Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

jak ubrany mężczyzna podoba się wam najbardziej?

Polecane posty

Gość ja to ja oczywiście
to są podszywy ludzi którzy już zaczęli uprawiać seks i zazdroszczą nam cnotliwym 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na polkę to całkiem normalne - ogólnie wolicie klasyczne wzory dla siebie i facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja generalnie jestem minimalistką jesli chodzi o wszelką formę wyrazu (w tym strój), skromnosc i subtelnosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rev zdecyduj się, cytuję cię: "nagi to w marzeniach" "a moze brak wyobraźni?" Najpierw określasz mnei jako bujającą w obłokach, żyjącą marzenaimi, a potem stwierdzasz ze nie mam wyobraźni? To tak można? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] revolver chcę więcej odpowiedzi to sam je sobie wymysl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie facetow w garniturach lub np w jeansach i obcislych koszulkach(pod warunkiem ze ma miesnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw określasz mnei jako bujającą w obłokach, żyjącą marzenaimi, a potem stwierdzasz ze nie mam wyobraźni? To tak można? wyobraź sobie , ze żyjąc tylko marzeniami można skracać wyobraźnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie dane jest mi żyć tylko marzeniami :) ale moja wyobraxnia chyba jest ok, bo wyoibrazam sobei cibie jako zarozumiałego buca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge powiedziec co mnie nie wzrusza.Zupenie obojetni sa mi panowie w garniturach.Chociaz raz fantazjowalam na temat kolegi z pracy;)Widocznie rzadko ktory dobrze w garniturze wyglada. Chlopcy w stylu emo,w dlugich sweterkach i rurkach oraz pierzasci panowie w skorach tez odpadaja.Sandaly,spodnie po pachy....cholera,wychodzi,ze powinien byc nago:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiszpanska inkwizycyja nago to on ma skończyć.... poza tym co wymieniłaś - jest jeszcze całkiem dużo czegoś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×