Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inga23

6tc ciąży brak zarodka lekarz proponuje zabieg ratunku!

Polecane posty

Gość inga23

jestem w 6tc i 3d w ciąży dostałam plamień i wylądowałam w szpitalu lekarz stwierdził pusty pęcherzyk ciążowy bez zarodka. zaproponował mi zabieg ale się nie zgodziłam jest to moja 2 ciąża (1 zakończona poronieniem w 8tc puste jajo) 2 dni już nie krwawie przyjmuje luteine 2x2 dopochwowo czy są jeszcze szanse!!!!!! kazali mi się zgłosic za ok 4 dni do szpitala na według ich przekonania zabieg o ile wcześniej nie zaczne krwawić. nie wiem co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź do innego ginekologa i sprawdź.to jest wczesna ciąża i jeszcze wszytko może się zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga23
proszę doradźcie coś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga23
tak ale ja leżałam w sezpitalu badali mnie lekarze i z góry postawili krzyzyk gdybym powiedziała że nie chcę jeszcze zabiegu to już dawno było by po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym jeszcze z tydzień poczekała. U mnie w 6 tygodniu tez nie było zarodka widać a w 8 już był i echo serduszka też. O ile te krwawienia to nie poronienie to bym jeszcze dała szansę tej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga23
po ustapieniu krwawień miałam robione usg i pęcherzyk ciązowy jest nienaruszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga23
może ktos jeszcze mi doradzi, może miał ktos podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga23
Miarka a mam pytanie miałaś pęcherzyk ciążowy i ciałko zółte w 6tc czy sam pęcherzyk ciążowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ciocia tez miala krwawienie na poczatku ciazy lekarz nawet jeszcze ciazy nie stwierdzil, ona jedynie wiedziala bo zrobila test byli wtedy z mezem w danii i ciocia nie chciala jechac tam do szpitala tylko do polski wracali a teraz jest mala Patrycja czyli wszystko mozliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga23
czyli jest jeszce nadzieja dostałam luteinę wiec może jeszcze zarodek się pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w 12 tygodniu miałam wykrytą ciąże z pustym jajem ale na twoim miejscu bym poczekała zdwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie pamiętam dokładnie W każdym razie lekarz dał duphaston kazał czekać do 8 tygodnia. Dużo maiłam stresu bo potem jeszcze ok6/7 tygodnia małe brązowe plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja miałam jeszcze lepszy numer :o Moja lekarka stwierdziła ciążę -5/6 tydzień. Tydzień później dostałam krwotoku,a że była to sobota i nie mogłam się dodzwonić do mojej lekarki,poradnia K zamknięta to zgłosiłam się do szpitala na odział.Lekarka wredna suka zbadała mnie tylko ginekologicznie i powiedziała suka jedna "poronienie - skrobanka,młoda jesteś będziesz miała kolejne dzieci" 😠 Błagalam o USG! Nie chciała zrobić,wiec uciekłam!!! Oddzwoniłam wszystkich w mojej miejscowości.Przyjął mnie lekarz,zrobił usg,podszedł jak do człowieka.Okazało się że ciąża jest i że prawdopodobnie pękł mi krwiak.A tamta malpa chciała mi robić skrobankę! I co? Efekt taki że mam dziś 6 letniego ,zdrowego synka. Więc radzę Tobie udac się do innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga23
dziękuje mam nadzieję ze i mi sie uda martwie się tylko tym że mam tylko pęcherzyk ciążowy bez ciałka zółtego lekarze praktycznie traktowali mnie jakbym już poroniła chcieli mnie przenieść na inna sale itp nie dozumiem dlaczego nie zrobili mi nawet hcg? żeby mieć pewnośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga23
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja anonimowo
mialam podobnie. 6t 4d puste jajo bez zarodka, bylo tylko cialko zolte. troche sie martwilam ale lekarz mnie uspokoil, powiedzial ze to wczesna ciaza i ze jajo ma prawidlowy ksztalt wiec powinno byc ok. dostalam luteine i za dwa tyg przyszlam ponownie-bylo serduszko:) dzis moje serduszko ma 7miesiecy i smacznie sobie spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga23
tak tyle żewedług lekarzy ja mam tylko pęchezyk ciążowy bez ciałka żółtego czy jeszcze cos sie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj trochę będziesz wiedziała ,a w tym czasie odpoczywaj bierz nospe i kwas foliowy .może coś na podtrzymanie jak masz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra tez tak miala niedawno. i tez ok 6 tyg wiec widocznie to jakis strategiczny tydz. test + a na usg lekarz stwierdzil ze nie widzi zarodka. kilka dni pozniej robila bhcg i kolejny raz dla spr. potem miala krwotok i wyladowala w szpitalu ale na usg inny lekarz od razu dopatrzyl sie bijacego serduszka.teraz konczy pierwszy trym i wszystko jest ok tak ze glowa do gory autorko, poczekaj i koniecznie idz jeszcze do innego lekarza! powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga23
dziękuję przepisali mi luteine i kwas foliowy przyjmuje. zdziwiła mnie troche ich pochopna decyzja zwłaszcza ze plamienie ustąpiło i pęcherzyk nie był naruszony tylko nie wiem jak z ta wielkoscia mówił cos o 16mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Mój pęcherzyk w 6 tygodniu też miał około16 mm,dokładnie 16.2 mm. Poczekaj. czasem bywa, że dopiero później pojawia się zarodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdxd
u mnie zarodek z serduszkiem pojawil sie w 7 tyg... teaz przezylam 2 poronienia w obu puste jajo plodowe... po tym stalo sie jasne ze musialam od poczatku przyjmowac fraxyparyne w zastrzykasz i acard... teraz mam sliczna corcie ktora ma 7 miesiecy... i super lakarke ktora nigdy niczego nie zaniedbala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohohohohohoh
ja jestem w jakims 5 tyg ciazy, zrobilam test 6 dni temu, robilam juz bete, a dzis mialam sluz brazowawy :o strasznie sie wystraszylam, dzwonilam do mojej ginki, kazala zwiekszyc dawke duphastonu (biore go od poczatku) i odpoczywac i czekac do poniedzialku z usg - bo moze nie byc jeszcze nic widac wiec leze, stresuje sie i czekam na razie nie plamie boje sie ze nie dotrwam do poniedz albo ze usg nie wykaze nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Nie stresuj się, bo stresem jeszcze gorzej możesz zaszkodzić... Wiem, że łatwo się mówi.. Ale masz leki na podtrzymanie, będzie dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam puste jajo płodowe, zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny wiec poszłam do lekarza i powiedział mi że to 6 tydzień i wszystko jest ok, w 11 tygodniu ciąży trafiłam do szpitala lekarz zrobił mi usg, potem badanie dopochwowe i stwierdził że dziecko nie ma tętna i nie słyszy serduszka, zabieg miałam mieć robiony tego samego dnia ale byłam już po kolacji więc sie wstrzymali do dnia jutrzejszego, to była moja 1 ciąża i byłam głupiutka i nie wiedziałam co robić w takiej sytacji, przed zabiegiem nie zrobili mi nawet usg ! dopiero później na forach i z internetu sie dowiadywałam co powinnam zrobić ale cóż polak mądry po stracie a życia dziecku już nie wróce :( nie daj sobą tak zmanipulować jak mną, jedź do innego lekarza i niech on sprawdzi, czasem tak jest że jednego dnia serduszka nie słychać a drugiego już pięknie bije. może krwawienia same ustąpią, bo też sie zdarzają. Walcz o to dziecko ! ja wierze że jest jeszcze płomyk nadziei !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga23
Mamo Aniołka wiem wiem bo miałam juz 1 poronienie i dlatego nie zgodziłam sie na zabieg i wypisałam sie do domu mam sie zgłosic za ok 5 dni do szpitala tylko nie rozumiem jednego czy jest rzeczywiscie szansa jeżeli ja oprócz pecherzyka ciazowego o sr 16mm nie mam nic (tzn pecherzyka żółtkowego ) to nie wiem czy jest szansa na zarodek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Inga,nie umiem Tobie powiedzieć,ale sama także bym zaczekała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohohohohohoh
staram sie nie stresowac, ale to nie jest latwe... widzac brazowy sluz na wkladce wpada sie w panike, zwlascza ze p[raktycznie rowno rok temu poronilam tez bardfzo wczesna ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inga23, kochana zawsze jest jakaś mała szansa, pamiętaj że nadzieja umiera ostatnia. a lekarze mogli się pomylić. zaczekaj jeszcze jakiś czas, sprawdź u innego lekarza co Ci powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×