Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agatka2424

w ciazy na zwolnieniu

Polecane posty

WITAM wszystkich ja jestem juz od ponad 5 tyg na zwolnieni i straznie sie nudze juz nie wiem co mam z soba zrobic sprzatanie zajmuje mi godzine obiad tez a co dalej a jak tam u was n zwolnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicia Jagoda
skoro sprzątasz na zwolnieniu to znaczy, że dobrze się czujesz w tej ciązy, więc po co siedzisz w domu, zmiataj do pracy pasożycie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiioooo
a bardzo dobrze, ze siedzi w domu w ciazy :) ja tez siedze w domu od 4 tygodni :) Bo mi sie nie chce pracowac:) a skladki placilam juz 8 lat, wiec niech zus mi teraz wyplaci chociaz czesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo samo sie nie posprzata chyba a skro sie ma mieszkanie to trzeba o nie dbac i cos zjesc ale tak akurt czysprzatanie tok ciezko powycierac meble ,pozmywac itp haha smieszna jestes wole nie wiedziec co u cb w domu sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo samo sie nie posprzata chyba a skro sie ma mieszkanie to trzeba o nie dbac i cos zjesc ale tak akurt czysprzatanie tok ciezko powycierac meble ,pozmywac itp haha smieszna jestes wole nie wiedziec co u cb w domu sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiioooo
ja czytam ksiazki, ogladam filmy i zastanawiam sie czy nie zaczac sie uczyc jakiegos jezyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desca 85256969
ciąża nie jest chorobą, a jesli jesteś chora i masz zwolnienie to nie sprzątasz tylko się leczysz, odpoczywasz po prostu wykorzystujecie system, taka polska mentalnośc, jedzcie zdrowo, tyjcie i szukajcie zajęcia na nudę, powodzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie to nie choroba tylko w domu nie muse dzwigac skrzynek po 30kg stac na nogach przez 9 godzin itp jesli ktos sedzi za biurkiem itp to moze se pozwolic na prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem na zwolnieniu
w sumie od początku ciąży. Sprzątanie, pranie, prasowanie, obiady itd. to faktycznie godzina-dwie dziennie i człowiek się nudzi. Nadrabiam zaległości książkowe, chodzę na długie spacery, odwiedzam znajomych i rodzinę, uczę się języka, teraz będę chodziła na fitness dla kobiet w ciąży, bo koleżanka też zaszła i będę miała towarzystwo. Zanim mnie ktoś zaatakuje - pracowałam 8 lat na dwa etaty plus zlecenia, jadłam obiady tylko w weekendy, wstawałam o 5 rano wracałam do domu dobrze po 21-22 w zależności od dnia, jadłam w biegu, ciągle żyłam w nerwach (pewnie dlatego tyle lat się staraliśmy...) i mam teraz w d... pracę. Mam dość i należy mi się odpoczynek (w szczególności, że albo pracuje się w obu pracach albo idzie na zwolnienie w obu, nie można wybrać jednego etatu). I wcale nie dziwię się kobietom, że zdrowe idą na zwolnienie, pracodawcy traktują ludzi jak śmieci, a nerwy nie sprzyjają dobremu samopoczucia matki i dziecka. Jak nie teraz to już nigdy się nie odpocznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiopi
I po co ten atak na autorkę. Skąd wiecie jaką prace wykonuje? Praca fizyczna czy w cieżkich warunkach jest zakazana w ciąży. Co za ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jest na zwolnieniu
mam koleżankę, która jak tylko zaszła w ciążę i dała zaświadczenie w pracy to poproszono ją, żeby jednak przyszła ze zwolnieniem, bo nie mogą jej zapewnić innych warunków pracy, a przy obecnych w ciąży pracownika nie dopuszczą do stanowiska (odczynniki chemiczne, hałas i inne takie). A ci co atakują pewnie są zadrośni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×