Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam 26 lat

jaka reakcja?

Polecane posty

W lutym skończę 27 lat. Nigdy nie miałem dziewczyny, nie uprawiałem seksu ani nie całowałem się. Jak byście zareagowały, gdybyście się dowiedziały o tym, że osoba, którą znacie i która ma 27 lat, taka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaduła!!!4
... Cisnie się na usta cos w stylu "ja pierdole".., Wyrazy podziwu.. :O Po dluzszym zastanowieniu wydaje się to słodkie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaduła!!!4
Hmmm... Ta Twoja niewinnosc i w ogóle... A dlaczego jeszcze nigdy tego nie robiłeś? Jestes nieatrakcyjny czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalam kiedys takiego wojtka,ktory mial 27 lat i byl prawiczkiem,mieszkal z mama i nie pracowal. mial kota i uzalal sie nad soba przy komputerze. MASAKRA. zachowywal sie jak maly chlopiec. wiecznie mial jakies fochy. tolerowalam go takiego jakim byl poniewaz jest tolerancyjna. ale ktorys raz znowu sie na mnie obrazil nie wiadomo o co i koniec. nie chce mi sie juz z nim pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam zadawałem sobie wielokrotnie to pytanie, ale jakoś nie potrafię na nie nic sensownego odpowiedzieć. Wygląd nie jest zły, więc to na pewno nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaduła!!!4
Moze masz jakąś blokadę.. Zakochhales się kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaduła!!!4
Zaiste - rzadkie i niespotykane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław_K
Cześć, mam na imię Jarosław, Ja też mieszkam z kotem i z mamą i nigdy nie uprawiałem seksu. Może sie zaprzyjaźnimy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanannanananna
Ja bym chciała takiego faceta! Pod warunkiem, że nie jest cipą i nie jest obleśny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka reakcja-może lekkie zdziwienie,ale w ogóle nie przeszkadzałoby mi to! dla mnie liczyłyby się zupełnie inne wartości niż fakt posiadania wcześniej dziewczyny czy całowania się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiesz szczerze ,ze czasem jak sobie pomysle o takim prawiczku to mnie to kreci. ale wszystko mija jak sobie pomysle ,ze mama mu pierze gacie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mieszkam z żadnym kotem i mamą, dajcie sobie spokój. Czy mam blokadę? Pewnie tak, ale nie wiem, jaka jest jej przyczyna. Zakochać chyba nigdy się nie zakochałem, bo nie miałem zbytnio kontaktów z dziewczynami na płaszczyźnie prywatnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaduła!!!4
Moim zdaniem to cos cudownego,gdy facet daje swojej dziewczynie swoje prawictwo, niewinnosc.. Wow.. Jak wspomina pani wyzej - jesli nie jestes cipą, tj. mięczakiem i dobrze się bijesz i nie tchórzyss, to masz duze szanse znalezc super uczzucie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosławie_ K- kłamczuch z ciebie okropny-uprawiałeś sex ze mną!!nie ładnie tak oszukiwać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadula: sorry, ale nie obracam się w środowisku, w którym się bije, więc wybacz. Nie jestem chłopcem z podwórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzę też nic romantycznego w- jak to napisałaś- oddawaniu swojego prawictwa( co za określenie, fuj). Są to na pewno jakieś problemy psychiczne i nie ma w tym nic romantycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaduła!!!4
Czyli jestes cipą? Np wyobraz sobie sytuację, ze idziesz z ukochaną na imprezę, jakis gach się do niej podwala a ona tego nie chce. Co robisz w tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to idz do psychiatry, tam moze ci ktos pomoze. jak nie to bedziesz prawiczkiem do konca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaduła!!!4
Oddawanie swojego prawictwa - Twoj pierwszy raz Jesli nie widzisz nic romantycznego w pierwszym seksie to po co pytasz, jaka reakcja i w ogóle?? Hę? Cos raczej na tle psychicznym masz... No bo seks ktory jest dla Ciebie "fuj"?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x men x
27letni prawiczek który nie jest prawiczkiem z wyboru, musi być ciota.albo psycholem jakimś co przed ekranem kompa z grucha w garści się zawiesił.każdy w miarę normalny facet już jak ma 20lat a będzie prawiczkiem będzie gonił za dziewczynami do skutku,chyba że z wyboru ale wtedy to myślę że nie mógłby się od kobiet opedzic.ten to ciota na stówe.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×