Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MooNNiiKKa

Pomoc dla 7 miesięcznego Kuby chorego na nowotwór.

Polecane posty

Gość Grzegorz tata Kubusia
witam Kubuś jest już w domu czekamy na wyniki , 22 czerwca Kubuś jedzie ponownie do szpitala na scyntografię kości i inne badania pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorzu
dziękujemy, że się nie zraziłeś, i nas informujesz. To początek końca tej choroby, zobaczysz!!!!! Powodzenia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz tata Kubusia
po biopsji guza wzrosły szanse kuby na leczenia w domu my czekamy na dalsze wyniki badań pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz tata Kubusia
witam przyszły nam wyniki tomografii wokół wyciętego nadnercza brak nowych guzów , guzy w tkankach mięśniowych nie zanikły są bez zmian czekamy na dalsze badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnialam nicka
Grzegorzu no to super wiesci:) oby choroba juz ustapila. buziaki dla Kubusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota765
oby to był koniec tego wrednego chrobska, pozdrowienia dla kubusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz tata Kubusia
Dziś mój synek skończył roczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w takim razie
wszystkiego najlepszego dla Kubusia, przede wszystkim duuuuuzo zdrowka 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale zleciało!
Wszystkiego najlepszego dla Kubunia!!! Czy swój roczek spędza w domu? Jak stoją sprawy zdrowotne u Was? Jak Wasze samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Kubusia!!!!!!!!!!!!!! proszę go bardzo mocno ucałować :) miał Kubuś to badanie, które miało być 22.06? kiedy będą wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz tata Kubusia
Kubuś miał przełożony termin z 22 na 25, jutro prawdopodobnie wyjdzie ze szpitala na wyniki badań trzeba czekać około tygodnia i wtedy będzie wiadomo co dalej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona B
Najlepsze zyczenia dla Kubusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz tata Kubusia
witam Kubuś pojechał dziś na kolejne badania ostatnia scyntografia kości nie wykazała zmian więc Kubuś ma 99 procent szans na zakończenie leczenia szpitalnego i rozpoczęcie leczenia w domu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tzn prawie zgubiła?
super!!!!!!!!!!! z całego serducha zycze aby tak było!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FANTASTYCZNA wiadomość!!!!!!!!!!!!! :):):) mam nadzieję, że tak będzie! Całusy i uściski dla Kubusia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz tata Kubusia
Kubuś zakończył leczenie szpitalne oraz zostało mu usunięte wejście centralne teraz zaczął leczenie domowe ma też dużo badań oraz częste kontrole lekarskie , Kubuś daję radę jest pogodny i wesoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To naprawdę niewiarygodne szczęście dla Państwa i Kubusia!!!! trzymałam kciuki za to, żeby usłyszeć takie wiadomości :) proszę napisać (może być na maila, mam nadzieję, że Pan go ma w historii) jeśli potrzebna byłaby jakaś pomoc. Pozdrawiam serdecznie i ściskam Kubusia. Bardzo się cieszę, że jest pogodnym i wesołym chłopczykiem mimo tych strasznych przejść!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz tata Kubusia
co do maili proszę pisać na mój mail grzegorzmleko@gmail.com bo miałem awarie komputera i całą pocztę straciłem pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......jak tam Kuba?
Jak się czuje Kubuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie blog o kubusiu
??? i co z nim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz tata Kubusia
blog nie jest potrzebny radzimy sobie a co do stanu zdrowia Kubusia zakończył leczenie chemią i w szpitalu teraz leczy się w domu lekarstwa są drogie ale dajemy rade i dziękujemy wszystkim za pomoc , Kubuś zaczyna chodzić włosy mu odrosły jest wesoły i uśmiechnięty i wszystkich pozdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia z Zabierzowa B
a coś więcej o Kubusiu nie powiesz czy czegoś mu nie brakuje wydaje mi się że przez te niektóre wypowiedzi na tym forum boisz się powiedzieć czy czegoś Kubie nie brakuje , nie bój się bo myślę że są tu jeszcze osoby które by chciały pomóc . Proszę te osoby jeśli takie są niech się tu odezwą i pokażą że Kubuś i rodzice nie są sami a znam ich i to są dobrzy ludzie choć zagubieni w tej sytuacji , Karoliny nie znam dobrze ale Grzesiek zawsze pomagał innym jak mógł tzn. naprawia ludziom komputery , telefony itp. i jak ktoś nie ma to nic nie bierze za to , umie też pomagać innym rozmową i sercem , byłam u nich kilka razy i wiem że dają sobie radę ale czasem potrzebują wsparcia a wy na tym forum zrobiliście z nich patologie i nie wiadomo kogo a to są dobrzy ludzie to moja wypowiedź i chcę pozdrowić i podziękować osobą które pomagały i pomagają Madzia z Zabierzowa B oraz kilka innych osób które dziękują za pomoc życzymy wszystkim dużo szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama roczniaka
mysle ze jezeli ktos bedzie chcial pomoc tej rodzinie to napisze bezposrednio na maila do taty Kubusia i wtedy sie dowie czego Kubus potrzebuje najbardziej. po co Pan Grzegorz ma wymieniac wszelakie produkty potrzebne dziecku? zeby znowu sie zlecialy te hieny i obrzucily ich blotem ze zebraja? chcecie to pomagajcie anonimowo kontaktujac sie z tata Kuby bo to nie jest odpowiednie forum. za duzo tu zazdrosnikow i sfrustrowanych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnialam nicka
Panie Grzegorzu Kubus jest przeslodki i prawie go nie poznalam:) urosl i i juz ma duzo wloskow:) jest cudowny i duzo szczescia zycze. na pewno nasz maly bohater pokona chorobe i bedzie ona tylko niemilym wspomnieniem. tego zycze wam z calego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co stalo sie
z paulinap?co,zrobila jedna zbiórke wsród znajomych po 10 zł i na tym sie skonczylo?byla taka oburzona,ze dziewczyna prowadzaca bloga zrezygnowala z tego,podjela sie prowadzenia str.na fb a teraz cisza?nie ma zadnego wpisu,zadnego zdjecia! p.s Kubus bardzo wyrósł.słodki maluch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a a ana ana a a
A co się stało ze stroną na FB? Ta jedna pani poinformowała że ktoś inny prowadzi ale ta nowa pani żadnych wpisów nie dodaje? Też zrezygnowała? przecież tak tutaj agitowała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz tata Kubusia
pani Paulina prowadzi stronę o Kubie tylko z naszej winy nie ma nowych informacji bo ostatnio jeździmy od badania do badania i nic nie wiemy jak się czegoś dowiemy to poinformujemy przepraszamy za brak informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorzu.......
czy macie już jakieś wyniki badan? Jak się czuje Wasz Kubuś? Prosimy o kilka słów... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×