Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ghghdfghhhhhhhhhhfdddddddddddd

Ogrzewanie w bloku - niech mi ktoś pomoże!

Polecane posty

Ja tez sobie nie wyobrażam, jak można nie grzać. Teraz mamy w pracy 17-18 stopni, wszyscy chodzą, narzekaja na zimno i piją herbatę, zeby się rozgrzać. Mojej szefowej nie ma, u niej ogrzewanie jest wyłączone i nikt nie chce do niej wejść, żeby czegoś poszukać. Tam jest chyba 5 stopni! Kiedy na dworze jest -20, to nie ma sił, aby w niegrzanym pomieszczeniu była znośna temperatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emanuelka - nie rozumiem, nie mozesz sie przeciwstawic mezowi?? ja pierdole, dlaczego on zakrecil ogrzewanie? jak ty sobie mozesz na to pozwolic skoro marzniecie przez niego? tymbardziej, ze zarabiacie kupe kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z was za sknery
U nas była awaria i spadła w mieszkaniach do 17 st temp to mało się mieszkańcy nie wściekli, że ziąb. Powiem Wam dlaczego jest jak jest. Bo oszczędzacie i wtedy sąsiad musi was ogrzać. A sam nie zapłaci za wsystkich. Mniej poboru- wyższa cena jednostkowa,bo wszystko kosztuje. swoją drogą to ostatnie kurestwo czekać aż ktoś zapłaci za to żebyście i nie marzli i jeszcze narzekać, że mało zwrotu. Takich to się powinno eksmitować z dala od normalnych ludzi. Jak można lubić 12 st w mieszkaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w ogóle nie włączam
:-D czy ja pisałam, że mam 12 stopni w mieszkaniu??? kaloryfer w kuchni jest zaraz obok okna - więc gdy okno jest otwarte - a w kuchni prawie cały czas jest - to jest zimno. I po drugie - czytać ze zrozumieniem! LUBIĘ jak jest chłodno. I nie będę się przegrzewać ze względu na sąsiadów. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
No faktycznie bys sie przegrzała jakbys odkreciła grzejniki przy takich mrozach jak sa ostatnio.Tylko by zdjeli podzielniki u Ciebie w mieszkaniu a odrazu byś nie była taka gorąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia1994
Mam pytanie!!!!!!!! mam mieszkanie wykupione na wlasnosc ogrzewanie jest wliczone w czynsz. ogolnie nie mieszkam w tym mieszkaniu ale co miesiac oczywiscie je oplacam w styczniu bylam tam pare razy na jakies 6/7 nocy i oczyiscie odkrecilam grzejnik, teraz przyszedl mi rachunek ze musze doplacic za ogrzewanie bo za duzo uzwalam przyszlo mi do zaplaty 300zl rozmawialam ze znajoma ktora mieszka w tej samej kamienicy lecz nie ma wykupionego mieszkania na wlasnosc i ma wieksze mieszkanie ( ja mam 18m a ona ma jakies 35m ) i ona powiedziala mi ze maja odkrecone grzejniki codziennie wec 31 dni w miesiacu i nie przychodzi im nic ze maja jakies zadluzenie. Co mam teraz zrobic? czy spoldzielnia mnieszkaniowa mnie oszukuje ? jak to sprawdzic ? Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się dziwisz, napisz reklamacje , powinni ci odpowiedzieć dlaczego tak dużo płacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
hej przeprowadziłam się do bloku i mieszkam tutaj od listopada.Kiedy spodziewać się rozliczenia za ogrzewanie ? na razie nic nie przyszło a sezon grzewczy zakończono 15 maja (informacja ze strony spółdzielni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×