Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

jak ubrany mężczyzna podoba się wam najbardziej?

Polecane posty

Gość ja to ja oczywiście
szukałam czegoś, ale nie znalazłam. Lubię facetów w fajnych jeansach i koszuli z podwiniętymi rękawami. Działają na mnie bardzo takie podwinięte do łokcia rękawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to ja oczywiście
No właśnie nie te:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre koszule mają specjalne guziki i języki do podtrzymywania podwinięcia...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to ja oczywiście
wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to ja oczywiście
Tak lubię Lubię mężczyzn w neutralnych kolorach brazy, czerń, biel, niebieski, szarości. Nawet jeśli ubrany jest bardzo ekstrawagancko(co czasem też lubię) to nie lubię jak jest zbyt kolorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fahrenheit Calvina Kleina, mmmm.... Ubiór-casual, sportowa marynarka, do tego koszula/ciekawy T-shirt, dobrze skrojone jeansy. Kolorystyka powinna być dobrana do typu urody. To mój typ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale różne , ciekawie wkomponowane kolory potrafią ożywiać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem jedna kolorowa rzecz to absolutny max w ubiorze. chodzi o jedną rzecz w całym ubiorze na-ciapaną kolorami - reszta ma być stonowana jednym kolorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
girl_with_dragon_tatoo dragon musiał by być niezwykle umiejętnie wkomponowany w odpowiedni wzór - inaczej porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to ja oczywiście
casual jak dla mnie to zbyt szerokie pojęcie, żeby ogólnie powiedzieć, że podobają mi się mężczyźni ubrani w ten sposób, ale kierunek dobry:D Kolor wkomponowany jest ok, chodzi mi o ogólne wrażenia kolorystyczne. Ma być naturalnie i neutralnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy, że jedna rzecz kontrastująca z resztą. Ogólnie podobają mi się ciemne kolory, tak więc miałam na myśli cały czarny/ciemny strój i np. zielona koszula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to ja oczywiście
męczysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie przeszkadzają, wręcz jestem ZA :D I żeby nie było, że tylko mężczyzna ma w moim mniemaniu wyglądać jak grabarz - sama też nie chodzę kolorowo ubrana. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Revolver-może mały make-over, hm? chcesz mnie przerobić w maszynie do szycia? ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to ja oczywiście
Może najpierw wklej zdjęcie, wtedy wspólnie popracujemy nad Twoim wizerunkiem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może najpierw wklej zdjęcie, wtedy wspólnie popracujemy nad Twoim wizerunkiem? moje zdjęcie odbija się w lustrze....- obraz zakodowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a krata bywa ciekawa .... zwłaszcza jeśli się ją nosi , a nie zza niej patrzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie jedyna ciekawa kratka to ta sławna iluzja - na ubraniach średnio mi się podoba i mało komu pasuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to ja oczywiście
też uważam, że krata może wyglądać fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×