Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luizaaa,,,,,,

mam ogromny problem z moim

Polecane posty

Gość luizaaa,,,,,,

nauczycielem nie wiem co z nim zrobić , zaczęłam studia w tym roku ten człowiek jest chory na głowę mam tylko problem z jego przedmiotem nie chciał mi zaliczyć semestru dopóki nie zgodziłam sie z nim umówić ,boję się go to jakiś zbok , bożę jak się z nim spotkałam ten zboczeniec mnie obmacywał i nie tylko ja nie wiem co z nim zrobić teraz mi semestr zaliczył ale ja nie mam ochoty sie więcej z nim spotykać a już chciał się znowu umawiać ale powiedziałam że nie mogę teraz to zagroził że on nie będzie czekał tylko zrobi swoje . kurde pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja slyszalam................
nagraj go na dyktafon i zglos gdzie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie dyktafon, nagraj
rozmowę, a potem idź do dziekana czy rektora i spokój. inaczej oskarżysz gościa i możesz mieć kłopoty bez dowodów. myśl trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizaaa,,,,,,
boże weź przestań co by było jak by się on o tym dowiedział , a zresztą co by było jak by wyszło na jaw że ja się z nim spotkałam jaki wstyd jeszcze by to moim rodzicom powiedzieli chyba bym umarła mieszkam w akademiku 100 km od mojego domu więc moi rodzice by już sobie całkiem pomyśleli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizaaa,,,,,,
jakies inne rady jak go się pozbyć tylko nie te z dyktafonem bo sie boje i tego nie zrobie ja to już wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruitessssss
nie ma cooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asddas
tak i dziekan napewno ebdzie zawchwycony ze go nagrywasz jego pracowników dyktafonem. powiedz o tym dziekanowi, ale nie mow ze kogos nagrałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×