Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytankoooo

Co sądzicie o takich butach ?

Polecane posty

miałam podobne tylko czarne i na niższej koturnie. i już sporo czasu temu gdy nie były jeszcze takie modne :O wtedy mi się podobały, teraz takie nawet na bazarach są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytankoooo
Mam 180 cm wzrostu czy to pasuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się nie bardzo podobają. Ale każdy ma inny gust. Ważne byś Ty czuła się w tym dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nosiłam takie wysokie, bo niska jestem, a w połączeniu z czarnymi spodniami to już w ogóle sprawiałam wrażenie długonogiej :classic_cool: teraz się przerzuciłam na martensy i w tyłku mam optyczne wydłużenia. Ty masz z pewnośćią długie nogi, więc Tobie nie potrzeba takich butów, chyba, że Ci się podobają to noś. nikt nie ma prawa Ci tego zabronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piczkowatości
super, z chęcią bym sobie takie sprawiła. bardzo lubie na koturnie buty bo są stabilne i wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytankoooo
Bardzo podobają mi sie takie buty, w nich noga wygląda naprawdę zgrabnie. Ale boję sie że taka wysokość przy moim wzroście .. ? będę wyglądała jak wysoka koza, kiedy ubieram wysokie buty to każdy się odwraca na ulicy co jest irytujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Twoja wina, że większośc dziewczyn jest wzrostu niższego lub średniego, z resztą wielu facetów tak samo. nie powinnaś się tym przejmować. jeśli Ty czujesz się dobrze i zgrabnie i to je kupuj i nie martw się niczym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maed
piękne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piczko fajne te Twoje buty, chociaz tez bym wolała, żeby koturna była czarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś na pomarańczowo
haha jestem Twojego wzrostu i najwyższe koturny miałam 14centymetrowe :D w poważaniu głębokim mam zdanie innych. jestem kobietą, niezależnie od wzrostu. skoro niskie dziewczyny po 150 kilka centymetrów mogą biegać w tenisówkach, to ja mogę nosić obcasy i koturny. zabroni mi ktoś? nie. śmiesznie wyglądam? spoko, mnie śmieszą imbecyle bez znajomości zasad pisowni :P buty są niezłe, cena przystępna, ja bym kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytankoooo
Fajne Twoje buty piczko, chyba koturn niższy. To fajnie że macie takie zdanie, dodało mi to otuchy odnośnie wzrostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piczkowatości
ja mam 172 i tez sie na mnie dziwnie patrza ale coz zyjemy dla siebie nie dlA ludzi z ulicy :classic_cool: te szare autorko tez sa fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam na temat takic butów
to samo zdanie od lat - wyglądają jak kopyta, mało kto potrafi w nich chodzić i łatwo o komiczny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×