Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czorcia7

Program do układania diety!

Polecane posty

Ostatnio wiele osób zwracało się do mnie z pytaniami dotyczącymi podstawowych zasad układania diety redukcyjnych i masowych. Udało mi się znaleźć program, który bardzo ułatwi Wam planowanie posiłków. [b]Co zawiera ten program?[/b] Znajduje się tam kalkulator BMI oraz kalkulator idealnej wagi Program potrafi obliczyć kaloryczność i składniki pożywienia, korzystając z dołączonej obszernej bazy danych (można także dodawać swoje potrawy). Znajduje się tam kalkulator spalanie kalorii Posiada ciekawą funkcję obliczania składników posiłku na podstawie ustawionych parametrów procentowego udziału węglowodanów, białek i tłuszczy. Link do programu --->[url=http://www.mocni.net/rozne/magdiet.zip] MagDiet[/url] Mam nadzieję, że z tym program układanie diety będzie dla Was dużo łatwiejsze. Dziękuję Tadeuszowu Olszówce za możliwość darmowego udostępnienia programu. Źródło: www.mocni.net Pozdrawiam Instruktor sportu KJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
O wiele lepszy jest Dziennik Posiłków Vitalmaxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie że nie. Przejrzałeś dokładnie ten program? Ja używałem obydwóch i twierdzę że Vitalmax jest dużo gorszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×