięty , co do leczenia Kubuś leczy się teraz w domu i jeździmy do szpitala na częste kontrole , po teraźniejszych badanach nie stwierdzono nowych guzów więc jest dobrze następne duże badania Kuba ma pod koniec grudnia i wtedy spędzi parę dni w szpitalu pozdrawiam Grzegorz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pytam
prosze napisać co wykażą badania; cieszę sieże Kubuś ma siędobrze, oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfds
co u kubusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam i czekam na
wiesci-jak Kubuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz tata Kubusia
witam proszę pisać na mój email grzegorzmleko@gmail.com chętnie odpowiem na pytania pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to dla mnie
Na początku takie halo było krecone a potem cisza? blog to choć napisaliście ze do kasacji ale fejs miał się cały czas kręcić. co z tą paulą czy jak jej tam co miała to prowadzić i jakieś zbiórki ponoć prowadziła? bo nie jarzę o co go w tym momencie? czemu wszyscy którzy jakoś bliżej byli to potracili nagle zapał? czyli jednak macie coś na sumieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora sytuacja....
co z ta strona na fejsie? dacie namiary? tylko dziecka szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nas też dotknął nowotwór
I powiem tyle: ten chłopiec ma zakończone leczenie i TYLKO MU ROBIĄ badania kontrolne. on już nie jest chory a oni chcą jeszcze kasę ciągnąć. przecież to widać że to lepsze cwaniaki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomy rodziny Jabubka
co wy myślicie o jakom kasę im chodzi znam ich i nikt im nie pomaga sami sobie jakoś radzą i tak ja pisała osoba powyżej Jakubek ma zakończone leczenie lecz pozostało mu sporo guzów w tkankach miensniowych i przez to chyba jeźdzą na badania ale wy nie możecie zrozumieć że ktoś nie chce tu pisać i podaje inny kontakt czyli email tylko go oczerniacie i wyzywacie od najgorszych i tak naprawde Jakuba macie w du.ie tylko szukacie sensacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe co z tym małym jakoś każdy tu milczy , a zwłaszcza rodzice widać dorobili się na dziecku i ich nie ma , pewnie już nie żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zdjeciach wyglada calkiem dobrze wiec chyba wszystko u niego ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega gość 123456
było minęło i każdy ma go w pupie i nikt się nie interesuje tym co u niego cóż jaki kraj takie lemingi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
angazowałam się w kilka podobnych akcji i wiecie co? po kilku miesiącach pomagania rodzice zaczynali uważać, że pomoc im się należy i już o nią nie prosili, oni się jej domagali, a jak nie to od razu wielki raban... tutaj było tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeanalizowałam ten temat i myślę ze tego meila do jeihry (czy jak tam ona miala)napisal ojciec kuby,bo zauważcie ze to on sie tu udziela,on odpowiadal na maile od ludzi i mysle ze to on posadzil jeihre o to ze ma zyski z pomocy. Pomyslalam sobie jeszcze..kurcze ta dziewczyna wozila im paczki,odbiera je od ludzi,wozila ich do szpitala.. Przecież to jest poświęcony jej czas,koszty paliwa ale nikt na to nie patrzy. Wszystkim którzy czuja sie oszukani moga tylko powiedzieć ze znalazlam na fejsie ich profile i z tego co widzę chlopczyk ma sie dobrze wiec pomyślcie sobie ze sie do tego przyczyniliscie dobrocią serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ma się dobrze a co dalej z nimi i z Kubusiem bo o to chodziło i skoro znalazłaś ich profile to jak weszłaś na profil Grzegorza ,jak mnie się udało wejść tylko na Karoliny bo ona ma publiczny i została tu osądzana mało kto wie jak jest a osądza wszystkich radzą sobie jak mogą może ktoś im pomaga ale czy to ważne skoro wszyscy macie ich gdzieś i wszystkich obrażacie po prostu znieczulica i chory kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nikogo kto byl zaangazowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie olali oni się odcięli i nie ma już nigdzie info nie wiadomo co z nimi i co z Kubusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×