Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inga23

6tc ciąży brak zarodka lekarz proponuje zabieg ratunku!

Polecane posty

Trzymam kciuki i modlę się o Twoje Dzieciątko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, czas Ci teraz szybko minie. Paliłam w Twojej intencji świeczkę i modle się. Musi być dobrze :* Jesteśmy z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna000000000
Ja też byłam u lekarza bedąc w 6t 5d , na usg był widoczny tylko pęcherzyk ciążowy, odpowiadający 6t, 0d. Martwiłam sie bardzo, choć lekarz był dobrej myśli. Kolejną wizytę miałam 2 tygodnie później, był zarodek z pięknie bijącym serduszkiem, wielkością odpowiadający 8t 5d. Cierpliwości, daj sobie czasu, wiem że to trudne, ale wierze że bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna000000000
Mój lekarz powiedział, że dzieciątko na poczatku wolno rosło, a później przyspieszyło, czasem tak się zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga23
dzisiaj jest 6tc +6d od ostatniej miesiaczki a badanie miałam robione po przyjeździe do szpitala równy 6tc, nastepne badanie w szpitalu 6tc+2d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga23
Justyna ale miałaś tylko sam pęcherzyk ciazowy czy był tez pęcherzyk żółtkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna000000000
Lekarz nic nie mówił o pęcherzyku żółtkowym. No i u mnie była różnica 5 dni. Ale moje dzieciątko nadgoniło, teraz przy każdym usg jest ok co do dnia. Zobaczysz, wszystko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga23
mam taka cichą nadzieję.... jeżeli nie 2 raz przezyje to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna000000000
Bądz dobrej myśli, wiem że to trudne. Ja po tych dwóch tygodniach szłam do lekarza jak na skazanie. Nawet nie chciałam patrzeć w monitor. Lekarz "włożył" głowice i mówi do mnie, jest ok, a potem słyszałam bijące serduszko. Trzymam kciuki, bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj znac jak poszlo, bo chyba dzis mialas isc do innego lekarza? Na pocieszenie Ci powiem, ze jak bylam na pierwszym usg to wg okresu byc 7 tc a okazalo sie ze 4 wiec jeszcze wszystko mozliwe. Uslyszalam tylko ze bardzi wczesna ciaza, widoczne tylko endometrium ciazowe. Cokolwiek to znaczy i kazano mi przyjsc za 3 tygodnie. Az sie dziwie, ze u Ciebie od razu zaproponowali zabieg. Dobrze, ze sie nie zgodzilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5119454 Dear life when i said "can my day get any worse it was a rhethorical question not a challenge Dear life when i said "can my day get any worse it was a rhethorical question not a challenge Dear life when i said "can my day get any worse it was a rhethorical question not a challenge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura nie domowa.
I ja Ci życzę wszystkiego najlepszego :) żeby maleńki okruszek pojawił się na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ci tego zycze! ja dzis mam ostatni dzien 5 tyg od ostatniej miesiaczki, usg mialam robione wczoraj i tez byl tylko sam pecherzyk nastepne usg mam za tydzien ale lekarka powiedziala ze nawet wtedy moze jeszcze nie byc nic widac i wtedy powtorka za kolejny tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana proszę trzymaj sie niezależnie od wszystkiego trzymaj sie ja trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga23
dziewczyny nie wierze najpiekniejsze walentynki w moim zyciu!!!!!!!!!!!!!!!! jest DZIDZIA SERDUSZKO BIJE :) wszystko w porządku ciąża 6tc4d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga23
co taka cisza ? :) czytacie 2 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna000000000
A nie mówiłam że będzie dobrze? Ciesze sie razem z Tobą! Gratuluje, spokojnego ciążowania życze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tammmta
Hej, ja tez czytalam watek. Gratuluje. Ja piernicze - ale lekarz co od razu w 6tc na zabieg chce wysylac :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie moge hehehe
to teraz uważaj na siebie... :) na was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie moge hehehe
Ja też bym poszła i im powiedziała, że są poje****!!!! KONOWAŁY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga23
najpierw płakałam ze szczęścia a potem ze złości na tych idiotów strzeżcie sie od szpitala w sulbinach!!!!!!!!!1 miałam jechać jutro po wypis i im dac czadu ale siostra pojedzie żebym ja sie nie denerwowała. NIE MOGE UWIERZYĆ!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to naprawde super wiadomosc na walentynki- gratuluje i wiecej no stress ciazowania zycze :) a lekarzy to w wisle splawiac by pewnie trzeba bylo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratukllacje!!!!
to daj znac jak ta rozmowa z siostrą przebiegła moze i dobrze ze pojedzie siostra. No masakra, nie wiedziałam ze az takie konowały w szpitalach pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×