Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

jak ubrany mężczyzna podoba się wam najbardziej?

Polecane posty

Gość luikjhvtrhyrtbjht
jeszcze nigdy nie zdążyło mi się spotykać z dobrze ubranym facetem!!!! chyba jakaś klątwa na mnie ciąży!!!! mój pierwszy facet jeździł na motorze i ubierał cały czas skórę lub moro!! potem był dresiarz no ale to było z 8/9 lat temu to jeszcze nie zwracałam tak na to uwagi więc mi nie przeszkadzało. Potem był chłopak totalnie bez stylu zakładał to co miał jakieś stare swetry, stare spodnie bo nie miał kasy. Jak kupował elegancka koszule to w realu za 20 zł:| potem był koleś w moro i dresach a potem koleś ubierający się na szaro- buro bez wyrazu i polotu a potem koleś co chodził w swetrze chyba 20 rok a jak się go zapytałam dlaczego to mówił że to dobry ciepły materiał więc dlaczego ma wywalać 20- sto letni sweter!!! porażka. A czapkę na zimę miał taką jak mój chrześniak !!!! z kolorowym znaczkiem z przodu!! chodził w jasnych spranych jensach jak kiedyś poszliśmy na zakupy ciuchowe chciałam żeby przymierzył ciemne klasyczne jensy ale on nie chciał bo brzydkie. Pokazałam mu fajną kurtkę to stwierdził że za droga po co tyle wydawać jak przecież jego stara nie ma jeszcze dziur i mole jeszcze jej nie zjadły!!! Się zastanawiam czy przypadkiem ja nie wyglądam w stylu jak oni bo chyba style się przyciągają. A teraz uderza do mnie kolejny dresiarz co z polarem i bojówkami się nie rozstaje. Dobrze że ja powoli zmieniam swój styl i wywalam stare nieodpowiednie ciuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7i7656u
kiedyś spotykałam się z takim kolesiem co uwielbiał moro i białe ortalionowe spodnie. Miał prawie same czarne pulowery z pumy i prał je wszystkie ręcznie żeby się nie zniszczyły!!Kiedyś do niego przyszłam i zobaczyłam na wieszaku coś w mega mazie. Pytam się co to za ściera a on że to jego ulubiona koszulka w moro różnokolorowe!!! straszne to było. Do tego potrafił założyć kolorowe spodnie moro i śnieżno białą wiosenną kurtkę z Pumy haha no dramat koleś miał 27 lat a się jak 12- sto latek ubierał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldskfhkdhfksfhdkjfhkds
u facetów niecierpię: - adidasów do każdej stylizacji - podciągniętych skarpetek - sportowych koszulek z nadrukami puma, nike itd - bojówek - spranych, powycieranych, cieniowanych i dziurawych (niby specjalnie) dżinsów. - czapeczek z daszkiem - spodni moro - sterczący kołnierzyk!!!! nie wiem co to za mania - solarium - tatuaże - fryzura jeżyk - fryzura na metala czyli długie zaniedbane włosy - złoty łańcuch na szyi - srebrna keta na ręce - koraliki na szyi - polarów - za dużych ciuchów - ubrań z dziwnymi za dużymi nadrukami, haftami - podciągniętych pod pachy spodni mocno spiętych paskiem - ogólnie nie lubię strojów "kulturowych" czyli hiphopowców, dresiarzy, metali...... - nie lubię też jeśli facet jest zniewieściały - wygląda jakby siedział 3 godziny w łazience - pachniał na kilometr perfumami - mega wąskich rurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie eleganckich facetow najlepij czarne spodnie plaszcz marynarka kapelusz widzialam kiedys takiego na miescie i ku mojemu zdziwieniu był młody miał ze 25-30góra lat, i taki fajny wąsik,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elssa

Elegancki - i tutaj mój facet lubi takie ubrania i chętnie kupuje. polubił noor.pl - sklep ma spory wybór i przede wszystkim niezle ceny! także sama przyjemność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×