Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Radika

co mam zrobić ?? zostać i walczyć czy odejść??

Polecane posty

on nawet chciała żebym złożyła sprawę do sądu rodzinnego o odebranie praw ojcu dziecka i chciał być opiekunem prawnym ale nie pozwolę na to żeby taka nie odpowiedzialna osoba decydowała o moim dziecku i o to też ma żal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany -tego nie wiedzialam.To moze komornikem go przestraszyc -mam na mysli ojca dziecka.Musi byc wyjscie z tego patu. A ojciec nie przyjmie Cie , byscie normalnie mogly zyc?Rozmawialas z ojcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę ojciec już kiedyś mi pomógł ale on nie mieszka sam ma drugą zonę a między nimi jest różnie;/ nie rozmawiałam z nim o tym chyba nie mam odwagi ...zeby znów pchać mu się na głowę ... sama sobie to piwo nawarzyłam i muszę je wypić ... tylko nie mogę podejmować pochopnych decyzji żeby gorzej nie trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa jest już u komornika rok ... ale on nic nie może jak on nie ma pracy komornik mi powiedzial że te pieniądze są już nie ściągalne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radika, troche dziwne co piszesz. Czy Ty wogle masz zasądzone alimenty na dziecko??? Jeżeli tak, to jęsli ojciec dziecka jest bezrobotny, płaci Tobie je Państwo, a tatuś za narastający dług w końcu moze trafić za kratki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riatka -powiem Ci , ze koncza mi sie pomysly .Moze ktos wejdzie , ze swiezym pomyslem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia czemu dziwne ?? mam zasądzone już 3,5 roku ale jak byś się nie orientowała polskie prawo jest do dupy i w niczym nie pomaga tylko utrudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego kolegi ojciec jest bezrobotny, a matka dostaje na niego alimenty od Państwa, mimo, że chłopak jest juz pełnoletni, ale jeszcze sie uczy. Dlatego dla mnie to jest dziwne. Może popytaj prawnika, jak rozwiązać te kwestię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby dostać coś od państwa trzeba być samotną matka a ja jestem w małżeństwie ... tak to działa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem. ojciec mojego dziecka tez nie placil, zglosilam do komornika, po dwoch miesiacach dostalam od niego pismo ze ojciec dziecka jest niesciagalny. poszlam z tym pismem do mopsu zlozylam papiery i dostaje alimenty z mopsu, a ojcu dlug rosnie. nie rozumiem czemu nie masz alimentów na dziecko od panstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mopsu napewno nic nie dostanę bo nie mam stałego meldunku a opieka tego wymaga bo potem nie wiadomo od kogo mam te pienądze brać i wszyscy mają to w nosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za linki napewno poczytam póki co spadam za niedługo bo M przychodzi z pracy i nie chciałabym aby coś przeczytał że gdzieś coś piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia rozmawiałam ... ale ojciec niedawno wykupił mieszkanie i ma problemy z księgami wieczystymi coś ktoś tam pochrzanił i na razie nikt więcej nie może być zameldowany... nie wiem dokładnie jak to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to spróbuj na zameldowanie tym czasowe, może sie uda. jak masz ochote to napisz do mnie na maila. Creedka1985@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sun and fun one
typowe niestety.Osoby z patologicznych rodzin czy związków muszą przejść mega terapie, żeby podświadomie nie wybierać patologicznego partnera w swoim życiu. Wiej kobieto i to szybko. Nawet się nie zastanawiaj czy to ma sens. W każdym razie dla mnie to oczywiste. Miałaś ograniczoną zdolność do rozpoznawania czynów(gościa) i tyle. Żadne gadania czy kafe nic nie pomoże jeśli nie podejmiesz radykalnych decyzji.Jesteś z chorym facetem. Chroń dziecko, bo będzie miało te same wybory i jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×