Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dawidek łazy

najostrzejsze laski z erotycznego

Polecane posty

Ciepłe lato domek nad jeziorem wynajeliśmy ze znajomymi . Nie widziałam się ze swoim prawie pół roku i właśnie tam mielismy się spotkać . Przyjechałam jako pierwsza i postanowiłam zaczekać na niego w naszym pokoju. W końcu się zjawił. Pierwszy długi namiętny pocałunek połączony z szybkim zrzucaniem ciuchów. Spragnieni totalnie siebie aż do granic. W sumie wted pierwszy raz mu loda zrobiłam. ale pieścił mnie tak namietnie, a każdy dotyk rozpalał skórę do czerwoności, ogień narastał i we mnie i wnim . Gdy już bylismy na wysokich obrotach co w sumie długo nie trwa, obrócił mnie tyłem do siebie i zerżnął tak że krzyczałam z rozkoszy. I w sumie tak kochaliśmy się całą noc złaknieni siebie nawzajem , to był dziki namiętny seks. A najlepszy dlatego chyba, że długo na niego oboje czekaliśmy:) To skrótowa wersja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam dobrej nocy życze wszystkim a Nowemu żeby w końcu z krzyża spóścił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przejmuję pytanie do zadania - latte, ile orgazmów miałas pod rząd, ale... takich, które sama sobie sprawiłaś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez zrobienia loda nie ma opowiadania. To się wysiliła dziewczyna. :O Super :O Wydrukuj to sobie i spróbuj trafić tym w kosz na śmieci. :) Już nikt nie będzie Cię męczył dlaczego Legia Warszawa ma zagrać z Wisłą Kraków. :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha to mi się trafiło pytanie na "dobry wieczór" :D sama sobie przysięgam ze jeden, zdecydowanie wolę serię orgazmów zafundowaną mi przez faceta ;] teraz ja zadaję? komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała ale słodziutkaaa- umówiłaś się kiedyś na sex z facetem z netu? jeśli tak, ile razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×