Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MooNNiiKKa

Pomoc dla 7 miesięcznego Kuby chorego na nowotwór.

Polecane posty

Gość a co wspolnego
matematyczko-brawo swietnie to wytłumaczyłas. skoro nie chca pofatygowac sie po kilkaset zł renty z powodu złego stany zdrowia p.Karoliny,to widocznie maja wystarczajaca ilosc srodkow. po co im renta w wysokosci 500-600zł skoro naplywa o wiele wiecej kasy/lub równowartosci w paczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież paczki są dla dziecka, myślę że ich nie sprzedają......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj pp
moze paczek nie sprzedaja,ale kase która musieliby wylozyc na zakup tych rzeczy moga przeznaczyc np.na fajki i alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha!!!
jak zwykle grupa nie znajacych sie na pomocy, dala sie naciac :D Na kafe sa tak naiwne i glupie baby, ze czasami oczy przecieram ze zdziwienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matematyczka
Nie wiem czy sprzedadza czy nie,ale osoby ktore tam byly zrezygnowały i to widac w nie za dobrej atmosferze o czyms to chyba swiadczy. Dziecka zawsze zal ale ja nie bede nikomu fundowac atrakcji za free. takze przykro mi bardzo ale moje zdanie jest takie ze jak nic się nie daje z siebie to niech sie nie oczekuje pomocy od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj pp
od siebie napisze tylko,ze pojechalam do miejscowosci w której mieszkaja ci ludzie.zapytalam kilka spotkanych osob o ta rodzine.no i niestety nikt nie powiedzial o nich nic dobrego.moze nie tyle o rodzicach,co o osobach mieszkajacych w tym domu.chociaz zarzuty pod adresem rodziców zdarzaly sie:( tak wiec wiem o tym,ze w tym domu pali sie.szkoda ze pieniazki na papierosy(dorgie)maja kase,a na mleko juz nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matematyczka
Az z ciekawosci zadzwonilam do kolezanki i spytałam ile kosztuja papierosy-nie wiem jakie ona pali,bo nie znam się na markach papierosów bo nigdy nie palilam ale paczka kosztuje 13zł!!!!! Na dzien na jedna paczke a jak pala oboje lub wiecej jak paczke na dzien? To bedzie 26? 39 a moze 52zl?Za 13zl mozna kupic paczke mleka na kilka dni a za 52 zl to juz zapas na 2tygodnie,a oni jednego dnia na faje byc moze tyle wydaja...? tym bardziej jak pala to nie zasluguja na pomoc,a dziecku zawsze mozna znalezc lepszy dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za palenie papierosow
matematyczko opanuj sie troche :O za palenie papierosow jeszcze nikomu dziecka nie zabrali :O chyba wyciagasz za daleko idce wnioski moze to byc nie fair,ze pala a prosza o pomoc, ale nie trzeba od razu im dziecka zabierac, bo staraja sie jak moga,zeby wyleczyc Kubusia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matematyczka
Nie za palenie a za nie zaspokojenie podstawowych potrzeb czyli dziecko glodne brudne itp. gdyby nie pomoc ludzi to by tak bylo. a na fajki jest? no cos tu jest nie halo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wspolnego
jednak mialam dobre przeczucie.na rozrywke dla siebie maja,a na dziecko juz nie.za kase,ktora wydaja na papierosy spokojnie kupiliby mleko,pieluchy,deserki dla dziecka.i to bez proszenia o to obcych ludzi... patip30 zapytaj o ten,jak i inne nalogi tate Kuby.ciekaw co ci odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za palenie papierosow
chyba troche przesadzacie :O dziecko nie jest zaniedbane i brudne ciekawe co wy byscie zrobily gdybyscie mialy tak chore dziecko :( moze im te papierosy pomagaja poradzic sobie ze stresem ? przeciez ta mama to cale miesiace spedza w szpitalu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wspolnego
tak,Kuba jest chory i na pewno bierne palenie jest mu niezbedne w powrocie do zdrowia. nigdy nie zrozumiem ludzi,ktorzy wola wydac kase na piwo/fajki/rozrywke dla siebie kiedy dziecko ma tak nie wiele. nie twierdze ze Kuba jest glodny,brudny,obdarty ale ciekawe jakby to wygladalo jakby nie pomoc ludzi? dla mnie jako matki,jest to niedopuszczalne zeby w domu gdzie ma sie tak chore dziecko(i sie nie przelewa)wydawac tyle kasy na papierosy...skoro maja kase na papierosy dla siebie,to powinni miec pieniazki na potrzeby Kuby.a ze stresem mozna radzic sobie na wiele sposobów.najlepszym jest ciezka praca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może a może a może
A może dziecko ma nowotwór bo mamusia w ciąży paliła??? poza tym jak chcą palić to ich prawa ale za swoje a nie do ludzi rękę wyciągać. na papierochy jest to niech i na potrzeby dziecka będzie. a jakie by to dziecko było gdyby ludzie nie słali paczek z ubraniami i jedzeniem i nie przelewali im kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny opanujcie się troche....jaki lepszy dom dla Kubusia???? Dziecku nigdzie lepiej nie będzie niz przy własnej mamie..... A co do pomocy, to kto chce pomaga kto nie chce nie pomaga. Ja należę do naiwnych które czasem o Kubie pomyślą, z tego co widzę jeszcze kilka naiwnych by się znalazlo. Takie jest życie. Różne mamy rodziny, w jednych jest ok w innych patologia. Trzeba pomagać jak w patologicznej rodzinie jest niewinne dzieciątko.....takie jest moje zdanie.Od czasu do czasu warto takiemu biedakowi coś podesłać.... Nieznam osobiście rodziców Kuby,na sama myśl że może tam się nienajlepiej dziać cierpnie mi skora,ale dziecko nie jest niczemu winne,nie wybrało sobie takiego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za palenie papierosow
moim zdaniem troche przesadzacie :O ciekawe w ogole skad wzielyscie to,ze rodzice pala? na wsi mowi sie rozne rzeczy, a dodatkowo ludzie sa zazdrosni i zawistni na wsiach wiec powiedza wszystko,zeby innym zaszkodzic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko patologia ma wyobraź
Nie wiesz że lepsza wędka niż ryba? dać im pomoc to nigdy sami pracy nie podejmą. I co to dziecko będzie z tego miało? wyrośnie na takiego samego cwaniaka jak oni. Tym bardziej że tam mieszka więcej osób. ty szczytnie pomagając robisz mu krzywdę bo ich uczysz że można wykorzystywać dziecko do swoich niecnych celow. i dalej beda palić a dziecku jeść nie kupią nawet jak kasa się skończy to oni się nie zmienia i tym zrobisz największą krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że to troszke przesadzone stwierdzenie. Ojciec Kuby pracuje, ale Jego mama niemoże podjąc pracy z oczywistych względów.....Tez słyszałam że rodzice Kubusia nie palą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia- lalka nie duża
może mama nie pali ale tata pali - niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w zabierzowie
I znam tych ludzi. i dobrego słowa o nich nie powiem. Tata pali. Zanim powiesz,że nie to się dowiedz. Alkoholu też tam nie brakuje. I to nie jest złośliwe bo nie mam z tego żadnej korzyści. Po prostu lepiej uważać na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gokola
a co u Kuby, śledzę wątek, nie mam facebooka, wiem że mu guza wycięli, ale co dalej? nie będzie mieć juz chemii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gokola
tzn, co złego o nich mówią, konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w zabierzowie
Mogę powiedziec że praca w tej rodzinie nie jest ich ulubionym zajęciem,ale wypicie kilku piw a i owszem. I to pana G. i jego braci sie tyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za palenie papierosow
dziwne ze to dopiero teraz wychodzi ... jaheira tam byla wiele razy i nic nie widziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to prawda.....
ze jaheira czesc pieniedzy dla siebie brala a jak to wyszlo to udala, ze sie obraza i sie wycofala. Jaka macie pewnosc, ze nie wziela nic dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za palenie papierosow
pomolas cos,ze tak oskarzasz kazdego ?? nie sadze,zeby ona cos dla siebie brala przestancie juz tylko oskarzac a dawajcie dowody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to napisz maila do taty i się
Spytaj czy pali. A jaheira jasno się wyrazila coby im pieniędzy nie przelewać. To jeden dowód-jeździła i widziała,mówi coby gotówki nie dawać więc idzie ona na inne cele nie na dziecko a dwa to ona napisala że rodzicom się nie chce zalatwic renty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie,wlasnie
kazda srednio rozgarnieta osoba wyciagnela odpowiednie wnioski po wpisie jahiera1.byla,widziala i wycofala sie.bo im tak dobrze.po co maja starac sie poproawic swój los,jak im sie to nie oplaca? pracowac nikomu w tym domu sie nie chce(pracuje tylko tata Kuby,a reszta rodzinki nie)i zyja sobie z kasy ktora dostaja od ludzi.na papierosy maja,na piwo maja a na mleko juz nie.po co im renta w wysokosci 500-600zl jak dostana o wiele wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccscccs
Jakie wy jestescie chore to szok.. jak mozecie tak pisac o rodzicach kuby.. nie znacie osobiscie a osadzacie. Co z tego ze ojciec pali? Jak pali to palil pewnie juz przed narodzinaki kuby.. teraz znalazl sie w ciezkiej sytuacji. Mze nie pali przy dziecku? Same jestescie swiete co ? Od kiedy osadza sie ludzi po tym czy pala czy nie. Pomyslcie co rodzice przezywaja. Maja rozne mysli i uczucia. Nawet jesli pali to moze taki papieros pomaga mu w stresie? Najlepiej odbierzcie im dziecko i wezcie do siebie bo wy takie chodzace idealy cholerne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam mysle.....
ze przekrety robily te dziewuchy co to udawaly, ze pomagaja. Kase sobie braly, cos tam kupily dziecku i tyle. Jak to zaczelo sie sypac to sie wycofaly i podejrzenia na rodzicow Kuby rzucily. To sa cwaniary dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×