Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiem że to głupie i juz tego

Nie śpię już 3 dni bo mam zjazd po kresce. Co zrobić żeby zasnac?

Polecane posty

Gość autorko topiku no i jak
się czujesz? Udało Ci się wreszcie zasnąć???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem że to głupie i juz tego
Ale ci się udało bo akurat jestem na kafe. Na szczęście zasnęłam dziś w nocy ale dopiero koło 2 a wstałam o 8. Teraz też mi sie nie chce spac ale mam nadzieję zasnąć przynajmniej na te 8 h dziś w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko topiku no i jak
no to życzę Ci abyś mogła wreszcie normalnie się wyspać:)Fajnie też,że udało Ci się choć trochę pospać.Teraz w ogóle ciężko ze snem, bo pełnia wczoraj była.Także nie moglam dlugo usnąć(a nic nie brałam ostatnio:D) Więc żeby zasnać wypiłam 2 małe lampki koniaku,spałam jak dziecko;)Polecam alkohol w małych ilościach jako usypiacz:) Pozdrawiam i spokojnej nocy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin _28
tez kiedys tak mialem,u mnie pomagalo ostre skopcenie sie zielskiem.Chyba z 5 nabitek pod rząd wypalilem i padlem.Nie wciagaj wiecej tego goowna,mi tylko zaszkodzilo,ale na poczatku bylo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjgjghjmghmghm,
po ch*j zes brala to swinstwo. lepeiej sie uchlac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czujesz ze jestes jeszcze nazarty i jak piszesz ze nie spisz tam 3 dni czy iles to, idz do łóżka i poprostu daj oczom odpoczac, poleż sobie kilka godzin sluchajac muzyki ale miej zamkniete oczy. To naprawde pomaga do tego jedz cos na siłe bo ciezko jest cos zjesc, ale jak zjesz nawet te 2 kanapki to odrazu sie poczujesz lepiej. tak po 2-3 dniach bez snu oczy sa wymeczone i masz "halucynacje'', widzisz jakies cienie przemieszczajace sie, widzac katem oka dlatego to co pisalem up :>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, wmuś w siebie coś ciepłego do jedzenia, a po kilku minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie mam to samo
Pomaga bardzo ten sok Multiwitamina z Magnezem z Tymbarka - trzeba cały litr wypić, ale przynajmniej nie zgrzyta się tak masakrycznie zębami. Na odwrócenie anoreksji i bezsenności pomogą dwa piwa. Bólu głowy niestety za cholerę nie idzie zlikwidować, trzeba się przemęczyć te 12 godzin. Ja p...lę, a mogłem pozostać przy morfinie. Ona zawsze robi dobrze, a zjazdów nie ma wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeu skad ja to znam. do tego jakies stany depresyjne sie wlaczaja. tego nienawidzilam. ogolnie impreza super gorzej jak schodzi. dlatego juz tego nie wacham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienormalna jestes hydroxyzyne??? w takich ilosciach uszkadza watrobe i to jak, poza tym serducho moze nie wytrzymac, juz tyle prochow wciagnela ze kolejne jej niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie jednak są głupi, sami się trują może i dobrze bo dzięki temu jest selekcja naturalna "survival of the fittest"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapal sobie blanta to usniesz na 99% xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypij alkohol. Zawsze mi pomagal na zjezdzie. Poza tym, sprobuj z tym skonczyć, tak jak ktoś napisał wyżej maratony śą do d**y. Po takim maratonie skonczylam z cpaniem raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostalas porazona zadko ale sie zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaparz sobie ziol dzirawca melisy przykyj spodeczkiem dobre sa parzone bardzo dlugo,do tego mozesz wziasc melatonine nawewno pomrze.Ziolka sa wspaniale.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mogę się wypróżnić, boli mnie brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To byl jo
Opcja Nr.1 - 2 jointy i śpisz jak zabita :P polecam Druga opcja dużo alko :P tez zaśniesz ale potem kac itp. wiec poleciłbym raczej opcje nr 1 (Zdrowsze itp.) 3 opcja tabletki NASEN, na recepte ale może macie wtyki :P Nie ma szans aby nie zasnąć :P Pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spytaj tych z ktorymi ćpałaś i nie rób przypału na necie bo pały już się Tobą zainteresowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaaaaaaghfhhgg
Odpowiedzi na take pytania szukaj na hyperreal a nie na kafeterii. Hyperreal forum ma odpowiedzi na wszystkie odpowiedźi (prawie). Na zjazdy kodeina albo benzodiazepiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapal blanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że ktoś już namierza tych narkomanów z powyższych wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElAtom
Najlepsza na zjazd jest contra. Nie chodzi o gre w pegazusa a o mała dawke środka który sie brało. Ja osobiscie po jakim kolwiek temacie nie klade sie spac na siłe, dopiero gdy zrobie sie senny. Trzeba pogodzic sie z losem niestety. Mam znajomego który czesto lubi pososzowac na nartach. Któregos razu gdy razem zrobilismy sie dobrym tematem on poszedł spac normalnie a ja siedziałem cała noc czy tam łaziłem nie wiem gdzie. Gdy wstał pytam jak on to robi ze spi, a on na to "...najwazniejsze to o niczym nie myslec co nie przychodzi mi z trudnoscia..". W sumie prawda. Po fecie czesto ale nie wszyscy maja efekt placebo. Kilku znajomym mógłbym posypac proszku do pieczenia a i tak by nie spali do rana, powaga:) A gdy juz nas dopadnie zjazd to kapiel kilka bananów, mleko, truskawki, jagody wszytko co jest w szejker zmiksowac wypic. Jakies witaminy do tego basen bieganie wiem ze na zamule to ciezka opcja. I co najlepsze dobry sex, tylko nie walic konia bo to jeszcze gorzej zamula!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElAtom
....i zapomniałbym o najlepszym czyli buszek i browarek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka z osiedla
zapal jointa, pomaga serio. zjaraj sie i bedziesz spać jak dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak już tyle nie śpisz to możliwe ze zejdziesz całkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój kuzyn miał tylko 24 lata i tez juz go nie ma, przez te kreski, polecam wszystkim młodym na ciekawy sposób zejscia z tego swiata i cudowny sposób zniszczenia zycia sobie i rodzicom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porobiony kosciotrup z hadesu
Wiem ze to glupio zabrzmi , ale woda z vegeta pomaga wiem z wlasnego doswiadczenia , sam teraz pije tylko ostrzegam ochydne i rano zalepa 4 razy gorsza niz na kacu :) ale odradzal bym ci brac to gowno bo potem to ci glowe zryje jak kumplowi. Jemu to juz tylko psychiatryk a im dluzej tym gorzej z tym skonczyc wiem po sobie. ;) a przed toba cale zycie, dobra bo sie rozpisalem. Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań ćpać!!!! Dzisiejsza młodzież jakaś popierd*lona, pakują ten syf w siebie a potem płacz bo jakieś skutki uboczne. Zacząć myśleć przed braniem syfu i problemu nie będzie wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×