Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ullllikkkkk

10 mcy i prawie samo mleko... co robić?

Polecane posty

Gość ullllikkkkk

moj synek ma 10 mcy i prawie nic nie je poza mlekiem, interesuje sie jedzeniem, zawsze sprobuje, cos tam skubnie i koniec... je prawie samo mleko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odbierz mnie źle, ale chyba Cię nie minie "wciskologia"... Dziecku można wszystko wprowadzać powolutku i na spokojnie, po odrobince, ale jeśli mały interesuje się jedzeniem i coś skubnie to idź za ciosem. Wiele dzieci wcale nie chce próbować żadnych nowości, ale jeśli nie ma totalnego oporo na coś, nie ma nieprawidłowych reakcji ze strony organizmu to nie zdawaj się na "rozsądek" dziecka, tylko wprowadź daną rzecz do jadłospisu i już. Jak tylko dziecko kwęknie to nie proponuj od razu mleka, tylko staraj się, aby zjadło to, co Ty chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullllikkkkk
jak mam mu niby na siłe wszystko wciskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullllikkkkk
uppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terracotta
Nic na sile, tylko mlotkiem ;) A tak na powaznie ... po prostu daj mu na obiad np zupe... i niech zje ile zje ... nie wciskaj na sile, posilek moze trwac 20-30 minut i lie w tym czasie zje to jego ;) ale nie proponuj mu nic innego "zamiast" ... i nie podawaj mu nic dodatkowego az do nastepnego posilku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez tak nie moze
byc, ze samo mleko dziecko w tym wieku zjada, przeglodz go i daj mu sloiczek, a nie mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ma 11 i to samo
nie wiem juz co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kukułka.
to jeszcze nie tragedia. U mnie było to samo.Myślę, że do roku ma czas i nic się nie stanie. Moje dziecko ma ponad 1,5 roku i do tej pory samo niczego nie zje. Jak łyżką karmię to zje, ale mleka, kaszek i tak zjada najwięcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×