Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dawidek łazy

najostrzejsze laski z erotycznego

Polecane posty

Pisać mi wszędzie wolno , a jestem tutaj bo ktoś mnie tu wymienił i ciągle się zastanawiam dlaczego skora ja z tych grzecznych jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w stanie stawić czoła Twojej nieograniczonej wyobraźni:)kolejne wyzwanie:) podoba mi sie. Gumowy, jesteś tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joe teraz pracuje będzie póżniej pewnie , wpadnie podkręci atmosfere i poleci :) A cuż jeszcze lubisz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumowy sie tutaj gdzieś czaji;) widziałem go na innym temacie ale niestety nie zdążyłem odpowiedzieć bo go zamknęli. Lubię niebywale długie gry wstępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie doprowadzać do szału z poządania , lubię uwodzić partnera, no i cuż trzeba mieć silne nerwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyindywidualizowany
Jak to nie wiesz dlaczego zostalas wymieniona? Przeciez temat to ktore kafeterianki sa najostrzejsze a ja uwazam ze Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyindywidualizowany
Uwazam tak po tym co piszesz pod roznymi tematami. Moim zdaniem jestes seksowna, namietna, swiadoma kobieta. Do tego ten nick wyobraznia mnie rozpala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam ze takie uwodzenie, podkręcanie itp.jest najlepsze:) facet i kobieta płonący żądzą. Rozpaleni do granic, wiedzą co zaraz nastąpi ale odkładają ten moment jeszcze na chwilę. Zeby potem rzucić sie na siebie z niepohamowana żądzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inny Widze że się rozumiemy:) Najbardziej smakuje jak się człowiek trochę pomęczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa to odnośnie tego dawania dupy:) bo widziałem ze pisałeś do mnie. Chodzi o to ze to stwierdzenie nie kojarzy sie jedynie z fiaskiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa to odnośnie tego dawania dupy:) bo widziałem ze pisałeś do mnie. Chodzi o to ze to stwierdzenie nie kojarzy sie jedynie z fiaskiem:) ale to juz nieważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wiem, ale jak zaznaczyłem, rąk zwykło się mówić, gdy coś puszkę nie po naszej myśli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie stały bywalec
To jest nas dwóch wyindywid. też zwróciłem uwagę na nicka. Myślę Katherina że jesteś ostrą, niepohamowaną, wyuzdaną suką która wie czego chce tylko ten wiek:( nie miałem tu na myśli nic złego, z mojej strony to komplement nie obelga. Jak się jeszcze znajdzie ktoś naszego zdania to założymy klub uwielbienia dla Katheriny23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz się zastanawiam czy to dobrze czy nie , takie zainteresowanie moja skromną osóbka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×