Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dawidek łazy

najostrzejsze laski z erotycznego

Polecane posty

jestem wnuczką myśliwego, a dziadek zawsze mi powtarzał na polowaniach: jak już ustrzeliłaś jedną kaczkę, to strzelaj do następnej, ta pierwsze nie odleci, poczeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra Inny, Twój czas minął :P Katerina, czy całowałaś się z kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam się wcisnąłem i też mi nie na rękę by kojarzono mnie z tym dmuchającym na świeżo pomalowane paznokcie projekcie Katerina23 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katerina, przy ostatnim seksie nie było z przyczyn "natury naturalnej" - nie zdążyliśmy skoczyć pod prysznic :D Katerina - gdzie najdalej zabrnęłaś z kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arr Do końca kochana nie zostawiam roboty w pół drogi:) brunecik chadzasz bez gatek po mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochlebne posty zmieszały się z tymi mniej. :P Chyba masz Katerina23 opłaconych klakierów ? Oby tylko wyklaskali odpowiedni rytm... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokój, Katerina, zignoruj ;) brunecik, zadajesz teraz pytanie, JEDNEJ osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunecik, nie, noszę bieliznę :) i pytanie zwrotne - poznałeś kiedyś kogoś stąd na zywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że nie, nie ufam ludziom z kafe :) Katerina - opisz najlepszy seks w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie :) Chcę tylko udowodnić, że jeszcze wszystko przed Tobą i daleko Ci do "lasek", które przez swój temperament, lub jego brak, wpływają ( chociaż to za motzne słowo ) ale jednak mają coś do napisania. :) A nie co Ty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×