Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Badmeets

Jak ubrac sie na silownie?

Polecane posty

Trzeba postawić na specjalne, sportowa ubranie, które będzie odprowadzać wilgoć na zewnątrz. A mało kto o tym myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na początek wykorzystaj to co masz w szafie, ja zaczynałam w krótkich spodenkach, staniku sportowym i najzwyklejszej koszulce. Teraz już całkiem długo ćwicze i postanowiłam zainwestować w lepsze ubrania. m.in. takie legginsy sobie sprawiłam: http://fraya.pl/produkt/leginsy-abebe/ i jest mega wygoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak odpowiedź po 4 latach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajkia
Na siłkę to na pewno wygodne ciuchy. Ja swoją szafkę do ćwiczeń zapełniam ubraniami z tego sklepu https://extremehobby.eu/pl/. Szybko przychodzi mi dostawa i super jakość ubrań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim wygodnie, tak aby Twój strój w żaden sposób nie krępował Twoich ruchów. Druga kwestia to odpowiednie obuwie na siłownie, wszystko to znajdziesz na Odziez-soprtowa.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam sobie ostatnio leginsy, stanik sportowy i top z internetu, wszystko Nike. Ze sklepu http://perfektsport.pl, tak mi się ćwiczy najwygodniej :) Na pewno żadne dresy, bluzy itp., bo przecież tak byłoby mi gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam chodzić na siłownię trzy miesiące temu, no i trochę się wstydziłam ćwiczyć w zwykłych szortach. Przeszłam po miesiącu na legginsy z oferty www.gymhero.eu i to był strzał w dziesiątkę. Już wyjaśniam, z jakiego powodu. Przede wszystkim jestem zadowolona z jakości materiału (nie ma prześwitywania i fajnie się szwy rozciągają podczas wysiłku). Nie boję się, że przy przysiadzie nagle coś pęknie. Według mnie legginsy, dzięki fajnym wzorom ukrywają niedoskonałości sylwetki. Z dobrą koszulką masz wszystko zakryte, nie trzeba się martwić o zakres ruchu. Schodzę w niektórych ćwiczeniach dość głęboko, no i legginsy wytrzymują spore obciążenia. Sporo moich koleżanek zamówiło legginsy, kiedy pokazałam kilka zdjęć z fitness. Jeżeli chcesz to ci podeślę fotkę w wiadomości prywatnej i zobaczysz, jak legginsy leżą na zwykłej kobiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam kilka zestawów bo chodzę i na siłownię i na zumbę ale ostatnio super sklep odkryłam http://www.fitstore.com.pl/ i musiałam sobie znów coś kupić bo tak mi się wszystko spodobało, z JTB mają rzeczy, bardzo fajnie zaprojektowane i jakościowo też super więc teraz zdecydowanie będę się trzymała zakupów u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka379
bokserka, legginsy albo bardziej obcisłe spodnie dresowe, no i oczywiście stanik sportowy. bardzo polecam Pretty Fitty, bo mają dobrej jakości ubrania i mega kolorowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeść ;) polecam zakupy w sklepie unicatshop.com dostaniecie tam idealne leginsy na siłownie i nie tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika_179
Przejrzyj esportshop.pl i wybierz coś dla siebie, będziesz ćwiczyć wygodnie i nie zbankrutujesz :) mam legginsy i koszulki i bardzo sobie chwale, a za dwa tygodnie jadę w góry i mam na oku wiatrówkę od nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz mieć obcisły stanik aby ci cyce nie wahały się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją przygodę z siłownią zaczynałam w ubraniach, takie jak miałam w szafie. Jednak źle się czułam i zachęcona przez koleżankę wybrałam typowo ubrania sportowe. Leginsy i top zamówiłam ze sklepu Cunazone i mogę polecić. Sprawdziły się super i używam ich cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze chodzę w legginsach sportowych i przewiewnej bluzce. Ważne, żeby ubrania odprowadzały wilgoć na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaw na wygodę i odzież, obuwie wysokiej jakości, wytrzymałe bo to ma największe znaczenie. Zerknij na Sport-trend.pl gdzie na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość streetke
Wiele osób traktuje siłownie jako rewię mody, ale chciałbym tutaj zaznaczyć, ze nie liczy się tylko to jak wyglądamy ale to jakie właściwości maja ubrania. Powinny: przepuszczać powietrze i wilgoć być wygodne nie mieć szwów i być z wytrzymałej tkaniny Jeśli szukacie dobrych termoaktywnych koszulek i szortów to polecam zajrzeć sobie tutaj: https://www.smmash.pl/fightwear/mma-shorts W sklepie stawiają zdecydowanie na jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszę szczerze, że nawet spodenki bokserskie będą dobrym rozwiązaniem. Ważne jest żeby czuć wygodę i były to faktycznie ubrania przeznaczone na siłownię. Na przykład takie : https://pitbull.pl/meskie/odziez-sportowa/spodenki.html W sumie, nie warto z siłowni - tak jak wspominane powyżej, robić rewii mody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joleee
Przede wszytskim wygodne legginsy. Polecam Freeme Yoga www.freemeyoga.com piękne wzory, wytrzymałe i szybka dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba kupić legginsy sportowe lub spodenki, bo w zwykłej bawełnianej koszulce można ćwiczyć przez pierwszy czas, a spodnie to inna sprawa. Sama ćwiczę w legginsach cunazone, od nich też mam koszulkę i bluzę na narty. Odzież dobrej jakości i nie za bardzo droga 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia97

Ja kupowałam ubrania do crossfitu na rcfp.pl i jestem mega zadowolona. Genialna jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Faktycznie, też przetestowałam ten sklep rcfp.pl i mogę polecić. Ceny świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buty do biegania, ciągów i siadów, to 3 różne pary...

Ja osobiście na treningi chodzę w butach do biegania, a do ciągów i siadów je zdejmuje.

Niezła jest seria Adidas power 4:

https://bestshoes.com.pl/pl/c/Cwiczenia-i-trening/33

Aczkolwiek polecam promocji szukać w sklepach online, jest znacznie taniej niż stacjonarnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×