Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasik:)

3 dni po terminie okresu jeden dzien brazowych plamien

Polecane posty

Gość KAROLCIA22
mi tak wyszły 3 testy i 4 zrobiłam strumieniowy a nie płytkowy i wyszły mega mocne krechy.starałam sie rok o dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
mi tak wyszły 3 testy i 4 zrobiłam strumieniowy a nie płytkowy i wyszły mega mocne krechy.starałam sie rok o dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
mi tak wyszły 3 testy i 4 zrobiłam strumieniowy a nie płytkowy i wyszły mega mocne krechy.starałam sie rok o dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
mi tak wyszły 3 testy i 4 zrobiłam stumieniowy a nie płytkowy i wyszły mega mocne krechy,rok starałam sie o dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
sory ze tyle razy napisałam ale nie chciało mi sie to zapisac a okazało sie ze tyle razy sie napisało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem w podobnej sytuacji. Zawsze miałam bardzo regularne cykle (28 dni) jednak dzis jest juz 32 dc i dalej nic.. jedynie rano dostałam brązowe plamienie, które było chwilowe i już zniknęło. Robiłam wczoraj test ale wyszedł negatywny (może wykonałam go za wcześnie)? Czy spóźniający się okres może być spowodowany tym że mam teraz gorączke 38-39 stopni - byłam u lekarza ale to nic poważnego, jakiś kilkudniowy wirus; czy może to jednak ciąża? Dodatkowo bardzo boli mnie krzyż, czego nigdy wcześniej przed okresem nie miałam. Ból ciężki do wytrzymania, bardzo nieprzyjemny... Proszę o odpowiedź, już mam jedno dziecko i szczerze mówiąc nie planowałam teraz drugiego ;) Test negatywny, a cały czas biję się z myślami, że to może być ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość82
Witam. Mam pytanko: okres spóznia mi sie 8dni dodam ze mialam regularne miesiaczki delikatne bóle brzucha piersi jakby napuchniete i dzis tzn 8dni po terminie mam delikatne plamienie. Czy jest szansa ze to ciąża????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×