Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiem że to głupie i juz tego

Nie śpię już 3 dni bo mam zjazd po kresce. Co zrobić żeby zasnac?

Polecane posty

Gość amfka
zajaraj sobie kobieto a tak w ogole to jeszcze będziesz miała czas by spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tester
Wczoraj pierwszy raz w zyciu przycpalem koks, dlugo nastawialme sie psycicznie, bylem ciekawy czy to wgl jest cos wartego sprobowania czy totalne placebo jak w przypadku trawska. Musze przyznac ze byla moc..... tez nie spie cala noc ale tez nie lunatykowalem tylko grzecznie cala noc lezalem z zamknietymi oczami, to tez regeneruje organizm. Jest u mnie 5:38 jest juz jasno ptaki cwierkaja. Waga po jednym zazyciu spadla masakrycznie, wgl nie czuje glodu a brzuch mi burczy jak smok. Wlasnie grzeje mleko I zweryfikuje czy mi pomoglo, napisze potem jaki efekt, mam nadzieje ze duuuzo potem :) Moral? nie cpajcie, lepiej jest sie napic od czasu do czasu niz faszerowac sie chemia, bo chwile twoj mozg bedzie pracowal na 180%, ale nie przewidzisz jaki moze byc tego skutek uboczny, jak twoje cialo zareaguje nawet po wciagnieciu/polknieciu tego samego co inni. a jesli naprawde chcesz chociaz sprobowac jak ja, popros kogos zeby cie nadzorowal przez caly okres trwania az do czasu az pojdziesz spac. PS jeszcze tylko chce sprbowac grzybkow/lsd I moja przygoda z cpaniem sie konczy :) Pozdrawiam cpunow ze zdrowym rozsadkiem, reszcie zycze smierci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg niczego nie da, raczej wszystko zabierze, albo obieca i nie da. Wszystko po to żeby się nacieszyć naszym bólem. Bóg jest nienawiścią. Takim objawia mi się przez całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchajcie tych głupot najlepiej .......... po małej i spać; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P*****le. Weź się napij po Czesławie? Życzę powodzenia. Tak samo jak zapal sobie ;) tylko debile J****e Czesław to nie feta. Polecam ci wybranie się na szpital p********ie typu zadzwoni na psy... a pojęcie jak tajemnica lekarska znacie? Powodzenia 3 dni ... ja po 1 gramie nie śpię max 2 nocki. Może cpalas mefedron i nawet pusta strzała o tym nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierzesz gowno i jestes gowno. Nie cpaj i zaczniesz zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wczoraj wziąłem risset xd czy coś tez mam kłopoty ze snem ale 3 dni chyba że cpasz 3 dni nie wal dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poza tym lepiej wode niż jointa po joincie dobry kocioł będzie po wudzie usuniesz tylko sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JARAM SE BLANTA
W TYM WŁAŚNIE MOMENCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja nie spałam 24 godziny i byłam padnięta ;) Jak zaśniesz to będziesz spała z 2 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze ze to 4 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koteczkaa
Ja pierdole masz problem nie bedziesz spala juz do konca zycia hahah... dziecinada dali ci etopiryne i se faze wjebalas bys musiala wpierdolic tego 5 naraz zeby 3 dni niespac bez poprawki ...zapal se blanta mi zawsze pomaga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do budy koorfa wasza mac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amfa to nie byla jakiś dopalacz zmieszany pozdro a co do spania to hydroksyzyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P*****lnij drugą kreskę to Ci pomoże. Chociaż w domu posprzatasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor nauk pitnych xd
Dokładnie 3 piwka tylko na szybkości wypite no i zalatwione chodzi o to żeby załapać p**de ale alkoholowa lepiej iść spać i obudzić się z kacem niż nie spać ;) a wiem co mówię bo sam szukaLem lekarsta i to jest najlepsze ... ps a coś ty brała ze trzyma aż 3 dni mefedron ? Czy ki huuuuj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jepane alkony, cpuny i palacze. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.07.11 Jepane alkony, cpuny i palacze. pechowiec.gif Xx Ćpun bierze cały czas albo bardzo często a ktoś kto robi to raz na jakiś czas to nie ćpun.A jeśli ktoś nie rozróżnia to niech się nie wypowiada na taki temat tak jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hansos
Ha ha ha he xen jest to nasza bania. Po nim juz nie spie 3 dzień. A wziąłem 0,5g od piątku do soboty 18 godziny. Trudno mam nauczkę. Nie powiem euforia jest the best. I sex do tego jest mega. Zawsze biorę z moja dziewczyna 1 g na dwóch. Ja tam nie powiem po 20 godzinach cos zjem. Lubie sport kulturustyke. Powiem wam tak jak sie weźmie dwa razy w miesiącu weekend. Po po weekendzie od stawiam poniedziałek cwicze wtorek czuje sie ze różne środa nabieram siły czwartek jest moc piątek siła moc witalnosc. Sobota he xennn niedziela 24 godzina usypiam z moja ex ale po ostrych seksie. Dlatego pamiętajcie dużo nabialu, witamin, wapnia, oliwy z oliwek jedna mała lyzeczke i zobaczy cie jest spanie piękne rano wstajesz wypoczety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orson
Dnia 8.02.2012 o 20:23, Gość wiem że to głupie i juz tego napisał:

Proszę o poważne odpowiedzi.

Wypij z 2-3 piwka lub zapal bucha jeśli palisz albo to i to na pewno pomoże bynajmniej ja tak zawsze leczylem xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feta

Jak tam faza, trzyma jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Futrzak
Dnia 8.02.2012 o 21:02, Gość kobieta ze sporym biustem napisał:

Sami cię zabiorą po 4 dobach bez snu, bo stracisz przytomność 🙂

Ja osobiście nie spalem od poniedziałku rana do piątku popołudnia przy tym nornalnie chodząc do pracy więc nie powiedziane ze straci przynosc, teraz jak to pisze to aktualnie nie spie 75 bodajże godzin i żyje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×